Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 143 viesi un 13 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
uldens1
16. Feb 2012, 17:46 #954

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:37:30 arizah rakstīja:

es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.


ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas

Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.
Ja savus bernus uzskati par tik atpalikušiem ka vini nav spejigi macities latviešu valodā,tad tev noteikti japalso PAR
Offline
mc
16. Feb 2012, 17:47 #955

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:37:30 arizah rakstīja:

es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.


ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas

Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.
Suuti beernus privataa skolaa kur maciibas ir krievu valodaa
vai tad taa ir probleema ?
UK arii droshi vien driiz buus referendums par krievu valodu, jo vinji tur gribees maaciities savaa dzimtajaaa valodaa nevis stulbajaa anglju kuru taapat neviens nezin

-----------------


Offline
-Edm-
16. Feb 2012, 17:47 #956

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:37:30 arizah rakstīja:

es jau rakstiju - kas tev traucē tagad zināt abas? Tev nekas nemainīsies! sestdien vari palikt mājās.


ā un p.s. vari painteresēties (ja intelekts atļauj izpīpēt, kur interesēties) kā ir tajās valstīs, kur ir divas valsts valodas - vai nu tā ir, ka visi zin abas

Man nekas netraucē. Un man nekas nemainīsies. Jo es tik un tā zinu četras valodas. Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā un lai neviens R. Dzintars vai cita maita nevarētu atņēmt viņiem tādu iespēju. Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.
a kur ir dzimis tavs bērns??? jeb ko tev nozīmē vārds "dzimtā"???

-----------------
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:50 #957

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:
Bet es gribu, lai mani bērni savā valstī varētu iegūt izglītību savā dzimtā valodā



te nu tu vecīt nonāci reālā pretrunā pats ar sevi. tas gan bija ātri.
vēl 10 min atpakaļ kaut ko ljer ljer par divām valodām, lai visi zinātu divas bla bla, un piepeši viss ir tā kā jau bija paredzams - reāli gribi vienu valodu. vismaz paldies par atklātību. citi te ilgāk spēja noturēties paši nenolaužot kāju savos absurdajos argumentos.

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:50:54 ]

Offline
mc
16. Feb 2012, 17:50 #958

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu

paarlapoju uz atpakalj, izskataas ka konstruktiivaaka diskusija buutu ar koku, jo vinsh vismaz klausaas. nevis ar "par" balsotaajiem, kuri pat iisti pamatot nevar kapeec balsos par.

[ Šo ziņu laboja mcgh, 16 Feb 2012, 17:51:16 ]



-----------------


Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:51 #959

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?

Kur ir tie lavijas pilsoņi, kuri pēdējo 10 gadu laikā pameta Latviju?

Vai tiešām 60 g. krievu varas ir vainīgi?
Offline
skudza
16. Feb 2012, 17:51 #960

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci

šobrīd valsts nodrošina izglītību 8 valodās -(krievu, poļu, ebreju, ukraiņu, igauņu, lietuviešu, čigānu (romu) un baltkrievu valodā).
Ko vēl tev vajag?
Offline
viesulis
16. Feb 2012, 17:53 #961

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 17:50:44 mcgh rakstīja:
paarlapoju uz atpakalj, izskataas ka konstruktiivaaka diskusija buutu ar koku, jo vinsh vismaz klausaas. nevis ar "par" balsotaajiem, kuri pat iisti pamatot nevar kapeec balsos par.


Tapēc debiliem cilvēkiem, kuri nespēj lemt, domāt, uztvert pašsaprotmas lietas vajag liegt balstiesības.

Tēvzeme redz viņam atradusies.
Offline
Devil
16. Feb 2012, 17:54 #962

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


16 Feb 2012, 17:43:08 Nilzirgs rakstīja:
Tāpēc sestdien mājās nepalikšu un balsošu PAR.

Salaga, Tebe skazali golosovatj protiv, voyt i golosuij protiv

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Chainsaw
16. Feb 2012, 17:54 #963

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

es gribētu teikt, kad savā valstī, savā dzimtajā valodā, kura šajā gadījumā nav latviešu valoda, sanāk valstī pa labi no Latvijas
tie vienvalodnieki jau rodas no tā, ka krievu skolās latviešu valodu nemāca, mācījos RTK no 30 cilvēkiem 4 latvieši bijām, latviešu valodas stundās mācīja kur jāliek garumzīmes, mācītos latviešu valodā, zinātu gan savu dzimto valodu, gan latviešu valodu.
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:55 #964

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?


RAF izrādījās baigais sūds. pat krievi paši izvēlas braukt ar BMW. tā kā nācās klapēt ciet un montēt labāk kaut kādus autobusus, pēc kuriem vismaz djerevnjā pieprasījums ir kaut kāds. bet ulmaņlaiku bekons jau tev uzrakstīja kur palika. turpat, kur Ulmanis pats.

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 17:56:11 ]

Offline
viesulis
16. Feb 2012, 17:56 #965

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?




Tieši tā, sapisa labu fabriku kā VEF, sākot ražot kaut kādus sūdus, 10 tūkstoši neefektīvu, nekonkurētspējīgu darbavietu, kā atvērās ārzemju tirgi tā nosprāga dabīgā nāvē.
Offline
kexxx
16. Feb 2012, 17:56 #966

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14209

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?

Kur ir tie lavijas pilsoņi, kuri pēdējo 10 gadu laikā pameta Latviju?

Vai tiešām 60 g. krievu varas ir vainīgi?


mjā, RAF noteikti varētu konkurēt ar ārzemju ražojumiem, žēl, ka neinvestējām tajā kādus pārsimt ļimakus paskat, ka krieviem braši iet pasaules auto tirgū...

P.S. brīnums, kā veļasmašīnu "Rīga" nepieminēji

[ Šo ziņu laboja kexxx, 16 Feb 2012, 17:56:35 ]

Online
Nilzirgs
16. Feb 2012, 17:56 #967

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


16 Feb 2012, 17:43:17 Devil rakstīja:
Losi, Tu igaunijā esi bijis ? Aizbrauc un pamēģini parunāt krieviski - sapratīsi ko nozīmē pazemots

A kur es pateicu, ka jūtos pazemots? Paradi.

Igaunijā biju. Un ar krievu valodu tur nekādu problēmu nepamanīju. Vajag tikai uzsākt runāt angliski un visi uzreiz saprot krievu valodu
Offline
tomick
16. Feb 2012, 17:57 #968

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


16 Feb 2012, 17:32:33 viesulis rakstīja:

16 Feb 2012, 17:23:51 Ruuu rakstīja:
Cinaties par savu valodu! Tas ir pareizi! Man vismaz ir patikami redzet, ka jus varat cinities kopa. Varbut pec referenduma tapat uztaisisim streiku ka Griekija?


Jā, šis raksturo sovaku domāšanas veidu, ļurināt ar lietām par kurām nav nekādas nojēgas. Grieķi ar savu streikošanu nav iešāvuši sev kājā, bet gan atšāvuši tās pilnībā. Viņi ir sūdos līdz ausīm un neviens viņiem nekad vairāk neaizdos naudu uz normāliem %.

Turpinot analoģiju, SC arī arī sec iešāvis kājā, jo vairs valdībā netiks nekas- NEKAD. Politisks sprāgonis, tāpat kā Urbis un Ušakovs. Neticamā ātrumā padirst visus latviešu vēlētājus un domāju, daļu krievus ar + gan jau sāks par visu korupciju arī fukāt viņus

Jāpiekrīt.
Offline
Lafter
16. Feb 2012, 17:58 #969

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

Ko jūs diskitējat ar tām NULLĒM?
Nenolaižaties līdz vinu līmenim mēģinot pierādīt kko. Uzspļaut

-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
arizah
16. Feb 2012, 17:59 #970

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


16 Feb 2012, 17:58:21 Lafter rakstīja:
Ko jūs diskitējat ar tām NULLĒM?
Nenolaižaties līdz vinu līmenim mēģinot pierādīt kko. Uzspļaut


tak dabīgi. es vismaz izklaidējos. sabāzt diskusijā vienos vārtos un ātri vienmēr ir interesantāk nekā padirst. tāpat kā hoķī, ir tak atšķirība, kad dinamo bāž vai kāš

[ Šo ziņu laboja arizah, 16 Feb 2012, 18:00:21 ]

Offline
Nilzirgs
16. Feb 2012, 18:00 #971

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Jā, piekrītu. Padomju produkcija nevarēja konkurēt ar importu. Un RAF bija galīgs sūds. Bet ne par to ir runa.

Nu piemēram... Kāpēc "socialistiskajā" Wartburg rūpnīcā Vācijā pašlaik ražo citas markas auto, bet mūsu RAFā neražo neko? Par to ir runa.
Offline
Devil
16. Feb 2012, 18:01 #972

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


16 Feb 2012, 17:56:55 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:43:17 Devil rakstīja:
Losi, Tu igaunijā esi bijis ? Aizbrauc un pamēģini parunāt krieviski - sapratīsi ko nozīmē pazemots

A kur es pateicu, ka jūtos pazemots? Paradi.

Igaunijā biju. Un ar krievu valodu tur nekādu problēmu nepamanīju. Vajag tikai uzsākt runāt angliski un visi uzreiz saprot krievu valodu

Kad Tu biji ??? Es biju pagāšgad un pat restorānā apkalpotājiem ir labāk lauztā angļu valodā skaidroties nekā krieviski runāt.
P.S. Varbūt Tu biji kaut kur krievijas pierobežās - tipa mums D-pils
P.S. Da labi tāpat ar Tevi ir tukša laika šķiešana... Neko Tu nesaproti

[ Šo ziņu laboja Devil, 16 Feb 2012, 18:02:22 ]



-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
tomick
16. Feb 2012, 18:01 #973

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


16 Feb 2012, 17:56:18 kexxx rakstīja:

16 Feb 2012, 17:51:08 Nilzirgs rakstīja:

16 Feb 2012, 17:41:06 uldens1 rakstīja:
tepec ka krievi 60gados te visu sapisa cik nu vien var.Ta nu mes ari esam tos 60 gadus iepakaļ eiropai,lai gan pirms kara bijam topa aukšgalā

Krievi sapisa? bet ko "nekrievi" dara pēdējus 20 gadus? Kur ir VEF? Kur ir Radiotehnika? Kur ir RAF? Kur ir mūsu lauksaimniecība un mūsu slavenais pat no Ulmaņlaikiem bekons?

Kur ir tie lavijas pilsoņi, kuri pēdējo 10 gadu laikā pameta Latviju?

Vai tiešām 60 g. krievu varas ir vainīgi?


mjā, RAF noteikti varētu konkurēt ar ārzemju ražojumiem, žēl, ka neinvestējām tajā kādus pārsimt ļimakus paskat, ka krieviem braši iet pasaules auto tirgū...

P.S. brīnums, kā veļasmašīnu "Rīga" nepieminēji


Vēl jau "Straume" utt.

Tie kas kaut ko sakarīgu un tirgum vajadzīgu ražoja tiem viss ok tagad. Piemēram Valmieras stiklašķiedra...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo