Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 185 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
skeiters8
11. Aug 2013, 22:47 #11095

Kopš: 21. Feb 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 413

Braucu ar: Kama3

Perku e39 to plasmasa korpusu kas ir pie termostata kur uzprauzas patraboki no m52. pM
Offline
otomars
11. Aug 2013, 22:49 #11096

Kopš: 16. Sep 2005

Ziņojumi: 3704

Braucu ar: mn83 pa garaazhu


11 Aug 2013, 22:47:21 skeiters8 rakstīja:
Perku e39 to plasmasa korpusu kas ir pie termostata kur uzprauzas patraboki no m52. pM

peerc veikalaa
Offline
dreimanis_lv
11. Aug 2013, 22:52 #11097

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Kādam nav uz jaukšanu e46 kupeja tikai ne ANGLIS
Offline
rucha
11. Aug 2013, 23:40 #11098

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


07 Aug 2013, 23:07:53 rucha rakstīja:
e38 r16 bleķa diski ar kkādām ziemenēm-50 Ls
e38 aizmugures sēdinātas atsperes,praktiski jaunas-30 Ls!
Vēl ir lietota motora un karbas panna-15 Ls
Madona,Jēkabpils citur piegādi ar var meģināt sarunāt!

Offline
Armo
12. Aug 2013, 00:14 #11099

Kopš: 28. Jan 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1521

Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās


07 Aug 2013, 23:03:04 Armo rakstīja:
Pārdodu sēdinātu komplektu priekš E46 sedans - 4 atsperes un 4 amortizatorus. Kopā ar priekšējām stoikām, bremžu diskiem etc. Sēdinājums 40mm. Atrodas Liepājā. Cenu piedāvājiet paši.
PM


PĀRDOTS!
Offline
AF
12. Aug 2013, 00:22 #11100

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!


Pārdodas amju un atsperu sets!
Sēdinājums 40/20
Amji - Meley priekšā, Monroe aizmugurē (lietoti 13 mēnešus)
Atsperes F&K (lietoti 5 mēnešus)
Stabilizātora stieņa atsaites TRW

Par visu 100ls un nerunājama
28833457
Offline
m1kz
12. Aug 2013, 02:28 #11101

Kopš: 31. Mar 2009

Ziņojumi: 197

Braucu ar: e21 323 un 328

labprat nopirxu x3 aizmugurejas atsperes.
Offline
HoodieBro
12. Aug 2013, 06:58 #11102

Kopš: 16. Oct 2010

Ziņojumi: 168

Braucu ar: e70 3.0d, E61 535d, gsxr 600

pērku DZINĒJA SPILVENU NO E34, 6cyl, piedāvājumi - PM!
Offline
zhurka
12. Aug 2013, 08:09 #11103

Kopš: 10. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1293

Braucu ar:

Steidzami pērku m20b25 galvu 885

pm ar kontaktiem
Offline
Robiitis
12. Aug 2013, 08:50 #11104

Kopš: 10. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 341

Braucu ar:

Steidzami!
Pērku e39 2001 facelift touring orientblau bagažnieka vāku pilnā komplektācijā. PM
Offline
melaro
12. Aug 2013, 09:11 #11105

Kopš: 06. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 253

Braucu ar: m50b25

Pārdodu e36 OEM M spoileri diamondschwartz krāsā, ideālā stāvoklī. 50LVL
Offline
hatim
12. Aug 2013, 10:27 #11106

Kopš: 05. Feb 2009

No: Jaunjelgava

Ziņojumi: 78

Braucu ar:

vajag coiloverus prieks e39 v8 dzineja ,lietotus , vai jaunus
Offline
Modjo
12. Aug 2013, 10:57 #11107

Kopš: 14. May 2011

Ziņojumi: 2512

Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg

Pērku Gaisa Masas Mērītāju M54B30 motoram. Ķīnietis nokalpoja nepilnu mēnesi. A TARGET, kurš ir made in China priekš UK vairs lūdzu nepiedāvāt Interesē arī sadales vārpstas devējs. Ja kādam ir ko piedāvāt. PM
Offline
equations
12. Aug 2013, 10:57 #11108

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Varbut kads pa labu cenu var piedavat prieksejos koilus uz e36 325i (cabrio)?
Offline
Mikelis
12. Aug 2013, 11:20 #11109

Kopš: 13. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2439

Braucu ar: Bayerische Motoren Werke

Pērku e36 kondicioniera radiatoru, vēlams svaigu!

-----------------
Runāju mikrofonā par atlīdzību un palīdzu apgūt saules enerģiju :naac:
Offline
Driver
12. Aug 2013, 11:27 #11110

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


12 Aug 2013, 10:57:51 Modjo rakstīja:
Pērku Gaisa Masas Mērītāju M54B30 motoram. Ķīnietis nokalpoja nepilnu mēnesi. A TARGET, kurš ir made in China priekš UK vairs lūdzu nepiedāvāt Interesē arī sadales vārpstas devējs. Ja kādam ir ko piedāvāt. PM

bet kiniesu sadalenes deveju gan vel pameginatu!?

ir divas sadalenes un katrai ir savs devejs, un tie atskiras

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Modjo
12. Aug 2013, 11:34 #11111

Kopš: 14. May 2011

Ziņojumi: 2512

Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg

Loti smiekligi bet par tiem 2 sadalenes gan paldies. Mekleju tad abus.
Offline
Driver
12. Aug 2013, 11:36 #11112

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

a nah abus? cena ap 65Ls/gab tiem

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
St21
12. Aug 2013, 11:50 #11113

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Kādās cenās iet e39 touringa antenas bloks? 65268368878
Offline
Robiitis
12. Aug 2013, 12:28 #11114

Kopš: 10. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 341

Braucu ar:


12 Aug 2013, 08:50:15 Robiitis rakstīja:
Steidzami!
Pērku e39 2001 facelift touring orientblau bagažnieka vāku pilnā komplektācijā. PM


Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo