Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 92 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Mājas akustika: Hi-Fi, 5.1, Dolby Atmos

AutorsZiņojums
Araajz
05. Jun 2020, 17:30 #1241

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


03 Jun 2020, 13:08:32 @Sendzaa rakstīja:
Ja jau te iesaka ar elektrību barojamās edifier tumbas.., rekur labs variants pa 200eiro:
Edifier S350DB @boot.lv

Labāk nebūtu tēmu vēris vaļā

Iekrita acīs Edifier S360DB, jo S350DB labais skaļrunis ir tikai 1m garš, kas nozīmē, ka subim arī jābūt metra attālumā no labās tumbas, bet 360tajam subi liec kur gribi, bet cena
Offline
Danis_e36
06. Jun 2020, 23:09 #1242

Kopš: 02. Apr 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 1321

Braucu ar: OPC


05 Jun 2020, 17:30:59 @Araajz rakstīja:

03 Jun 2020, 13:08:32 @Sendzaa rakstīja:
Ja jau te iesaka ar elektrību barojamās edifier tumbas.., rekur labs variants pa 200eiro:
Edifier S350DB @boot.lv

Labāk nebūtu tēmu vēris vaļā

Iekrita acīs Edifier S360DB, jo S350DB labais skaļrunis ir tikai 1m garš, kas nozīmē, ka subim arī jābūt metra attālumā no labās tumbas, bet 360tajam subi liec kur gribi, bet cena


Edifier vispār mani nošokēja (pozitīvā ziņā). Līdz šim bijušas baigi daudz dažādas audio sistēmas, bet kopš paņēmu R2730DB izskatās, ka vairs nemainīšu, katrā ziņā nebiju gaidījis ko tādu tajā cenu kategorijā
Offline
DeeCee
06. Jun 2020, 23:43 #1243

Kopš: 29. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9264

Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber

Edifier ir viens no sakarīgākajiem variantiem budžetā, 1700bt arī labs
Offline
GirtzB
07. Jun 2020, 11:04 #1244

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)


30 May 2020, 00:36:46 @badmoon rakstīja:

29 May 2020, 23:38:24 @bum_bumz rakstīja:

29 May 2020, 21:19:32 @Versetti rakstīja:
Baigi negribas cept jaunu topiku, tāpēc pajautāšu šeit!

Vajag sievastēvam nopirkt pārnēsājamu bluetooth tumbu. Vajag bassu, vismaz 8h darbibas laiku, IP reitings tāds lai var ar karcheri netišam uzšļakstit vai lietus gadijumā nekrist panikā. Ap 130-180€.

Acīs iekrita divas:
1)HarmanKardon Onyx Studio 6
2) JBL charge 4

Kādam ir bijusi pieredze? Es esmu saskaries ar JBL bluetooth tumbu nezinu kādu bet pirms gadiem 5-6 un kvalitāte bija nekāda. Bet nezinu kāds bija modelis.

Bose SoundLink Mini II sētā labi ducina. Laukā ir turēts vieglā lietū, bet ja ar Karčeri jāmazgā, tad nebūs JBL, kas puikam ir, nepatika. HK tāds amizants, kuru derētu vispirms paklausīties.


Konkrētais Bose skan ļooti labi, neskatoties uz nelielo izmēru. JBL būs ūdensizturīgs un robusts, bet skaņa so so. Harman ir viltīga fīča, ka no AC skan daudz jaudīgāk, nekā no baterijas. Tas, izskatās, nav mainījies no HK Onyx 4 laikiem (tāds ir man). Un 8 stundas playtime būs uz vidēju skaļumu.
Es ņemtu Bose un sargātu no mitruma
Vai JBL, bet jaudīgākus modeļus.

Jau pāris sezonas tiek lietots JBL Charge 3, viss ir ļoti ok apsakņošanai vasarnīca/pagalmā/darbnīcā. Charge 3 baidās tikai no peldēm, nevis no lietus. Charge 4 vairs nav brīvroku funkcija, kas bija charge 3, bet savukārt nedaudz labāka skaņa

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Online
Belluuns
19. Jul 2020, 22:21 #1245

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

Ir aktīvā skatuves skanda, uzsilstot sāk taisīt fonu, specialists sakot, ka procesors jāmaina. Ir kāds māsters šeit, kurš var palīdzēt? Steidzami, 26359069
Offline
bum_bumz
19. Jul 2020, 23:13 #1246

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


19 Jul 2020, 22:21:59 @Belluuns rakstīja:
Ir aktīvā skatuves skanda, uzsilstot sāk taisīt fonu, specialists sakot, ka procesors jāmaina. Ir kāds māsters šeit, kurš var palīdzēt? Steidzami, 26359069

kāds procesors? adc? te jau ož pēc uzpampuša elektrolīta
Offline
badmoon
01. Aug 2020, 01:28 #1247

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar


06 Jun 2020, 23:43:43 @DeeCee rakstīja:
Edifier ir viens no sakarīgākajiem variantiem budžetā, 1700bt arī labs


Ja mazais budžets, tad šis ir kaut cik ok?


Edifier M3600D
Offline
Araajz
01. Aug 2020, 14:48 #1248

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Kādam varbūt ir labs padoms, ka saremontēt iespiestu skaļruņa vidu? Viņš vispār šādi kaut ko ietekmē, vai tikai tīri vizuāli nesmuks tgd?

Offline
oswald
01. Aug 2020, 14:57 #1249

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

domāju ar ausi tu nekādu atšķirību skanējumā nejutīsi.. tas kaut kāds full range skaļrunis ar metalizēta materiāla membrānu un putekļu nosegu ? Ja tā tad imho vienīgais variants pielīmēt kaut ko ( kaut kādu plastmasas stienīti ut.t.) un "izvilkt". Bet nu līmi tādu lai var dabūt nost to kociņu
Offline
Araajz
01. Aug 2020, 15:02 #1250

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Tas subim

Offline
juriz
01. Aug 2020, 18:35 #1251

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Ja spole nav dēļ tā kā sametusies, tad nesatraucies.
Iedod kārtīgi ručkā, moš pats iztaisnosies
Offline
badmoon
01. Aug 2020, 19:36 #1252

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar


01 Aug 2020, 15:02:24 @Araajz rakstīja:
Tas subim




Kas par modeli?
Offline
oswald
01. Aug 2020, 19:38 #1253

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

gan jau s350db
Offline
Araajz
01. Aug 2020, 20:15 #1254

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


01 Aug 2020, 18:35:15 @juriz rakstīja:
Iedod kārtīgi ručkā, moš pats iztaisnosies

arī variants

01 Aug 2020, 19:36:44 @badmoon rakstīja:
Kas par modeli?

jap, kā, oswalds saka - S350DB

[ Šo ziņu laboja Araajz, 01 Aug 2020, 20:15:37 ]

Offline
oswald
01. Aug 2020, 20:19 #1255

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

ne kas tur pats neiztaisnosies.
Offline
hint
01. Aug 2020, 22:02 #1256

Kopš: 07. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 225

Braucu ar:

Nezinu no kada materiala tas vidus, bet esmu lidzigas buktes iztaisnojis/izravis atpakal ar piesucekli. Bez pēdām.

Vel ari depo var nopirkt tadu divpuseji lipigu "gumijas" lentu. Izmanto, lai pie sienam glezninas var karināt. Kad glezna apnik, tad ari to gumiju velkot paraleli sienai var nonemt nost un bez paliekosiem traipiem.

Kaut ko no siem es meginatu.

[ Šo ziņu laboja hint, 01 Aug 2020, 22:11:07 ]

Offline
Cumpars
03. Aug 2020, 12:03 #1257

Kopš: 25. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6999

Braucu ar: KK-555


01 Aug 2020, 14:48:14 @Araajz rakstīja:
Kādam varbūt ir labs padoms, ka saremontēt iespiestu skaļruņa vidu? Viņš vispār šādi kaut ko ietekmē, vai tikai tīri vizuāli nesmuks tgd?




Ar putekļusūcēju pamēģini uzmanīgi, es tā tumbām izvilku, kad sīkie saspaidīja ar pirkstu visiem skaļruņiem tos vidus
Offline
lietus
16. Aug 2020, 22:47 #1258

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=321...597&sfnsn=mo
Kaads vareetu nokomenteet sho piedaavaajumu- ir, nav ok?
Offline
Fandulis
16. Aug 2020, 23:33 #1259

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Tieši tā, ja var salikt griestos
Pašam Dali stāv garāžā, skan perfekti, bet vietu aizņem daudz.
Offline
juriz
17. Aug 2020, 07:57 #1260

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Skatoties kam, gan jau tīri priekš kino, tas Magnat gan jau būs OK. un par microlab labāk arī būs.
Bet tajā budžetā tad jau var paņemt magnat transpuls, subi nevajadzēs, un sprādzini fimās būs tiešām kā īsti.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo