Online

Pašreiz BMWPower skatās 28 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Vasaras kausa trešais posms šosestdien

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (6)
 • Drukāt
 • BMWPower.lv,
  11-07-2007

  Šo sestdien, 14.jūlijā, Smiltenes kartingu trasē notiks Vasaras kausa trešais posms. Šogad Vasaras kauss pulcina sevišķi lielu dalībnieku skaitu, un, iespējams, daudziem tā būs nepazīstama trase un jauna iespēja pārbaudīt savu braukt prasmi.

  Reģistrācija sacensībām pieejama interneta vietnē www.vasaraskauss.lv. Reģistrācijas kārtība paliek nemainīga: jāreģistrējas internetā un jāpārskaita dalības maksa, pēc tam tiek saņemts apstiprinājums dalībai. Dalības maksa tiks pieņemta tikai ar pārskaitījumu, skaidrā naudā varēs norēķināties vien sacensību dienā, ja būs vēl palikušas brīvas vietas. Šogad katrā posmā būs iespēja startēt 100 automašīnām līdzšinējo 70 vietā.

  Pēc pirmajiem diviem posmiem klasē līdz 1’799cc vadībā izvirzījies Jānis Skujiņš ar „BMW 318is” (50 punkti), otro vietu ieņem Jānis Žmuidens ar „Honda CRX” (36 punkti), bet trešo vietu dala Arnis Akmeņkalns ar „VW Golf” un Rolands Bērziņš ar „Opel Corsa” (28 punkti).

  Klasē no 1’800-2’499cc līderis ir Mareks Matvejevs ar „VW Golf” (45 punkti), viņam uz papēžiem min Zigmārs Ancāns ar „BMW 325” (41 punkts), bet trešais ir Vilmārs Krivads ar „Opel Astra” (34 punkti).

  Lielākajā klasē no 2’500cc vadošais trio ir Jānis Slišāns ar „Subaru Impreza” (45 punkti), otrā Sabīna Kukute ar „Nissan 350Z” (37 punkti), bet trešais – Artjoms Kočlamazašvili ar „BMW M3” (28 pumkti).

  Šogad Vasaras kausā atsevišķas ieskaites ir „BMW” automašīnu vadītājiem un mazajā klasē līdz 2’000cc pirmie ir Jānis Skujiņš „BMW 318is” (50 punkti), Deniss Očeredņuks „BMW 320” (40 punkti) un Dainis Rasa „BMW 316” (20 punkti). Klasē virs 2’000cc labākie ir Artjoms Kočlamazašvili „BMW M3” (45 punkti), Zigmārs Ancāns „BMW 325” (36 punkti) un Harijs Ščupelis „BMW M3” (25 punkti).

  Uzvarētājus gaida gan Vasaras Kausa rīkotāju, gan „Fujitsu-Siemens” gādātās balvas, bet „BMW” braucēji papildus var cīnīties par „BMW Club Latvia” gādātajām balvām.

  Kā jau iepriekšējos gados, arī šogad plānoti pieci posmi. Visiem, kuri apsver domu piedalīties, vairāk informācijas un diskusijas, kā arī atbildes uz jautājumiem – interneta vietnē www.vasaraskauss.lv.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv