BMWPower.lv 2009. gada kalendārs

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (154)
 • Drukāt
 • BMWPower.lv 2009. gada kalendārs

  Noisex,
  30-12-2008

  Iesāktam projektam vienmēr tiek gaidīta realizācija, lai redzētu, kas tad patiesībā no ta visa ir sanācis. Arī mēs - BMWPower.lv - esam sevi atalgojuši un iepriecinājuši ar gada kalendāru, kur esam izvēlējušies 2008.gadā uzņemto, mūsuprāt, labāko fotogrāfiju variantus. Katrs labi padarīts darbs tiek atalgots.
  Lai arī viss notika ļoti lielā steigā, un bildes šoreiz nav fotogrāfētas īpaši šim mērķim, tomēr kalendāram ir savs glamūrs un ceram, ka novērtēsiet ieguldīto darbu un līdzekļus. Mēs domājam, ka nākošajā gadā noorganizēsim speciāli kalendāram paredzētas fotosesijas, un bildes būs pārsteidzošas un neredzētas.
  BMWPower kalendārs :: Janvāris

  BMWPower kalendārs :: Februāris

  BMWPower kalendārs :: Marts

  BMWPower kalendārs :: Aprīlis

  BMWPower kalendārs :: Maijs

  BMWPower kalendārs :: Jūnijs

  BMWPower kalendārs :: Jūlijs

  BMWPower kalendārs :: Augusts

  BMWPower kalendārs :: Septembris

  BMWPower kalendārs :: Oktobris

  BMWPower kalendārs :: Novembris

  BMWPower kalendārs :: Decembris

  • BMWPower.lv kalendārā ievietotās bildes  Protams, bija domāts pasniegt kalendāru jau uz Ziemassvētkiem jebšu uz BMWPower.lv Ziemassvētku balli, taču tipogrāfistu noslogotības pēc šis prieks gāja secen un neizdevās iegūt plānotajā datumā. Tomēr brīnums ir noticis, un kalendārs ieraudzīja saules gaismu jau šajā gadā. Līdz ar to tie, kuri vēl domā ko uzdavināt sev vai kādam draugam, kuram patīk BMW, šis kalendārs varētu būt īstā dāvana.  Tā kā šī bija pirmā reize, kad drukājam kalendāru, pietam krīzes apstākļos, nolēmām izdrukāt tikai 300 eksemplāru, kas savukārt šo kalendāru padara pietiekami ekskluzīvu.  Esam ļoti pateicīgi mūsu fotogrāfiem par doto iespēju izmantot viņu fotogrāfijas, kas tapušas šajā gadā.  Fotogrāfi: AV un Deniss Pondebess (6ec).


  Ideja un realizācija: Gatis Rumbens (noisex) un Pauzers.  Formāts: A2 (420 x 594mm)  Cena: 12Ls (iespējama bezmaksas piegāde Rīgas robežās)


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties