Online

Pašreiz BMWPower skatās 43 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


28.jūlija dragreisā gaidāmi patiesi dragsteri

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (43)
 • Drukāt
 • BMWPower.lv,
  25-07-2007

  Dragreisa sacensībām „ BATTERY Race” jau pieteikušās gandrīz simts automašīnas un motocikli, to vidū arī Latvijas ātrākā auto īpašnieks Ilmārs Zausajevs ar „Audi S2” (vairāk nekā 800 ZS), somu braucējs Jari Heinonens ar 1964.gada izlaiduma „Chevrolet Shevelle Malibu” (vairāk nekā 850 ZS) un igauņu ātrāko motociklu īpašnieki. Savukārt drifta sacīkstēm „HGK Drift party” visu nedēļu notiek intensīvi treniņi, un dalībnieku sānslīdes demonstrējumi solās būt patiešām aizraujoši.

  Dragreisā cīņa būs spraiga, jo līdzvērtīgi pretinieki atbrauks mūsu pašmāju slavenajam „Audi S2”, kurš vēl pirms dažām dienām firmā „ILMS Motorsports” (Zviedrijas tūninga firmas „Dahlback Racing” oficiālais pārstāvis Latvijā) veica pēdējos uzlabojumus.

  :

  ::
  :
  Sacīkstēm pieteikušies ilggadējie pretinieki mazajās klasēs un daudzu titulu ieguvēji Kaspars Martinsons ar „Xenon Honda CRX” un Raimonds Burakēvičs ar „Opel Corsa”. Lieki piebilst, ka šiem auto no standarta maz kas ir saglabāts! Ieradīsies arī igauņu motociklistu delegācija, bet lietuviešu ātrākie braucēji apstiprinājuši, ka dalību pieteiks pēc 26.jūlija dragreisa sacīkstēm, kas notiks Palangā. Kā savdabīgs šovs paredzama divu dragreisam netipisku auto „Porsche Cayenne Turbo” sacīkste, kuru saimnieki arī piereģistrējušies kā dalībnieki.

  :
  ::
  :
  Sacensību programma tiks atklāta jau plkst. 12.00, kad sāksies dragreisa sacīkšu „BATTERY Race” kvalifikācijas braucieni, bet sacensību finālbraucieni sāksies pēc plkst.15.00. Ātrumsacensību starplaikos publikai savus priekšnesumus rādīs deju studijas „Aggressive” dejotājas. Dragrace sacensībās tiks izmantota speciāla laika mērīšanas ierīce, kura uzrādīs ne tikai braucēja trases laiku, bet arī reakcijas laiku, kā arī noteiks maksimālo automašīnas paātrinājumu finišā.

  „BATTERY Race” vienlaicīgi ir arī Baltijas dragreisa sacensību „Drag Racing Baltic Cup” posms, tāpēc gan Latvijas, gan ārvalstu braucēji rādīs savu labāko sniegumu, lai iegūtu iespējami augstāko vietu sacensību kopvērtējumā (Baltijas ieskaitē var piedalīties arī divu posmu dalībnieki).

  Pēc „BATTERY Race” ap plkst. 18.00 sāksies drifta sacensības „HGK Drift Party”. Garas sānslīdes līkumos, vairāk dūmu, vairāk skatītāju ovāciju, spēja precīzi veikt distanci – tie ir galvenie vērtēšanas kritēriji šajā disciplīnā.

  Ieejas maksa apmeklētājiem – Ls 5 (pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas). Trase būs atvērta jau no plkst. 11.00; trases „333” atrašanās vieta – Rīgas rajona Ropažu pagasta Sila priedes (karte - www.333.lv).

  Dalībnieki dragreisa sacīkstēm interneta lapā www.forsaza.eu vēl var pieteikties līdz 26.jūlija vakaram, bet drifta sacensībām pieteikšanās – pasākuma dienā no plkst. 12.00 trasē.

  Dragreisa sacensību ģenerālsponsors: enerģijas dzēriens „BATTERY”. Pasākuma atbalstītāji: „ChipTuning”, „Ramirent”, getaway.lv, auto.delfi.lv, bmwclub.lv, „TV5”, BMWPower.lv, motors24.lv, „Rīgas Dizains”, „Tempur”, „Dardedze”, „Cobra”, „EVO” bārs, aggressive.lv, Xenon.lv, „Pirelli”, „Comma”, „Eko Polise”, „Yokohama”, autotuning.lv un mobileauto.lv.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv