Modernizēta BMW 3.sērijas kupeja un kabriolets

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (37)
 • Drukāt
 • BMWPower.lv,
  18-01-2010

  Kompānija "BMW" publicējusi oficiālo informāciju un attēlus ar atjaunināto 3.sērijas modeļa kupeju un kabrioletu. Vizuālās izmaiņas ir samērā nelielas – citāds priekšējais buferis, lukturi, radiatora dekoratīvais režģis, aizmugurējie diožu lukturi un jauni interjera apdares varianti.

  :

  ::
  :
  Būtiskākās izmaiņas tehniskā ziņā kupejai un kabrioletam veiktas tikai topversijā "335i". Līdzšinējais trīslitru sešcilindru benzīna motors ar divām turbīnām turpmāk būs pieejams ar vienu turbīnu. Neskatoties uz to, dzinējs joprojām attīsta 306 zirgspēku jaudu un 410 Nm griezes momentu, kas pieejams diapazonā no 1200 līdz 5000 apgr./min. Jaunais motors jau pieejams 5.sērijas "GT" modelī un jaunajam 5.sērijas sedanam.

  :
  ::
  :
  Modernizētā "BMW 335i" kupeja no vietas līdz 100 km/h paātrinās 5,3 sekundēs, bet kabriolets – 5,5 sekundēs. Kupejas pilnpiedziņas versija (kabrioletam "xDrive" nav pieejams) šo disciplīnu veic 5,2 sekundēs. Automobilim pieejama vai nu sešpakāpju mehāniskā, vai automātiskā pārnesumkārba.

  :
  ::
  :
  Vēl viens jauninājums "BMW" 3.sērijas kabrioletam – ādas salona apdare, kas atstaro infrasarkanos starus, tādējādi neļaujot salonam saulē uzkarst.

  :
  ::
  :
  Atjauninātā 3.sērijas kupeja un kabriolets tirdzniecībā Eiropā būs pieejams šāgada pavasarī.

  Bildes modeļiem ar M-Sport paketi:

  :
  ::
  :

  :
  ::
  :

  :
  ::
  :


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties