| Autors | Ziņojums |
Aigis  | |
 Kopš: 13. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 10204
Braucu ar: kūtiņu
| ir AEZ diski r15, 4x114.3, diski nekādi, plaukti apskādēti, vasaras riepas braucamas, gribu 50eur, bildes vakarā 
aptuveni tādi, tik ar četriem caurumiem |
Offline | |
|
| Rolish | |
 Kopš: 31. Jul 2012
No: Sigulda
Ziņojumi: 93
Braucu ar: vecu vagonu
| Mainu savus divus lietos diskus R16 5x120 9j diski taisni,gumija gan tikai spolējama.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=akpfq2db45abzsnkpmy.jpg][/URL]
Pret tādiem pašiem tikai šaurākiem 7j vai 7,5j
Labs deals kādam,pat neprasīšu piemaksāt! Raksti pm un visu sarunāsim!
Aizmugurē ar pareizi gumiju izskatās vienkārši labi !
Ja nu ir kādam ar labu gumiju jau virsū ,tad esmu gatavs piemaksāt!!!  |
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| perku BMW e60 style 122...ar/bez riepam...PM
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| kaalis | |
 Kopš: 13. Jul 2014
Ziņojumi: 125
Braucu ar: e46
| Pārdodu 3SDM 0.01 diskus 5x120 R18 8.5J et45 un 9.5j et40 ar toyo proxes 225/40/18 riepām. diski pirkti stanced.co.uk un uz mašīnas kopš maija, riepas vēl kā jaunas.
Cena 800E
Rīga, āgenskalns.
pm vai 294744 viens.divi |
Offline | |
|
| agang | |
Kopš: 11. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 176
Braucu ar: melnu kupeju
| pārdodu bleķiniekus -
2gb 10J , 2gb 9,5J , et42 , riepas 195/50 vienu dienu brauktas.
var atsevišķi diskus, tiem cena 110euro, viss ir kvalitatīvi uztaisīts, nemet, gaisu nelaiž
cena visam komplektam 200euro
uz sēdināta e36 īsti negrib derēt stock arkās, tur nedaudz jāpadarbojas ap viņām, tik man prasās šaurākus 
pz vai 26847850
|
Offline | |
|
| koni4jo | |
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
| Nu nezinu, imho tur nekādas arkas neglābs izskatās atbaidoši 
Tās riepas arī krietni par šauru |
Offline | |
|
Driver  | |
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
| Psc, mazus bernus ar tadu BMW biedet, ja neizedis skjivi, tad onkuls ar tadu auto pakal atbrauks 
Taa kaa seivojam un drukajam, ja ir mazi berni majas.
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Ar tadam riepam vispar bistami braukt, kordam tur 100% pzd. |
Offline | |
|
|
|
| agang | |
Kopš: 11. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 176
Braucu ar: melnu kupeju
|
16 Aug 2014, 20:25:40 koni4jo rakstīja:
Nu nezinu, imho tur nekādas arkas neglābs izskatās atbaidoši 
Tās riepas arī krietni par šauru
uz e34 pēc ET būtu jāaiziet.. bet ja nopietni, nesākat te vēl ņemties, ir interese par šaurāku uztaisīšanu vai tikšanu vaļā tik  |
Offline | |
|
| karlo2 | |
 Kopš: 07. May 2008
No: Valmiera
Ziņojumi: 702
Braucu ar: BMW
| pārdodu styling248 diskus. r18 ,8 j plati no 5. sērijas(f10). riepas ir bet nu pabrauktas! cena par komplektu 400 eur |
Offline | |
|
| Rock_Solid | |
 Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
| Pārdodu oriģinālos diskus no BMW e38 Styling 15 Exklusiv-Styling R16 J7, 5 Is20 labā stāvoklī (vienam diskam nedaudz oksidējusi krāsa) ar 225/55 un 205/55 riepam 3-4 mm atlikums. Der BMW e32, e34, e38, uz e36, e46 arī var uzlikt. 100 eur. PM
|
Offline | |
|
| Elena | |
Kopš: 05. Aug 2014
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Pārdodu vai mainu 4 diskus bez riepām. 5x120 J7,5 R15. Sīkāk PM
|
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
| Broki B1 4x100 R16 9Jx4 ET15
Pagajušo gadu savirpoti, sakrasoti, taisni ...
Ar riepām ... 2vas ļoti labas, divas dritam 
Varu uzlikt arī jaunas 195/50r16 pa +150eur
PM vai 28881888
400eur |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
Borbet T 4x100 R17 8Jx4 ET 35
Vidus sakrāsots, malas jasapulē vai janovirpo
bez riepām 310eur
PM vai 28881888
285eur[ Šo ziņu laboja garfu, 17 Aug 2014, 22:24:38 ] |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
Pārdodu ļoti labus- taisnus RH R16 9J 4x100 diskus ...
PM vai 28881888
199eur |
Offline | |
|
| furijos | |
 Kopš: 20. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 138
Braucu ar: BMW E36 354, BMW 320d
| Kahn Design Cosworth, praktiski jauni, nobraukti tikai 300km, ar riepām, divām 5mm, divām 4mm.
Diski der, Audi, Mercedes un VW Passat, 5x112, 8. 5J.
Kompletā nāk jaunas skrūves un aluminija vidus prieks MB.
Ražoti Anglijā.
Ideālā stavoklī!
28661855
Cena 1150EUR[ Šo ziņu laboja furijos, 19 Aug 2014, 16:31:31 ] |
Offline | |
|
|
|
| defari | |
Kopš: 09. Feb 2010
No: Valmiera
Ziņojumi: 167
Braucu ar: bmw F11/530d
| Pardodu bmw e60 originalos r16 lieyos diskus laba stavokli nesaskrapeti un yada gara virsu divas norm divas izmetamas un style 123 r18 krasoti melni un stavoklis pabriesmigs bez gumijam
R16 200eiras
R18 280 eiras |
Offline | |
|
| GE | |
 Kopš: 23. Aug 2011
Ziņojumi: 323
Braucu ar: e30touring
| Meklēju r16 style 32 no e36/e46 vai e39. Var būt apbružāti un skrāpēti, tik cik lai līki nav un riepas var nebūt. Šoreiz galvenais lai cena max zema. PM vai 28636093. Rīgā, vai ar iespēju atvest uz Rīgas pusi
Vai arī kādus citus, stock 16'' vai 17'' diskus priekš e36[ der arī no citiem BMW] piedāvājumus PM |
Offline | |
|
koijotss  | |
 Kopš: 23. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 913
Braucu ar: vaz 2103
|
28 Jul 2014, 16:22:54 koijotss rakstīja:
ir uz tirgu šādi diski R19 5*120
150 euro
un R18 114,3*5 ET 45 (der uz japāņiem)
200euro
ar jautājumiem PM

----------------- Autogāzes iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. www.lpgpower.lv 27425188
Galerija |
Offline | |
|
| micromix | |
 Kopš: 25. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 217
Braucu ar: DD
|
29 Jul 2014, 11:11:55 micromix rakstīja:
Piedāvāju Alutec R16 diskus ar riepām. Bijuši uz BMW e46.
Diski 7J, ET45, 5x120.
Ražoti 2007. gadā Vācijā. Modelis - V6-70 W1. Ir atbilstības sertifikāts. Diski perfektā stāvoklī, nav ne saskrāpēti, ne locīti, ne krāsoti.
Riepas 205/55 R16 Dunlop SP Winter Sport 3D ar 5-6mm atlikumu.
Cena 180,- EUR runājama
Tel. +37125978879
Up |
Offline | |
|