Online

Pašreiz BMWPower skatās 126 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
rucha
12. Apr 2012, 08:42 #11401

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


Jauna,iepakojumā original Nokia bl-5c bača-7 Ls
Jaunas vīriešu ādas zandeles, izmēri 43 un 44- 10 Ls,cenas ar visu piegādi pa pastu!Atrodas Madonas,Jpils pusē!
Varbūt kādam ir aizķērusies lietota,nevajadzīga suņu pārvadāšanas kaste,labprāt iegādātos par simboliskām naudām vai pret ko citu!!Suņa masa 40-50 kg!
Offline
GunchaM
12. Apr 2012, 09:02 #11402

Kopš: 18. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 500

Braucu ar: licenzi, visādu tehniku

Pārdodadas Pentax ziepītis
PENTAX optio S10
(ladētājs, karte 2gb)
nedaudz apskrambāts, bet labā kārtībā!
Cipars 15LS
http://www.e-shopping.lv/product_info.php?products_id=26730
Offline
zaljsh
12. Apr 2012, 09:08 #11403

Kopš: 04. Apr 2008

Ziņojumi: 1274

Braucu ar: auto

Ja kādam ir interese par pilnīgi svaigu, nelietotu, iepakojumā, tad pm man, atdošu lētāk nekā brandwatch veikalos.

Jacques Lemans Liverpool Leather 1-1117BN (Sports Collection)
Strap: Leather Strap
Case: Solid Stainless Steel
Movement: Quarz
Crystal: Hardened Crystex Crystal
Waterproof: 20 atm
Specifications: Chronograph
Size: 44 mm
Color: Case (White), Strap (Brown)





Nācis no eurobonus shop.
Offline
dafka
12. Apr 2012, 10:11 #11404

Kopš: 22. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1263

Braucu ar: E21 323


12 Apr 2012, 09:12:41 Vantage rakstīja:

11 Apr 2012, 19:28:01 Sormis rakstīja:

11 Apr 2012, 19:10:25 dafka rakstīja:


10 Apr 2012, 16:58:06 dafka rakstīja:
Pērku !

Meklējos visur kur , bet nevaru atrast.
Kāds zin kur Rīga tirgo tieši šādas saulenes neoriģinālās ?
Baigi vajag.. cenās 5-10 ls
Centrāl Tirgu jau izstaigāju (tur vairs negribu ) , ss.lv lētākās 15 ls
ebays neder, jo vajag jau šonedēļ

http://content23-foto.inbox.lv/albums/d/davis.n...d.png?1334065976


Ir !
Ja nu kāds vēl meklē šada tipa brīlles, tad New Yorkerā t/c Spice 2.stāvā ir. (Jautāt pārdevējai citas krāsas- melnās daudz ir) cena - ~7 ls

p.s. Paldies visiem par ieteikumu


ss.lv tak Ray-Ban paģelkas pa 5-10 Ls var ieķert.


labāk iekrāj un nopērc origiģinālās ray ban ~100lvl. ar fake brilllēm tāpat kā fake pulksteņiem, nah šitais modelis saucās wayfarer un principā to ražo daudzas firmas, kurām nav slinkums, tas pats okley, ja nemaldos.

Pašam ir no H&M , bet arī fake.
Man kā aktīvam jaunietim nav šobrīd vajadzīgas oriģinālas ~100ls. Patīk krist,uzsēsties virsū, sapist neskaidrā prātā.
Pazaudējis gan neko neesmu vēl
Offline
Czars
12. Apr 2012, 10:21 #11405

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

RĪGA Hūdiji un Baika džemperi.
Apģerbs ar stilizētu Latvijas valstiskuma, latviešu tautas vienotības, neatkarības un brīvības simbolu Brīvības pieminekli un uzrakstu "RĪGA" uz muguras un sāniem.
Pieejamas dažādas krāsas un izmēri. 25 Latviešu naudiņas. Izgatavošana 5 līdz 7 darba dienu laikā. Rakstiet PM un vienosimies.


[ Šo ziņu laboja Czar, 12 Apr 2012, 10:25:29 ]

Offline
e1984
12. Apr 2012, 10:45 #11406

Kopš: 04. Sep 2008

Ziņojumi: 327

Braucu ar:

Nopikšu molbertu, varbūt kādam mētājas lieks.
Offline
Melvins
12. Apr 2012, 11:07 #11407

Kopš: 31. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 11342

Braucu ar: BMW un Daft Punk.

Tiek piedāvāts iegādāties leģendāro ‘Radiotehnika-UKU-020' pastiprinātāju, tehniski ideālā stāvoklī. Tiko veikta pilna servisa apkope – tīrīts, mainīti elektrolītiskie kondensātori, bīdāmie potenciometri nekrakšķ utt.

Pēc pases – 50W uz kanālu (pie 4 omu tumbām), oriģināli paredzēts slēgt pie S-90. Priekšējais panelis – vizuāli ideāls. Korpusam ir nenozīmīgas skrambas – bildē augšējais eksemplārs.

Atrodas Purvciemā. Varam vienoties par piegādi.

ps: ja rodas interese, bildi nosūtīšu PM.
Vai arī skat. SS.LV

[ Šo ziņu laboja Melvins, 12 Apr 2012, 11:32:56 ]

Offline
Archyz
12. Apr 2012, 11:18 #11408

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


12 Apr 2012, 10:45:48 e1984 rakstīja:
Nopikšu molbertu, varbūt kādam mētājas lieks.

Ieskaties ss.lv tur daudz piedāvājumu!
Šis varētu būt aktuālākais!
Offline
e1984
12. Apr 2012, 11:26 #11409

Kopš: 04. Sep 2008

Ziņojumi: 327

Braucu ar:


12 Apr 2012, 11:18:46 Archyz rakstīja:

12 Apr 2012, 10:45:48 e1984 rakstīja:
Nopikšu molbertu, varbūt kādam mētājas lieks.

Ieskaties ss.lv tur daudz piedāvājumu!
Šis varētu būt aktuālākais!

paldies
Offline
J.CASH
12. Apr 2012, 11:37 #11410

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306


09 Apr 2012, 10:15:30 J.CASH rakstīja:


Visas rezerves daļas no Ford Transit, dzinējs 2.0benzins.


Un visas daļas no Volvo 740, 2.3.


PM vai 20085397

Offline
Golca
12. Apr 2012, 12:51 #11411

Kopš: 18. Aug 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 43

Braucu ar: 27

Pardodu Jaunu/jaudigu Husqvarna Zales plaveju R152SV

Apraksts zemaak:
http://egamma.lv/Katalogs/Husqvarna/zales_plave...52SV_Swivel.html



CENA 350LS
Offline
paulins
12. Apr 2012, 14:30 #11412

Kopš: 01. Nov 2011

No: Aizpute

Ziņojumi: 6

Braucu ar: e34 525td

pardodu lietotas E34 priekshejas sedinatas atsperes.
sedinajums 50mm apm. cena 20.00Ls par komplektu!
vai mainu pret sedinatam, kuras ne zemakas par 35mm
Offline
lux
12. Apr 2012, 15:38 #11413

Kopš: 21. Feb 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 627

Braucu ar: Visu

Zucchero pārdots..
Offline
Vertetajs
12. Apr 2012, 16:05 #11414

Kopš: 01. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 313

Braucu ar: RG5

Pardod iphone 3g, balta krasa,16 gb, loti laba stavokli, 115ls
Offline
-ard-
12. Apr 2012, 17:15 #11415

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 467

Braucu ar: www.ard.lv

Pardodu Nokia C6 ideala stavokli
garantija lidz 2013-08-08 balta krāsa
80ls


Offline
artc
12. Apr 2012, 18:32 #11416

Kopš: 23. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2953

Braucu ar: muti

Canon Ixus 75 digitālais fotoaparāts pilnā komplektācijā(kastīte, dokumenti, pamācības, lādētājs), labā stāvoklī, līdzi maciņš un 2gb atmiņas karte. - 40Ls

Offline
illbeedat
12. Apr 2012, 19:00 #11417

Kopš: 26. Nov 2005

Ziņojumi: 388

Braucu ar:

Šei Powerā ir kāds kas var piedāvāt domkratu? Hidraulisko prieksh veiglā autinja, daudz maz labā izpildījumā..
Offline
Dzega
12. Apr 2012, 19:19 #11418

Kopš: 13. May 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 728

Braucu ar: 333 & 3333

Pārdodu radardetektoru Escort x50 Euro. Pirkts Roninā, turpat arī var aizvest pārbaudīt tā šībrīža darbību. Ideālā stāvoklī. 165 Ls

PM / 28 377 599

-----------------
carcloud.lv
Offline
mezavecis
12. Apr 2012, 19:24 #11419

Kopš: 18. Feb 2011

Ziņojumi: 99

Braucu ar:

Aizķērušās pāris kastes ar REDline eļļām..Heavy shockproof ..75w90,75w140,10w60..5w40..CV2..un citas smērvielas sportam!

Redline
PM vai 20205425

Offline
Melvins
12. Apr 2012, 19:43 #11420

Kopš: 31. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 11342

Braucu ar: BMW un Daft Punk.

BMWPower lietotājs, kuram interesēja S-30B tumbas - atsaucies
Ja vēl ir interese.

Esmu izdzēsis Tavus PM un tālr. Nr. Dotais pāris tad jau bija pārdots...
Pašlaik ir piedāvājuma - S-30B pāris (brūnas, melna priekša. Skan ideāli, ir pāris nobrāzumi).
Un Sestdienā būs vēl viens S-30 pāris (nedaudz vecāka dizaina, tā paša krāsu salikuma).
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo