| Autors | Ziņojums |
| LA | |
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| ahahah bljaa, kam ir bijusi pacietiiba ko taadu dariit??  |
Offline | |
|
| IceCube | |
 Kopš: 14. Aug 2011
Ziņojumi: 183
Braucu ar: 91 un 36
| Sākotnēji bija lielāka sāpe nekā šobrīd, tāpēc cepiena nav tikai gudras runas! 
18 Jun 2014, 18:45:01 se7en rakstīja:
18 Jun 2014, 13:35:24 IceCube rakstīja:
CENA: 250eur.
PĀRDODU R18 REPLIKAS
Vieni profesionali sapisti diski 
|
Offline | |
|
| chiefcadet | |
Kopš: 25. Sep 2012
Ziņojumi: 993
Braucu ar: buru pa vējam
|
18 Jun 2014, 19:31:06 baltais rakstīja:
18 Jun 2014, 10:59:15 chiefcadet rakstīja:
Vīri, kā ēst vajag vienu BBS vidiņu šādu.
Tie centriņi ir vairāki veidi. Man ir 3 šādi: http://www.ebay.com/itm/BBS-RS-RZ-Wheel-Center-Cap-Assembly-Mazda-Miata-Rx7-0923134-09-23-134-Each-/131201835258?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1e8c3d20fa&vxp=mtr
Varu piedāvāt par 100eur/3gab, kas tev noteikti liekās kosmoss, bet patiesībā lētak neatradīsi 
Pa 100 eur es pirku visus diskus ar vidiņiem Diski stāv laukos, pa jāņiem cītīgāk papētīšu tos vidiņus un jaunnedēļ ieķeršu. Te jau viens krekls pa 20 eur vienu piedāvāja. |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
04 Jun 2014, 00:40:57 garfu rakstīja:
Pārdodu ļoti labus R18 x5 style 131 diskus 4x8,5J et48 ar 235/40R18 riepām
Ideāli der e36, e46
[
Un protams ka der arī ixam
399 eur
PM vai 28881888
SOLD |
Offline | |
|
| LostTouch | |
Kopš: 03. Jul 2011
No: Aizkraukle
Ziņojumi: 450
Braucu ar: M-Pakotu E34 kūtiņu
|
18 Jun 2014, 18:45:01 se7en rakstīja:
18 Jun 2014, 13:35:24 IceCube rakstīja:
CENA: 250eur.
PĀRDODU R18 REPLIKAS
Vieni profesionali sapisti diski 
Tādus VARBŪT pa simts naudām paņemtu, ar loti lielu uzsvaru uz varbūt...  |
Offline | |
|
| Flybus | |
Kopš: 16. Aug 2012
Ziņojumi: 59
Braucu ar:
| ir r19 95 style ar riepam
manisu tos pret
r18 style 37 ar riepam
loti laba stavokli  |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
| Broki B1 4x100 interesē ???
" pārdodu brokus b1 R16 9Jx4 ET15 " der bez flančiem ...
Pagajušo gadu savirpoti, sakrasoti, taisni -
Ar riepām ... 2vas ļoti labas, divas dritam 
440eur ar riepām vai pa 399 bez
PM vai 28881888
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Nopirkšu tikai centru vāciņus - diskus nevajag  |
Offline | |
|
|
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
| Kādu platumu riepas ir paredzētas diskiem M Y-spoke 191
[ Šo ziņu laboja Valcha, 19 Jun 2014, 14:25:30 ] |
Offline | |
|
| Sviests | |
 Kopš: 20. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 721
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
19 Jun 2014, 14:23:24 Valcha rakstīja:
Kādu platumu riepas ir paredzētas diskiem M Y-spoke 191
[IMG]http://ipocars.com/imgs/a/e/v/t/d/bmw__x3_xdriv...9_1_lgw.jpg[IMG]
Atkarībā kāds disku platums (cipars pie burta J) |
Offline | |
|
Red_shadow  | |
 Kopš: 01. Feb 2006
Ziņojumi: 2269
Braucu ar: 999
| 235/45 un 255/40/19
-----------------
Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999 |
Offline | |
|
| maciska | |
 Kopš: 27. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 268
Braucu ar: ETV1000 2,5RS un prātu
| Borbet type A R16 ar sūdīgām riepām 225/50 un 215/50 attiecīgi 9J/et15 un 7,5J/et20
Cena 230 EUR
PM vai 2637astoņi757
|
Offline | |
|
| zaro | |
Kopš: 28. Mar 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Pārdodu R17 Style 44 vienāda platuma J8.5 diskus.
Diski ir kā tikko pārkrāsoti ar autoo krāsu!
cena; 230eur.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...5447080028243363
PM vai 28322606 |
Offline | |
|
| e36Gints | |
Kopš: 25. Feb 2013
Ziņojumi: 1015
Braucu ar:
| pārdod šādus r16 ar labām vasaras riepām.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...ks/16/hebed.html
čiekurkalns 26102498 |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
19 Jun 2014, 14:23:24 Valcha rakstīja:
Kādu platumu riepas ir paredzētas diskiem M Y-spoke 191
No rūpnīcas šitā :
X3 E83
8,5x19 Vorne 235/45R19
9x19 Hinten 255/40R19
e: aa, Red Shadow jau pasteidzās  [ Šo ziņu laboja kurlis, 19 Jun 2014, 19:44:27 ] |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Kāds būtu ieteicamais izmērs R18 8J diskam? No rūpnīcas domāts 245/40/R18, bet uzliekot tāda izmēra vasaras riepas, pabraukt nav iespējams, peld pa risēm, brauc smagnēji utt.
Ar ziemas 245/40/18 bija ok. |
Offline | |
|
|
|
| Krish90 | |
 Kopš: 01. Nov 2009
No: Baloži
Ziņojumi: 256
Braucu ar: CL
| Piedāvājiet R18-R19 priekš e61, vēlams ar riepām! |
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
|
19 Jun 2014, 19:43:33 kurlis rakstīja:
19 Jun 2014, 14:23:24 Valcha rakstīja:
Kādu platumu riepas ir paredzētas diskiem M Y-spoke 191
No rūpnīcas šitā :
X3 E83
8,5x19 Vorne 235/45R19
9x19 Hinten 255/40R19
e: aa, Red Shadow jau pasteidzās 
Ziemas diski bija R17 un visas riepas vienādas 225/55, viss ripoja ok...
Uzliku R19 .. Un razdatka laikam sāka niķoties , bet forumos visur arī raksta ka uz 191 diskiem ir 235/45 un 255/40  [ Šo ziņu laboja Valcha, 19 Jun 2014, 21:37:59 ] |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| RH R18 diski, labā stāvoklī, der uz 3er, riepas 225/40.
330e[ Šo ziņu laboja wanksta, 19 Jun 2014, 22:44:29 ] |
Offline | |
|
| dionijssss | |
Kopš: 19. Jun 2014
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Куплю диски 128 Style 19" ПМ.
Nopirksu diskus 128 Style 19" PM.[ Šo ziņu laboja dionijssss, 19 Jun 2014, 23:19:14 ] |
Offline | |
|