Dragreisa sezonu atklās 26.aprīlī Biķerniekos

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (31)
 • Drukāt
 • Foto: Deniss Podnebess

  BMWPower.lv,
  16-03-2009

  Arī šogad Latvijas Dragreisa sacensību sezonu atklās žurnāla „Forsāža” rīkotās ātruma sacensības. Pasākums notiks 26.aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē un būs pirmais no Latvijas Dragreisa Čempionāta pieciem posmiem.

  Programmu papildinās īpašs drifta šovs, auto entuziastu kluba Vabole.lv izstāde un auto audio skaņas sacensības, bet par godu čempionāta statusa saņemšanai dragreisa noslēgumā paredzēta grandioza uguņošana. Pasākumu atbalsta Latvijas Mūzikas Kanāls.

  Pateicoties ilgam un mērķtiecīgam darbam, Latvijas Automobiļu Federācija Latvijas Dragreisa Kausam no 2009.gada ir piešķīrusi ievērojamāko un cienījamāko autosporta statusu – čempionāts, tātad šogad pilnīgi oficiāli dragreiss kļuvis līdzvērtīgs citiem sporta veidiem, bet sportisti visas sezonas garumā varēs cīnīties par prestižo čempiona titulu.

  :

  ::
  :
  Šogad vēl vairāki jaunumi – dragreisa sacensības aizraujošākas un neparedzamākas padarīs tautas klase jeb handikaps, kurā automašīnām nav dzinēja darba tilpuma ierobežojuma. Tiesa, handikapa klase nesaņems čempionāta ieskaites punktus, bet daudziem dalībniekiem šī būs pirmā iespēja pārbaudīt savus spēkus trasē. Īpašas balvas paredzētas arī motociklu dragreisa dalībniekiem, tāpēc ceram, ka motobraucēju atsaucība būs krietni lielāka nekā iepriekšējās sezonās.

  Pasākuma starplaikos paredzēts aizraujošs drifta šovs jeb īpašs sveiciens no Latvijas Drifta Čempionāta dalībniekiem, bet pēc finālbraucieniem notiks tradicionālā riepu kūpināšana, kuras uzvarētājus noteiks publika tribīnēs. Apmeklētājus ar krāšņu sezonas atklāšanas izstādi visu dienu priecēs auto entuziastu klubs vabole.lv, bet pēc čempionu apbalvošanas notiks noslēguma uguņošana, kuru realizēs Latvijas vadošā pirotehnikas un specefektu firma „Petarde”.

  Latvijas Dragreisa Čempionāta 1.posma dalībnieku On-Line reģistrācija notiks žurnāla „Forsāža” mājas lapā www.forsaza.lv, kā arī, lai nodrošinātu augsta līmeņa drošību sacensībās, dalībnieku skaits tiks ierobežots. Interneta lapā jau savlaicīgi ir iespēja iepazīties ar sacensību nolikumu, čempionāta punktu skaitīšanas sistēmu, handikapa noteikumiem, kā arī visas sezonas garumā tur varēsiet lasīt aktualitātes un jaunumus.

  :
  ::
  :
  Paralēli dragreisam notiks arī auto audio sacensības, kurās paredzētas skaņas spiediena sacīkstes. Audio sacensību norises vietā tiks izstādītas auto audio sistēmas, kas veidotas kvalitatīvai mūzikas baudīšanai. Šīs sistēmas būs iespējams noklausīties, kā arī aprunāties ar to īpašniekiem un piedalīties konkursā. Sacensību noteikumi, reģistrācija un pārējā informācija: www.mObileaudiO.lv.

  Biļetes uz Latvijas Dragreisa Čempionāta 1.posmu varat iegādāties visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, interneta lapā www.bilesuserviss.lv un „Statoil” degvielas uzpildes stacijās. Biļetes cena, ja to iegādāsieties līdz 31.martam – tikai seši lati (vēlāk tās kļūs dārgākas).

  Pasākumu atbalsta: Latvijas Mūzikas Kanāls, enerģijas dzēriens „Dynami:t”, vīriešu smaržas „Lamborghini”, „European Hit Radio”, OHO.lv, easyget.lv, „EKO Polise”, Getaway.lv, BMWPower.lv, MotoPower.lv, „Auto DELFI”, Vabole.lv, Mobileaudio.lv, Vipi.lv, Postfactum.lv, Travelnews.lv, Motors24.lv, erotiskavela.lv, Petarde.lv, „Pedro TOP” maize un Ādažu čipsi „EGO”.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties