Sagatavo savu auto ziemai ar 'KROWN' pretrūsas apstrādi

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (120)
 • Drukāt
 • SIA Krown Baltic,
  20-01-2011

  Rūsa ir viens no lielākajiem ienaidniekiem ikvienam sava auto mīļotājam, tā saēd automašīnu tik āri, ka nopirktais lolojums laika gaitā kļūst par problēmu, neļaujot nesteidzīgi baudīt mirkli un priecāties par savu auto. Tādēļ pretrūsas apstrādi automobilim labāk veikt rudenī, tā sagatavojot to ziemas sezonai.

  Mūsu ziemas, kurās tiek kaisīta sāls ar smilti kopā uz tā jau sliktu slavu nesošajiem ceļiem, atstāj neiedomājamas sekas uz mūsu automašīnām un to tehnisko stāvokli. Rūsa jeb korozija sāk savu slikto darbu uz sliekšņiem, arkām, durvīm, motora pārsega, bagāžas nodalījuma, moldingiem, tā saēd gumijas detaļas, vadu savienojumus. Rūsa dara savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, kā īsts paraugstrādnieks!

  Beidzot ir efektīva metode rūsas apkarošanai jeb pretdarbība rūsai – mums ir tas gods piedāvāt Kanādas uzņēmuma „Krown” izstrādāto pretrūsas apstrādes tehnoloģiju un pretrūsas līdzekļus arī Latvijā. Pretrūsas līdzekļi un izstrādātā tehnoloģija Kanādā veiksmīgi cīnās ar rūsu jau vairāk kā 24 gadus. Līdzekļi pārbaudīti līdzīgos laika apstākļos kā Latvijā un ar tādām pašām ziemas ceļu kaisīšanas metodēm kā pie mums, kur arī vēl papildus transporta līdzekļus ietekmē apkārtējās ūdens tilpnes, radot labvēlīgus apstākļus korozijai jeb rūsai. Esam atvēruši pirmo centru Eiropas Savienībā, tieši Rīgā, Jūrkalnes ielā 100, pa ceļam uz lidostu.

  Atbrauc pie mums un sagatavo savu transportlīdzekli ziemai ar www.Krown.lv tehnoloģjiju, un mēs parūpēsimies, lai tavs auto būtu pasargāts no korozijas.

  Ko mēs darām?

  Automašīna tiek nomazgāta pilnībā ar „Krown” auto šampūnu, kurš ir veidots uz pretrūsas produkta pamata bāzes, tādējādi pasargājot automašīnas krāsoto virsmu. Tad mēs auto ar pacēlāju palīdzību paceļam augšā, nomazgājam auto apakšu, tādā veidā attīrot to no netīrumiem un apstrādājam ar mūsu pretrūsas līdzekli „KROWN T-40”, kuru uzklājam ar 8-10 atmosfēru spiedienu. „Krown T-40” ir nekaitīgs videi, jo ir veidots uz vazelīna un augu valsts izcelsmes produktu bāzes, caurspīdīgs un bez smaržas. Mūsu speciāli apmācīti meistari apstrādās katru vietu Jūsu automašīnai ar speciālām uzmavām, spiediena pistolēm, kuras ir paredzētas vissīkāko un sarežģītāko vietu piekļuvei. „Krown T-40” atgrūž mitrumu un pielīp visa veida metālam, gumijai, plastmasai, vienlaicīgi ļaujot šīm apstrādātām vietām elpot, tādējādi iekonservējot esošo rūsu un neļaujot veidoties jaunai.

  Kad auto apakša ir apstrādāta, mēs to laižam lejā un turpinām apstrādes procesu uz durvīm un sliekšņiem, izmantojot durvju iekšpusē pie slēdzenes esošos tehniskos atvērumus, vai arī, ja ir nepieciešams, mēs izurbjam durvīs un sliekšņos caurumus, kuri ir 0,5 cm diametra, lai ar speciālām uzmavām iekļūtu durvju un sliekšņu iekšpuse un izsmidzinām „Krown T-40” pretrūsas produktu no iekšpuses gan durvīs, gan sliekšņos, tādējādi auto tiek pasargāts ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses, kur arī korozija mitruma iespaidā sāk savu procesu uz āru un parādās mūsu acīm. Tehnoloģiskie urbumi tiek veikti ar augstspiediena urbi, kurš tiek izmantots automašīnu ražošanas procesā, tādā veidā neatstājot nekādus asumus vai skrambas un šīs urbuma vietas tiek aiztaisītas ar speciāliem „Krown” plastmasas aizbāžņiem, kuri ir melnā un baltā krāsā, tādējādi ir padomāts par automašīnas izskatu. Katrai automašīnai tiek veikta pirmsapstrādes apskate, kura ietver sevī tehnoloģisko urbumu vietu noteikšanu īpaši katram modelim.

  Mēs apstrādājam arī motora telpu, izņemot motora siksnas, ģeneratora siksnas un pie apakšas apstrādes bremžu diskus-produkta slīdamības dēļ. „Krown T-40” ir arī sava veida dialektriķis un spēj turēt spriegumu līdz 60 kW, tādējādi auto apstrādes laikā tiek apstrādātas tādas vietas kā vadības bloki, akumulators, kontakti un savienojumi, jo tie tiek pasargāti no sūbēšanas un mitruma, ieeļļojas arī logu pacēlāji, tie ziemā neaizsalst, ļaujot jums brīvi lietot mašīnas logus, durvju slēdzenes, jo mitrums tiek atgrūsts pie jebkuras temperatūras.

  Apstrādes procesa beigās mēs ar speciālām tieva uzgaļa uzmavām apstrādājam automašīnu pa perimetru gar moldingiem, sānu pagriezienrādītājiem, bampera un virsbūves savienojumu vietām, jumta lūku un sāna atpakaļskata spoguļiem. Mūsu meistari katru automašīnu skata individuāli ar visām tās vājībām pret koroziju un specifiku apstrādes procesā. Pēc pretrūsas apstrādes Jūsu auto tiek mazgāts atkārtoti un Jums tiek izsniegts „Krown” garantijas talons uz 1 gadu, kurš ietver sevī garantiju, ka viena gada laikā jūsu automašīna ir pasargāta no korozijas, esošā rūsa tiek apstādināta un iekonservēta un jauna neveidosies, pretējā gadījumā mēs apņemamies segt jūsu transportlīdzekļa korozijas remonta izmaksas.

  Kāpēc viens gads? Tāpēc ka www.KROWN.lv pretrūsas ingibitors „T-40” strādā uz transportlīdzekļiem 12 līdz 14 mēnešus, tad „T-40” produkta iedarbība sāk mazināties, jo automašīna nav telefona stabs, kurš stāv nekustīgs. Mašīnas apakša ir nemitīgi pakļauta temperatūras maiņām – gan no dzinēja, gan no izplūdes sistēmas, protams, arī laika apstākļiem – savā ziņā tā strādā kā smilšpapīrs. Bet „Krown” par jums parūpēsies ar savlaicīgu atgādinājumu par atkārtotu apstrādes veikšanu jūsu vēlamajā veidā. „Krown” iesaka rūpēties par savām investīcijām, saglabājot maksimāli ilgāku jūsu automašīnas izskatu un kalpošanas kvalitāti. „Krown” – aizsargāt, ekonomēt, saglabāt!

  Apstrāde tiek veikta bez automašīnas izjaukšanas pusotras stundas laika.

  „Krown” izcenojumi pēc automašīnas pašmasas:

  līdz 1200 kg ............... 98.00 Ls ar atlaidi – 68.00 Ls
  no 1201 – 2500 kg.....119.00 Ls ar atlaidi – 78.00 Ls
  no 2501 – 3500 kg.....127.00 Ls ar atlaidi – 88.00 Ls

  „Krown” atlaide ir spēkā līdz 2011.gada februārim!

  Vēlot veiksmi un drošu braukšanu ceļu satiksmē – Jūsu „Krown” dīleris SIA "Krown Baltic", Jūrkalnes 100, Rīga.

  www.KROWN.lv, www.PRETRUSA.lv, bezmaksas tālrunis: 80 20 1001.

  Piedāvājam noskatīties saistīto raidījuma „TV Motors” sižetu:  Apmaksāta informācija


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties