Online

Pašreiz BMWPower skatās 106 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Biroja kondicionieris

AutorsZiņojums
Alter_ego_3
Šodien, 21:07 #101

Kopš: 10. Jan 2025

Ziņojumi: 35

Braucu ar:


25 Jun 2026, 20:20:29 @dsks rakstīja:
Uzliec split, pumpā alu un reizi trijos mēnešos izvelc sietu iekšējam blokam izklapē pret slieksni, kas arī ir visa apkope , pie ārējā vispār klāt nav jālien ( freons nevar zust ne pēc gada, ne pēc desmit ). Kondensāts kanalizācijā vai uz ielas ārā ( vēlams uz pašteci ). Toties mazais 3.5kw splits pavilks iespējams pat 100m2 telpu, būs kluss, energoefektīvs. Priecājas kamēr vēl 410 ( īsti vairs ne ) un 32 pilda ... aizies ( jau iet ) 290ais, iespējams būs citas prasības mazām telpām dēļ ugunsdrošības ( uzliesmojoša gāze jeb propāns ) ... gan jau EU kaut ko izdomās dēļ pilsoņu drošības


Kādam ar smārtu braukt ir ok, kāds bez Ford f750 jūtas kā pliku dirsu uz ledus. Katram savs Ok, alus dziest
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo