| Autors | Ziņojums |
MAXixt
| | 02. Jun 2013, 15:07 |
#8581
|
|
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Nopirkšu R19 alpinas priekš e90/91/92 +-800ls |
Offline | |
|
| Lacis | | 02. Jun 2013, 17:49 |
#8582
|
|
 Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1150
Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora
|
31 May 2013, 01:56:40 Lacis rakstīja:
Pārdodu lietos diskus bija uz e36 r17
140ls
PM vai 26640403
125ls |
Offline | |
|
| DidzisLv | | 02. Jun 2013, 21:12 |
#8583
|
|
Kopš: 29. Nov 2011
No: Salacgrīva
Ziņojumi: 69
Braucu ar: ,Honda xl250 degree .CF 500. BMW E46 3.0 AUDI COUPE 2.6
| Pardod lietos diskus...
r15 j7
bija uz golfa 3.
ir centrejamie vidi
pieddavajat savas cenas
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/20130412160855.jpg/][/URL]
Uploaded with ImageShack.us |
Offline | |
|
| Modjo | | 02. Jun 2013, 21:25 |
#8584
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Mekleju Bbs disku centrinus. Diametrs 70 mm, fiksacijas vieta 50mm. Ir idejas? Kur, cik  |
Offline | |
|
| maciska | | 03. Jun 2013, 13:40 |
#8585
|
|
 Kopš: 27. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 268
Braucu ar: ETV1000 2,5RS un prātu
|
Pārdodu oriģinālos BBS CH motorsport diskus r17 labā stāvoklī. Visiem vienāds platums 8. 5J. Iznesums ET38, der E36, E46
PM vai 263787 pieci 7
210Ls
var dabūt komplektā ar auto bmw
PĀRDOTS[ Šo ziņu laboja maciska, 06 Jun 2013, 09:18:57 ] |
Offline | |
|
| dzuris | | 03. Jun 2013, 17:17 |
#8586
|
|
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| uz tirdzinu r16 4gb 25ls rit iet naglas
Links
t 26799373 |
Offline | |
|
| jims | | 03. Jun 2013, 19:00 |
#8587
|
|
 Kopš: 20. Jul 2003
No: Viļāni
Ziņojumi: 1441
Braucu ar: izslēgtu DTC
|
pērku r17-r18 komplektu bmw lietos diskus.melnus un zemprofila riepas nevajag.
pārdodu:
Audi A6 5x112 original R16.100ls(1 disks jāvalcē) virsuu braucamas michelin xice ziemenes + 30ls
Range rover r18 original ideālā stāvoklī ar 255/50/r18 riepām.250Ls
vai mainu pret bmw r17-18 diskiem
pm |
Offline | |
|
| TP | | 04. Jun 2013, 11:13 |
#8588
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4047
Braucu ar: e36 323ti e46 318i
| ir mv1 diski orgjinalie ar prieksha pasudigam,aizmugure labam riepaam.ir apskrapeti
r18
vai nu pardodu vai mainu uz kadiem citiem diskiem r18 kas deretu uz e46 |
Offline | |
|
|
|
| Glenfiddich | | 04. Jun 2013, 11:20 |
#8589
|
|
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
| Pārdodu SS - pārdots SS2
Cena runājama. PM vai 29499358[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 05 Jun 2013, 22:02:22 ] |
Offline | |
|
| NfSmww | | 04. Jun 2013, 11:59 |
#8590
|
|
 Kopš: 07. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1087
Braucu ar: pirkstu pa galdu
|
30 May 2013, 22:31:45 didzinators rakstīja:
Pārdodu lietos diskus R17 no 5-sērijas BMW, stāvēja uz E60, Ražotājs AEZ, made in Germany, platums laikam bija 8J, iznesums jāskatas.
Cena 160 lvl
Rakstīt PM
ņe bitiji ņe ržavije ja tie ir tie, kurus jau apskatiju - |
Offline | |
|
| Erchijs | | 04. Jun 2013, 12:28 |
#8591
|
|
 Kopš: 30. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 662
Braucu ar:
| Pārdodu bbs style29 diskus r17, priekšā 7.5j aizmugurē 8.5j Cena par attēlā redzamajiem 190Ls Ir velviens komplekts ar vizuāli sliktākā stāvoklī tiem cena par kompl. 170Ls
Alpina r18 replikas 7.5j ar riepām, priekšējās labas, aizmugurējās braucamas. Cena par kompl. 190Ls
[ Šo ziņu laboja Erchijs, 04 Jun 2013, 12:31:11 ] |
Offline | |
|
buks1993
| | 04. Jun 2013, 12:41 |
#8592
|
|
Kopš: 08. Jan 2013
Ziņojumi: 81
Braucu ar:
| Pārdodu attēlā redzamos R15 diskus. Stāvēja uz e34, domāju, ka priekš e36 arī der.
Cena 40ls
Nav locīti, metināti.
[URL=http://failiem.lv/viewer.php?i=kqpmrrw&n=diski.jpg/][/URL] |
Offline | |
|
| Hooligan | | 04. Jun 2013, 19:01 |
#8593
|
|
 Kopš: 31. Jul 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 581
Braucu ar:
|
30 May 2013, 09:29:44 Hooligan rakstīja:
Ja kādam interesē (stāvēja uz e39 un e34 ar gredzeniem)
Pārdodu četrus diskus. Normāli, braucami, ir visi 4 vāciņi. Pārdodu, jo aiņem vietu.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/bmw/disks/17/bfngex.html
Cena - 100Ls
Labāk zvaniet - 29574828 
Rīga
Poweristiem - 80Ls un miers...aizvāciet viņus kāds ...[ Šo ziņu laboja Hooligan, 05 Jun 2013, 12:50:15 ] |
Offline | |
|
| Eisenmann | | 04. Jun 2013, 21:23 |
#8594
|
|
 Kopš: 06. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 162
Braucu ar: Porsche
| Style25 R16 diski ar 205/55 riepām, riepas braucamas, >4mm, diski labā stāvoklī. Divas M+S, divas ziemas.
[url=http://s1256.photobucket.com/user/kkbrass/media/DSC05024_zps2931c63d.jpg.html][/url]
90 Ls 
PM vai 26983443[ Šo ziņu laboja Eisenmann, 04 Jun 2013, 21:25:05 ] |
Offline | |
|
| tojan4uk | | 05. Jun 2013, 01:57 |
#8595
|
|
Kopš: 21. Apr 2013
Ziņojumi: 257
Braucu ar: e34 touring 2.5tds
| 4 diski kopa ar labam riepam,tikaj viemaj riepaj defektins brauca ar tuksu riepu.Staveja uz е34.Ir tikai 3 centra vacini. 205/65.Cena 35ls PM vai 25921497 [ Šo ziņu laboja tojan4uk, 05 Jun 2013, 01:57:55 ] |
Offline | |
|
| yo_G | | 05. Jun 2013, 12:47 |
#8596
|
|
Kopš: 27. Oct 2008
Ziņojumi: 1072
Braucu ar: GTI
| Nesteidzīgi meklēju BBS RM 15' 4x100. Ja nu kādam ir ko piedāvāt, tad PM  |
Offline | |
|
|
|
| borrows | | 05. Jun 2013, 15:48 |
#8597
|
|
Kopš: 30. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 94
Braucu ar: Z3 roadster
| Nopirkšu jebkādā stāvoklī, jebkādā krāsā ar vai bez centriņiem oriģinālos Opel Ronal diskus uz R14 4X100.
Nopirkšu atsevišķi vienu vai divus, nav obligāti komplekts.
[ Šo ziņu laboja borrows, 05 Jun 2013, 15:51:02 ] |
Offline | |
|
se7en  | | 05. Jun 2013, 16:23 |
#8598
|
|
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| iedodiet Gunmetal krāsas kodu! vajag diskus nopervēt.
Te tik daudz versijas ir netā, ka neko vairs nesaprotu :sick:
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
| VinnijsPuks | | 05. Jun 2013, 16:39 |
#8599
|
|
Kopš: 23. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 5
Braucu ar: BMW 530
| Jauni. divi 16 collas un divi 17 collas,,labs variants driftam. 5 skruves attalumu nezinu. 125ls par visiem.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...0085986270569265[ Šo ziņu laboja VinnijsPuks, 05 Jun 2013, 16:40:22 ] |
Offline | |
|
mobbfigga
| | 05. Jun 2013, 17:22 |
#8600
|
|
 Kopš: 07. Dec 2010
Ziņojumi: 869
Braucu ar: E36
| Nopirkšu diskus style 22 ! 
|
Offline | |
|