'TopGear' kādam Minišosejas pilotam dāvās braucienu ar F1

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • BMWPower.lv,
  29-04-2014

  Līdz ar jaunās motosporta disciplīnas “Minišoseja” atklāšanu žurnāls “TopGear Latvija” izsludina jauno autosporta talantu meklēšanu un balvu – braucienu ar F-1 bolīdu.

  Jau 11. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē startēs jauns autosacenību seriāls “Minišoseja”, kas paredzēts gan autosporta iesācējiem, kuri var startēt ar parastiem ikdienas auto, gan rūdītiem lietpratējiem, kuru rīcībā ir speciāla sacīkšu tehnika.

  Žurnāls “TopGear Latvija” sekos līdzi jaunā seriāla braucēju progresam, izvērtējot pilotu izaugsmi “Minišosejas” kausa pirmajos četros posmos. Tieši braucēju progress, nevis uzvaru vai kopvērtējuma punktu skaits būs izšķirīgais kritērijs, lai pretendētu uz balvu.

  Noslēdzot konkursa atlasi ar papildsacensībām starp katrā “Minišosejas” ieskaites klasē visvairāk progresējušajiem braucējiem, žurnāla “TopGear Latvija” žūrija kopā ar “Minišosejas” organizētājiem izvēlēsies vienu, kurš varēs sēsties pie F-1 formulas stūres Pērnavas sacīkšu trasē “Auto24 Ring”, kur šādu iespēju nodrošina zviedru kompānija “Rajamäki Racing Experience”.

  “”Minišosejas” norises vieta un laiks šogad dod vienreizīgu iespēju izmēģināt savus un auto spēkus. Mēs gribam, lai balva – F-1 bolīda vadīšana plus treniņš ar “Formula Renault” – ir pamudinājums ikvienam, kurš kaut reizi sapņojis par autosacīkstēm, drošā, bet superaizraujošā veidā tās beidzot izmēģināt,” stāsta Ilmārs Līkums, žurnāla “TopGear Latvija” galvenais redaktors.

  “”Minišoseja” tiek pozicionēta kā pirmais solis autošosejā, jo te var piedalīties ar jebkuru auto. Nākamais solis būtu pāriet uz lielo šoseju un braukt ar sportam speciāli sagatavotu auto. F-1 – tā ir augstākā līga, tāpēc domāju, ka šī ir unikāla iespēja, piedaloties “Minišosejā”, jau sezonas izskaņā sēsties pie 650 ZS formulas stūres. Tas ir piedzīvojums, ko uzvarētājs atcerēsies visu dzīvi,” komentē Eduards Kalve, “Minišosejas” sacīkšu organizētājs.

  Lai piedalītos konkursa atlasē, pretendentiem jābūt vai jākļūst par žurnāla “TopGear Latvija” abonentiem vismaz līdz 2014. gada beigām, kā arī jāpiedalās “Minišosejas” 2014. gada sezonas pirmajos četros posmos.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties