Braucu ar: BMW E61 535d / BMW e36 325 Vanos / Opel Astra G 2.0 OPC
Kā īsti ir, pie mājas noņēma auto, uzlika protokolu, teica, lai eju uz policiju un saņemu lēmumu par sodu, bet ja sodu atceļ, jo nebiju vainīgs, man par trubiņas pūšanu un to viņa maksas stāvlaukumu būs kautkas jamaksā?
Man mēģina piešūt lietu, ka esmu braucis dzērumā, bet neko tādu neesmu darījis, vnk sēdēju pie stūres pie savas privātmājas Tagad no pasta atnāca sūtījums, bet 18. novembrī gluži nestrādā nekas daudz
tas pats kas niknam. aizgaaja zosi raustiit uz mashiinu shmigaa, palika auksts, pieskjiila, piebrauca menti, lika iepuust.
shmiga bija. tagad varees taisnoties ka nebrauca/
18 Nov 2011, 00:50:56 Alkaans rakstīja:
nee nu lieta taada ka es tiesham sedeju, motors izslegts, nekur nebiju braucis
Tev vajadzejaa teikt, ka panjeemi prostituutu, juus tur njeemaaties (maajaas tak pie sievas nevediisi), bet ieraugot polichus vinja aizmuka, lai sodu nedabuutu. Tu protams pilla nekur aizmukt nevareji un vispar po uz mentiem. Protams bikshu priekshu vajadzeja attaisiit uzreiz ka menti piebrauca. Ja neproti dirst pats vainiigs maksaa ragaa un 2 gadus vareesi ar trolejbusu braukaat
nedirs par lietam kuras nezini. nikns bija identiska situaacija, tikai mashiina bija pielaista. sodu atceela.
zinamam keksim tada pati situacija sanaca, tik menti bija citi, ne celinieki (isti nepish ka vinus tur officiali sauc) bet nu fakts tads ka pec ilgas stridesanas cilveks izbrauca cauri ar adminstrativo par skalu muzonu masina pie kapnu telpas.
Ja tas bija tavs pagalms, pie tavas privatmajas, tad vari tur braukat bez octas un umataa un mentam tur nebus lielaks teikshana kaa garamejosham bomaram - privatipashums.
Ja tas ir daudzstavenes pagalms, kursh ir tavs, jo tur ari bija tava smilshukaste, savulaik, tad bus biki dirsaa
Braucu ar: BMW E61 535d / BMW e36 325 Vanos / Opel Astra G 2.0 OPC
18 Nov 2011, 00:41:51 Gr1nch rakstīja: nah bija vienkārši sēdēt pie stūres + pie savas mājas, atslēdza apkuri nolēmi mašīnā pasildīties?
nee vnk gaju araa lai magjim paneli nonjemtu uz nakti, pirmaa mashina, un saaku dronjit pie stuures, 1 dienu ieprieks nopirku, sie piebrauc klaat un uzeedaas jo kadas 3h ieprieks tur kur dzeeru vinji bija piebraukusi un mekleja kaski, bet tur es biju ar draugu iekspagalmaa, teicu kas es privaatipasuma dzert nevaru utt, vinji pat ieskreja seetaa speciali, beigas kad prom laida tad pateica lai es garais skatos nu vot pie majas seezhot mashina megjina piesut tagad lietu ka es butu braucis, bet nekur neesmu braucis
Ja atradies ar auto privātmājas pagalmā un nevis ceļa malā, tad tur pat teorētiski mentiem nav pamata līst ar savu trubiņu, jo csn ir spēkā tikai uz ceļiem, un kas ir ceļš, var palasīt ceļu likumā, katrā ziņā ceļš nav iežogota privāta teritorija, kur menti vispār bez īpašnieka atļaujas drīkst tikai ar orderi ierasties, izņemot, ja ir acīmredzami draudi kāda dzīvībai.