| Autors | Ziņojums |
AF  | |
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
| bildē priekšā ir 7.5 un aizmugurē 8.5
370 eiras par visiem četriem 7,5 ir smieklīgi |
Offline | |
|
| Den99 | |
 Kopš: 08. Mar 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 90
Braucu ar: M62
|
pardodu vai mainu pret "Style 5" trim vaciniem
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
[URL=http://www.radikal.ru][/URL] |
Offline | |
|
Red_shadow  | |
 Kopš: 01. Feb 2006
Ziņojumi: 2269
Braucu ar: 999
| Dažādi lietie diski
http://mriepas.lv/k/diski/
katru nedēļu jauns pievedums 
PM vai 27090999 
-----------------
Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999 |
Offline | |
|
Rakstnieks  | |
Kopš: 14. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 4649
Braucu ar:
| Pērku komplektu Bmw styling 34.
Steidzami!!!  |
Offline | |
|
Phasma  | |
 Kopš: 11. May 2003
No: Jelgava
Ziņojumi: 1897
Braucu ar:
| Joprojām vajadzīgi divi tieši tādi BMW R17 cīsiņi!
[IMG]null[/IMG]
Der tikai tādi! Melnie neinteresē! R18 un R19 neder! Var pa vienam! Riepas stāvoklim nav nozīmes, var vispār bez riepas. Kā arī diska vizuālais arī mazsvarīgs. Gan jau kādā gāzes kantorī štābeļos sakrauti! Atsaucieties, sezona klāt un dragsterim vajag uz testiem![ Šo ziņu laboja Phasma, 30 Apr 2014, 17:28:12 ]
----------------- Excitement of building.... |
Offline | |
|
RAIVIC  | |
Kopš: 30. Aug 2006
Ziņojumi: 793
Braucu ar: RR-38
| http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...s/19/bjidni.html |
Offline | |
|
| Melfiss | |
Kopš: 04. Mar 2014
No: Ogre
Ziņojumi: 17
Braucu ar: BMW
| Pārdodu orģinālos RIAL FLAIR FL757 diskus R17. Cena +/- 250EUR. Riepas braucamas, bet divas vienādas, tad divas katra savādāka. Katra ziņa 2 braucamas.
[url=http://postimg.org/image/bz23cicqh/][/url]
[url=http://postimg.org/image/alagh7dh5/][/url]
[url=http://postimg.org/image/scm2vnsvt/][/url]
PM ja interesē, varu vel kādu bildi aizsūtīt.[ Šo ziņu laboja Melfiss, 30 Apr 2014, 19:33:16 ] |
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Varbut kadam noder!
Pa visiem kopā 40Eur
Audi R14 4x108
Atrodas Rīgā!
PM
[ Šo ziņu laboja janzi, 30 Apr 2014, 23:05:23 ] |
Offline | |
|
|
|
| krogerenc | |
Kopš: 25. Mar 2014
Ziņojumi: 9
Braucu ar:
| kāds nezin kur dabūt bbs rc0090 centra simbolus BBS?
ja nemaldos 65mm
bilde ieskatam
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ps7nn6xmv7dg3napkbha.jpg][/URL] |
Offline | |
|
| Dreimanis | |
 Kopš: 24. May 2007
No: Valmiera
Ziņojumi: 160
Braucu ar: 46to kūti
|
30 Apr 2014, 09:02:29 save_person rakstīja:
Perku Borbet type B diezgan steidzami..
Good luck  |
Offline | |
|
| Ch | |
 Kopš: 08. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4381
Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d
| Man ir! R17 2x8,5j 2x10j  |
Offline | |
|
Hesus  | |
 Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8426
Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5
| Interese BBS RC 300 10x18
----------------- Darbs ceļ vīru! |
Offline | |
|
| add | |
Kopš: 27. Nov 2011
Ziņojumi: 2094
Braucu ar:
| Kā, lai M Parallel plauktiem iegūst spīdumu kā foto, lai būtu pietuvināts oem izskatam, glancēti pulētus negribu 
|
Offline | |
|
| Dzhanis | |
 Kopš: 29. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3734
Braucu ar: kreiso labejo
| nolakoti... |
Offline | |
|
| Leps | |
 Kopš: 05. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 314
Braucu ar: 3.0 D
| sveiki,pardodu BBS diskus 18'' ET38 nesen krasoti,plaukti pulets. 2 riepas labas,2 gan uz mainu.Staveja uz E36. Diski nav sisti,nav metinati,atrodas Riga. Cena 500 EUR,par komplektu. PM vai 2o3o4747.
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tk71uar2o6nqotvam0w.jpg][/url][ Šo ziņu laboja Leps, 01 May 2014, 12:49:46 ] |
Offline | |
|
| yanjux | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4919
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Maklēju šādu atslēgu.
P.s. OEM R17 M diski, dažādi platumi. Ne visai iet pie sirds, tāpēc interesējos pa cik tādus var nogrūst?
Mainu pret BBS RS  [ Šo ziņu laboja yanjux, 01 May 2014, 20:02:00 ] |
Offline | |
|
|
|
| DSSD | |
 Kopš: 23. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1085
Braucu ar: E36
| Pardodu taisnus vacu firmas diskus, AEZ PARON. Plaukts pulets, centrs marrakesh brown krasa. r18, 5x112 der audi vw MB, 8,5j. 180eur. 26376500
|
Offline | |
|
| GE | |
 Kopš: 23. Aug 2011
Ziņojumi: 323
Braucu ar: e30touring
| Mainu savus 2gab style 32 17'' 8J pret Taviem 2x9j ar manu piemaksu, vai kā savādāk.
Ja nu Tev strīķējas arkās un traucē, tad piedāvājums tieši Tev!
Pm vai 28636093 |
Offline | |
|
| G1 | |
 Kopš: 22. Jul 2010
Ziņojumi: 807
Braucu ar: ...
| http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...s/19/bjxohg.html šos ir iespējams uzmest uz e38,vai vajadzīgi flanči?  |
Offline | |
|
| DSSD | |
 Kopš: 23. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1085
Braucu ar: E36
| vajag flancus kadi 2cm |
Offline | |
|