Jaunās BMW 5.sērijas 'Touring'

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (35)
 • Drukāt
 • Raimonds Zandovskis,
  16-03-2010

  Kompānija "BMW" publicējusi oficiālo informāciju un attēlus ar jaunās paaudzes 5.sērijas modeļa universāli "Touring", kas plašākai publikai tiks prezentēts aprīlī notiekošajā Leipcigas autoizstādē.

  "BMW" 5.sērijas universālis "Touring" izgatavots uz jau pazīstamā jaunā 5.sērijas sedana bāzes, tam ir praktiski tāds pats tehniskais izpildījums, izņemot atšķirīgu balstiekārtas regulējumu. Universāļa izsvarojums pa riteņu asīm ir ideālajā 50:50 proporcijā.

  :

  ::
  :
  Jaunajam universālim riteņu bāze pieaugusi praktiski par astoņiem centimetriem salīdzinājumā ar priekšteci, bet bagāžas nodalījuma tilpums pieaudzis no 520 līdz 560 litriem (nolaistu aizmugurējo sēdekļu gadījumā līdz 1670 litriem (1650 l – priekštecim). Aizmugurējās durvis var aprīkot ar elektrohidraulisko pacēlāju.

  :
  ::
  :
  "BMW" 5.sērijas jaunajam universālim sākotnēji tiek piedāvāti divi benzīna un divi dīzeļa dzinēji. "BMW 523i Touring" modifikācija būs aprīkota ar 204 zirgspēku trīslitru benzīna dzinēju, bet "530i Touring" – ar šī agregāta turbopūtes versiju, kas attīsta 306 ZS. Starp dīzeļmotoriem – divlitru dzinējs ar 184 ZS un trīslitru ar 245 ZS. Transmisijas – astoņpakāpju automātiskā vai sešpakāpju mehāniskā.

  :
  ::
  :
  Tirdzniecībā Eiropā "BMW" 5.sērijas jaunais universālis "Touring" nonāks šāgada septembrī.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties