Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 197 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
AF
30. Apr 2014, 00:13 #11941

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

bildē priekšā ir 7.5 un aizmugurē 8.5

370 eiras par visiem četriem 7,5 ir smieklīgi
Offline
Den99
30. Apr 2014, 14:14 #11942

Kopš: 08. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 90

Braucu ar: M62


pardodu vai mainu pret "Style 5" trim vaciniem
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
Offline
Red_shadow
30. Apr 2014, 15:02 #11943

Kopš: 01. Feb 2006

Ziņojumi: 2269

Braucu ar: 999

Dažādi lietie diski
http://mriepas.lv/k/diski/

katru nedēļu jauns pievedums

PM vai 27090999

-----------------


Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999
Offline
Rakstnieks
30. Apr 2014, 15:13 #11944

Kopš: 14. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4649

Braucu ar:

Pērku komplektu Bmw styling 34.

Steidzami!!!
Offline
Phasma
30. Apr 2014, 17:26 #11945

Kopš: 11. May 2003

No: Jelgava

Ziņojumi: 1897

Braucu ar:

Joprojām vajadzīgi divi tieši tādi BMW R17 cīsiņi!

[IMG]null[/IMG]



Der tikai tādi! Melnie neinteresē! R18 un R19 neder! Var pa vienam! Riepas stāvoklim nav nozīmes, var vispār bez riepas. Kā arī diska vizuālais arī mazsvarīgs. Gan jau kādā gāzes kantorī štābeļos sakrauti! Atsaucieties, sezona klāt un dragsterim vajag uz testiem!

[ Šo ziņu laboja Phasma, 30 Apr 2014, 17:28:12 ]



-----------------
Excitement of building....
Offline
RAIVIC
30. Apr 2014, 18:50 #11946

Kopš: 30. Aug 2006

Ziņojumi: 793

Braucu ar: RR-38

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...s/19/bjidni.html
Offline
Melfiss
30. Apr 2014, 19:32 #11947

Kopš: 04. Mar 2014

No: Ogre

Ziņojumi: 17

Braucu ar: BMW

Pārdodu orģinālos RIAL FLAIR FL757 diskus R17. Cena +/- 250EUR. Riepas braucamas, bet divas vienādas, tad divas katra savādāka. Katra ziņa 2 braucamas.

[url=http://postimg.org/image/bz23cicqh/]
[/url]
[url=http://postimg.org/image/alagh7dh5/]
[/url]
[url=http://postimg.org/image/scm2vnsvt/]
[/url]

PM ja interesē, varu vel kādu bildi aizsūtīt.

[ Šo ziņu laboja Melfiss, 30 Apr 2014, 19:33:16 ]

Offline
janzi
30. Apr 2014, 21:13 #11948

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Varbut kadam noder!
Pa visiem kopā 40Eur
Audi R14 4x108
Atrodas Rīgā!
PM

[ Šo ziņu laboja janzi, 30 Apr 2014, 23:05:23 ]

Offline
krogerenc
30. Apr 2014, 21:37 #11949

Kopš: 25. Mar 2014

Ziņojumi: 9

Braucu ar:

kāds nezin kur dabūt bbs rc0090 centra simbolus BBS?
ja nemaldos 65mm

bilde ieskatam
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ps7nn6xmv7dg3napkbha.jpg]
[/URL]
Offline
Dreimanis
30. Apr 2014, 21:59 #11950

Kopš: 24. May 2007

No: Valmiera

Ziņojumi: 160

Braucu ar: 46to kūti


30 Apr 2014, 09:02:29 save_person rakstīja:
Perku Borbet type B diezgan steidzami..



Good luck
Offline
Ch
30. Apr 2014, 22:03 #11951

Kopš: 08. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4381

Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d

Man ir! R17 2x8,5j 2x10j
Offline
Hesus
30. Apr 2014, 22:54 #11952

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8426

Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5

Interese BBS RC 300 10x18

-----------------
Darbs ceļ vīru!
Offline
add
01. May 2014, 00:17 #11953

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

Kā, lai M Parallel plauktiem iegūst spīdumu kā foto, lai būtu pietuvināts oem izskatam, glancēti pulētus negribu
Offline
Dzhanis
01. May 2014, 01:04 #11954

Kopš: 29. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3734

Braucu ar: kreiso labejo

nolakoti...
Offline
Leps
01. May 2014, 12:46 #11955

Kopš: 05. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 314

Braucu ar: 3.0 D

sveiki,pardodu BBS diskus 18'' ET38 nesen krasoti,plaukti pulets. 2 riepas labas,2 gan uz mainu.Staveja uz E36. Diski nav sisti,nav metinati,atrodas Riga. Cena 500 EUR,par komplektu. PM vai 2o3o4747.
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tk71uar2o6nqotvam0w.jpg]
[/url]

[ Šo ziņu laboja Leps, 01 May 2014, 12:49:46 ]

Offline
yanjux
01. May 2014, 19:59 #11956

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Maklēju šādu atslēgu.


P.s. OEM R17 M diski, dažādi platumi. Ne visai iet pie sirds, tāpēc interesējos pa cik tādus var nogrūst?
Mainu pret BBS RS

[ Šo ziņu laboja yanjux, 01 May 2014, 20:02:00 ]

Offline
DSSD
01. May 2014, 20:04 #11957

Kopš: 23. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: E36

Pardodu taisnus vacu firmas diskus, AEZ PARON. Plaukts pulets, centrs marrakesh brown krasa. r18, 5x112 der audi vw MB, 8,5j. 180eur. 26376500
Offline
GE
01. May 2014, 20:57 #11958

Kopš: 23. Aug 2011

Ziņojumi: 323

Braucu ar: e30touring

Mainu savus 2gab style 32 17'' 8J pret Taviem 2x9j ar manu piemaksu, vai kā savādāk.

Ja nu Tev strīķējas arkās un traucē, tad piedāvājums tieši Tev!



Pm vai 28636093
Offline
G1
01. May 2014, 21:18 #11959

Kopš: 22. Jul 2010

Ziņojumi: 807

Braucu ar: ...

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...s/19/bjxohg.html šos ir iespējams uzmest uz e38,vai vajadzīgi flanči?
Offline
DSSD
01. May 2014, 21:22 #11960

Kopš: 23. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: E36

vajag flancus kadi 2cm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo