Jaunais BMW M3 būs ar sešcilindru turbomotoru

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (11)
 • Drukāt
 • F30post.com datorilustrācija

  BMWPower.lv / DELFI Auto,
  25-05-2012

  Par gaidāmo jaunās paaudzes "BMW M3" spēka agregātu jau mēnešiem klīdušas dažādas baumas, tomēr tagad autoražotāja pārstāvis Amerikā apstiprinājis, ka sportiskais modelis iegūs sešcilindru turbomotoru. Tāpat kļuvis zināms, ka 3. sērijas "M" kupeja un kabriolets turpmāk tiks indeksēts ar "M4".

  Kompānijas "BMW" Ziemeļamerikas nodaļas vadītājs Ludvigs Villišs apstiprinājis izdevumam "BimmerPost.com", ka nākamās paaudzes "BMW M3" un "M4" izmantos rindas sešcilindru turbomotoru, nevis V-veida, kā tika baumots iepriekš.

  Villišs apstiprinājis, ka ražotājs esot arī apsvēris V6 konfigurāciju, esošajam V8 dzinējam noņemot divus cilindrus. Tomēr rezultātā no šāda risinājuma kompānija atteikusies.

  Pagaidām nav zināmi jaunā dzinēja tehniskie dati. Tā darba tilpums varētu būt ap trim litriem, bet turbīnas varētu būt divas vai pat trīs, ļaujot attīstīt aptuveni 450 zirgspēku jaudu.

  Tāpat Villišs atklājis, ka 3. sērijas "M" versijas kupeja un kabriolets iegūs "M4" nosaukumu atšķirībā no līdzšinējām "M3" paaudzēm. Turklāt jaunā "BMW" nosaukumu stratēģija paredz ieviest arī 2. sēriju un "M2".

  Gaidāms, ka jaunās paaudzes "BMW M3" tiks prezentēts vai nu nākamā gada beigās, vai 2014. gada sākumā.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties