Tēma: Biroja kondicionieris
| Autors | Ziņojums |
| Alter_ego_3 | |  Kopš: 10. Jan 2025
Ziņojumi: 35
Braucu ar:
|
25 Jun 2026, 20:20:29 @dsks rakstīja:
Uzliec split, pumpā alu un reizi trijos mēnešos izvelc sietu iekšējam blokam izklapē pret slieksni, kas arī ir visa apkope , pie ārējā vispār klāt nav jālien ( freons nevar zust ne pēc gada, ne pēc desmit ). Kondensāts kanalizācijā vai uz ielas ārā ( vēlams uz pašteci ). Toties mazais 3.5kw splits pavilks iespējams pat 100m2 telpu, būs kluss, energoefektīvs. Priecājas kamēr vēl 410 ( īsti vairs ne ) un 32 pilda ... aizies ( jau iet ) 290ais, iespējams būs citas prasības mazām telpām dēļ ugunsdrošības ( uzliesmojoša gāze jeb propāns ) ... gan jau EU kaut ko izdomās dēļ pilsoņu drošības 
Kādam ar smārtu braukt ir ok, kāds bez Ford f750 jūtas kā pliku dirsu uz ledus. Katram savs Ok, alus dziest  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo