Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Bamperis
24. Mar 2012, 23:43 #10974

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M


24 Mar 2012, 10:09:13 SteelRat rakstīja:

24 Mar 2012, 10:08:04 GRIFEL rakstīja:
Kads te nodarbojas ar zaluzijam????


zhaluuzisti

Offline
KristsK
24. Mar 2012, 23:55 #10975

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Čomaks iztirgo no vāczemes atvestos ričukus, cenas 40-100Ls Viņa tel. 26757397

Poweristiem lūgums man PM nesūtīt...



-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
KocTuk
25. Mar 2012, 10:03 #10976

Kopš: 28. Feb 2012

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Nopirkšu vienu vai divus kolpaks no peugeot R15
[IMG]
Shot at 2012-03-23[/IMG]

[ Šo ziņu laboja KocTuk, 25 Mar 2012, 10:03:42 ]

Offline
zuums
25. Mar 2012, 12:17 #10977

Kopš: 09. Aug 2008

Ziņojumi: 1209

Braucu ar: m20 M/// Pack TURBO

A6 99. g. originālās aizsargpannas(dzinējam un kārbai) par abām kopā 65ls pm
Offline
stfu1
25. Mar 2012, 13:26 #10978

Kopš: 25. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 443

Braucu ar: Jaguar Sovereign XJ6 88'

Pentax k10D (10.2 mpx spogulkamera, SMC-DA 18-55mm, ar somu, ladetaju, vadiem un atminas SD karti 4gb.)
145 LVL
Viss strada un foche labi, kvalitativi.
Ja ir ko piedavat uz mainju tad fochuka vertiba 190 LVL
PM
Offline
jux
25. Mar 2012, 15:28 #10979

Kopš: 04. Aug 2009

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

Pārdodu vīriešu smaržas 100ml Hugo Boss -Hugo .Iepakojums ir atvērts,jo draudzene uzdāvināja,bet ne visai patika,tad nu varbūt kāds vēlas iegādāties .Cena 30ls. PM
Offline
Bagio
25. Mar 2012, 17:12 #10980

Kopš: 30. Aug 2005

Ziņojumi: 1427

Braucu ar: V8, 954ccm


Visādu veidu LED spuldzes, prožektori (ar/bez sensora), lentas, transformatori par labākajām cenām!



Vairāk bildes

PM vai 26038151

P.S. Vairumā VĒL lētāk!
Offline
Hazel
25. Mar 2012, 17:53 #10981

Kopš: 17. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 116

Braucu ar:


Varbūt kādam mētājās garāžā nevajadzīgs Pocket Bike?

PM ar piedāvājumiem.
Offline
EM
25. Mar 2012, 18:09 #10982

Kopš: 01. May 2011

Ziņojumi: 151

Braucu ar: skrituļslidām uz daugavpili

Pārdodu LMT usb modemu. Huawei E173
Faktiski nelietots. Var likt iekšā LMT pieslēguma internetu vai arī Okartes priekšatmaksas netu.
Tāds pats kā saitā, tikai virsū rakstīts LMT mobilais internets.
Huawei E173
10ls
Rīga, mežciems.
Offline
Dimka
25. Mar 2012, 18:32 #10983

Kopš: 05. Dec 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 10

Braucu ar:

Pērku priekšējās sēdinātās atsperes mazda mx3 (1. 6)
Offline
Vertetajs
25. Mar 2012, 18:51 #10984

Kopš: 01. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 313

Braucu ar: RG5

Pardod jaunu ipad 3 4g+32gb, jauns, iepakojuma, apple garantija, cena 565ls

29101358
Offline
newbot
25. Mar 2012, 18:54 #10985

Kopš: 26. Nov 2010

Ziņojumi: 337

Braucu ar:

Interesē vieta vides reklāmai - kāda brīva ēkas siena vai zemes gabals gar ceļu.

PM!
Offline
malossi
25. Mar 2012, 19:39 #10986

Kopš: 03. Jul 2011

Ziņojumi: 86

Braucu ar: Q

mēnesi lietots Samsung Galaxy S2, pilna komplektācija, kā jauns, turēts maciņā
sīkāka info un bildes - PM!
Cena - 250LVL runājama
Offline
Ezits
25. Mar 2012, 20:29 #10987

Kopš: 29. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 550

Braucu ar: 325 Coupe

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...9755768270558847

250ls
Offline
Ezits
25. Mar 2012, 20:30 #10988

Kopš: 29. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 550

Braucu ar: 325 Coupe

m50 udens suknis (jauns) un termostats (jauns) abi 15ls

PM
Offline
chawijs
25. Mar 2012, 21:02 #10989

Kopš: 07. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3130

Braucu ar: e91,audi

Nopirkshu Ford sierra (sedana) prieksejo stiklu

[ Šo ziņu laboja chawijs, 25 Mar 2012, 21:08:19 ]

Offline
86
25. Mar 2012, 21:29 #10990

Kopš: 07. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3270

Braucu ar:

Interese NAVI03 vai NAVI02 navigacijas disks prieks e65
Offline
Schwins
25. Mar 2012, 22:56 #10991

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

Pārdod divus GroundZero 30SPl subus.
12" , 2x2ohm spoles, 1000w RMS.
Labā kārtībā - 50ls gab. ir divi.





Pm,
[email protected]
Offline
spozzais
25. Mar 2012, 23:28 #10992

Kopš: 21. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar:

Pārdodu Mazu omulīgu leduskapi LG! Stāvoklis labs,vizuāli arī kā jauns,nav ne sadzeltējis ne citas vainas.Leduskapja pašreizējā funkcīja ir vietas aizņemšana!
50ls
Ledusskapis: 46 L. Enerģijas pārvaldība: 220 - 230 V, 50/60 Hz, 0.29 kWh/24h, 106 kWh. Skaņas emisija: 35 dB. Krāsa: Balts. Svars&dimensijas: 443 mm, 549 mm, 501 mm, 15000 g. Other features: 50 L, 3 L


PM vai pat Talr:26487528 / Mārtiņš!

[ Šo ziņu laboja spozzais, 25 Mar 2012, 23:37:14 ]

Offline
mcme
26. Mar 2012, 00:47 #10993

Kopš: 19. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 307

Braucu ar: motorizētu transporta līdzekli

sveiki visi, ir ienākušies e21 recaro priekšējie benķi, pašlaik esmu sācis viņus pāršūt mākslīgajā ādā, melni ar gaišām šuvēm, pārdodu pa 130ls
man ir nojūdzies kompis tapēc bildi var redzēt tikai draugos sorry.
http://www.draugiem.lv/user/151374/gallery/?pid=252752902
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo