Williams BMW: Konstruktoru vērtējuma vadībā
|
|
Abiem Williams komandas braucējiem pēc neveiksmīga starta izdevās atgūt zaudētās pozīcijas, un Montoija ierindojās 3.vieta, kamēr Ralfs Šumahers 4.vietā. Beidzot pēc aizvadītiem 13 no 16 posmiem BMW Williams F1 komandai izdevās iegūt vadību FIA Formula 1 Konstruktoru vērtējumā. Braucēju vērtējumā Montoija no Šumahera atpaliek par 1 punktu.
Huans Pablo Montoija: „Es startēju no trases netīrās puses, un starts bija ļoti slikts – gluži kā ar enkuru. Pēc pirmā apļa es biju 8.vietā, bet apdzīt priekšā braucošos bija ļoti grūti. Es centos, bet nekas nesanāca. Tad izlēmu nogaidīt līdz boksu apmeklējumiem. Tā man izdevās tikt garām Mihaēlam un pārējiem. Man izdevās nostiprināties 3.vietā, kad 10 apļus pirms finiša es pieļāvu kļūdu un izslīdēju. Laimīgā kārtā es nezaudēju savu pozīciju Ralfam. Esmu ļoti priecīgs par iegūtajiem punktiem, jo vairāk tāpēc, ka Mihaēls izcīnīja tikai vienu. Forši, ka komanda atrodas Konstruktoru kausa vadībā!”
Ralfs Šumahers: „Man nav ne jausmas par to, kas notika sākumā. Nebija pilnīgi nekādas saķeres. Pēc diviem līkumiem es centos nesadurties ar Huana mašīnu un tad arī izslīdēju. Pēc tam rāpos augšup. Visai viegli var iedomāties, kā lietas būtu risinājušās, ja man būtu bijis labāks starts. Lai arī kā būtu noticis, es nevarētu panākt Alonso. Protams, priekš manis kopvērtējums nav diezko pozitīvs. Lai es izcīnītu titulu, man ir nepieciešams brīnums.”
Sems Mičels: „Šī ir laba diena priekš abiem čempionātiem, jo mums ir izdevies izvirzīties vadībā Konstruktoru kausā, bet Braucēju vērtējumā Huans ir samazinājis atstarpi līdz Mihaēlam. Abi mūsu braucēji veica izcilu darbu, uzkāpjot no attiecīgi 8.un 18.vietas, kurā viņi atradās pirmajā aplī. Tas bija briesmīgs starts. Mēs pārskatīsim starta palīgierīci pirms katras sacīkstes. Patīkami bija redzēt, ka mūsu apļu laiki, bija visātrākie, tas pierāda, cik spēcīga mašīna ir patiesībā. Sveicam Fernando Alonso ar viņa pirmo uzvaru.”
Aigars Velanbergs, www.F1.lv