Online

Pašreiz BMWPower skatās 204 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietotas vasaras riepas

AutorsZiņojums
jims
10. Mar 2015, 20:29 #8521

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC

vajag 1gab vai pāri 255/45/18
kā arī 185 R14C 1 gab ,der arī m+s
Offline
RapidBelge
10. Mar 2015, 20:47 #8522

Kopš: 12. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 59

Braucu ar: Melnu dūmu

Pārdodu pāri Continental ContiSportContact 3 225/40 ZR R18. Atlikums nedaudz virs 6mm. Par abām - 100Eur. PM!
Offline
kasperix
10. Mar 2015, 20:49 #8523

Kopš: 25. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 255

Braucu ar: 159 Ti

vajag 225/45 R17 vai 215/45 R17 4gb.
Var pa pāriem.
vismaz 5mm protektora atlikums.
Rīgā atbraukšu pakaļ kaut tulīt.
Offline
subjekts
10. Mar 2015, 21:18 #8524

Kopš: 27. Mar 2013

Ziņojumi: 91

Braucu ar: pirkstu pa touchpadu

Vēlos nopirkt 1 pāri 245/35 r19 un 1 pāri 275/35 r19 var būt arī ar 40 profilu.
piedāvājumus PM
Offline
Maa
10. Mar 2015, 21:36 #8525

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"

Paldies Dzeka riepan par atruapkalposanu un labu cenu
Offline
blackone
10. Mar 2015, 22:14 #8526

Kopš: 11. Nov 2010

No: Talsi

Ziņojumi: 297

Braucu ar:

Piedāvājiet 4gab 215/55R17 VAI 225/55 R17,VAR PA PĀRIEM,PROTEKTORS VISMAZ 4MM,AUGSTUMS VAR BŪT ARĪ 50!
Offline
pycckuu
11. Mar 2015, 00:48 #8527

Kopš: 26. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 207

Braucu ar: M5 E39

Interese 205/45 R17. 4 gab vai 2 gab
Offline
Dzega
11. Mar 2015, 02:43 #8528

Kopš: 13. May 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 728

Braucu ar: 333 & 3333

Michelin Pilot Sport 3, 225/40 R18. Maz brauktas, riepas labas, nav gan ar ko mērīt, domāju, ka 7mm ir.

220 eur komplekts.

PM

-----------------
carcloud.lv
Offline
RZZ
11. Mar 2015, 12:50 #8529

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Meklēju!
2 X R19/255/50 6mm
2 x R19/285/45 6mm


Uz diskiem, kas bildē!



[ Šo ziņu laboja RZZ, 11 Mar 2015, 13:22:00 ]

Offline
gunchans
11. Mar 2015, 13:13 #8530

Kopš: 23. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 107

Braucu ar: auto


10 Mar 2015, 14:57:51 gunchans rakstīja:
225/40/19
hankook ventus s1 evo pilnigi jaunas
2gb- 100 EUR!

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1425992133

29652717

pardots
Offline
deadalive
11. Mar 2015, 14:27 #8531

Kopš: 21. Sep 2008

Ziņojumi: 1549

Braucu ar: fiat panda 0,7tdi

Notirgojiet man kāds labu pāri vasarenes R16 205/50 vai 55
3gadīgas ar 4mm pa jauna ķīnieša cenu neinteresē (tb 40e gb)


-----------------
crapwork

JA KĀDAM KAUT KAS NEPATĪK VNK IDITE NAHUJ PLEASE NEZVANIET UN NEKO NEPRASIET @LAKSHMI

Man tik dziļi pohui ka pat netaisos neko dzēst un slēpt :D @valvoline
Offline
Gangstar
11. Mar 2015, 14:32 #8532

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka

2gab 245,45R17 kautkādas amerikānu ar apm 4-4,5mm vasarenes
2gab 235,40R18Run Flat ar apm 4mm vasarenes
2gab 225,50R17Run Flat ar 5,5-6mm vasarenes Good Year NCT 5
2gab 225,50R17Run Flat ar 4-4,5mm vasarenes arī tādas pašas Good Year NCT 5.Ja kādam kas interesē tad PM vai 22163449

[ Šo ziņu laboja Gangstar, 16 Mar 2015, 15:52:11 ]

Offline
Jantarix
11. Mar 2015, 14:33 #8533

Kopš: 29. Mar 2006

Ziņojumi: 1755

Braucu ar: Turbo Mersedesu

Vajadzētu uz e53
R20 275/40 -2 gb
R20 315/35 - 2gb
jaunas vai lietotas
Offline
artys
11. Mar 2015, 15:07 #8534

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

vajag 215/40/16

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
A32
11. Mar 2015, 16:29 #8535

Kopš: 06. Dec 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 214

Braucu ar: To Kas ripo.

Pārdodu X5 riepas , vasaras, R19, priekšā 255/50, aizmugurē 285/ 45 R19.Lietotas, atnāca ar X5 kopā no vācijas. 180 eiro par komplektu.Priekšā ap 6 aizmugurē 5mm.Firma Diamaris.PM
Offline
Strazds525
11. Mar 2015, 16:51 #8536

Kopš: 09. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 370

Braucu ar: X5

Nopirkssu vai mainna

Vajag Vasaras un no vadossajiem ziimoliem

215/65 r16 5-6mm vai 225/60 x4

mainnas gadijumaa ir r19 255/50 5-6mm vasaras x4
Offline
userisbm
11. Mar 2015, 19:44 #8537

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:


09 Mar 2015, 23:11:26 userisbm rakstīja:
interese vasaras riepas R14 ar augstumu 45 vai 50 platums 185 vai 195
pm
up
Offline
evertss
11. Mar 2015, 20:53 #8538

Kopš: 13. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 343

Braucu ar: EVO TME , E36, STI

NOPIRKŠU 4gb 225/65/R16 C riepas busam. Jaunas , vai ļoti labas. Ķīnu negribu.
PM vai 29207871
Offline
andzhi
11. Mar 2015, 21:40 #8539

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 825

Braucu ar:

piedavajiet pari r16
205/55
205/60 vai
225/55

ideali ja var savakt 6dien/7dien vai tuvak vecmilgravim.

PM ar mm un cenam.

ps var but kiniesi, veci utml...galvenais leti
Offline
autovieta
11. Mar 2015, 23:33 #8540

Kopš: 24. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 531

Braucu ar: BMW

Pārdod vienu vasaru brauktas Goodyear Eagle RS-A
245/45 R19 Ražotas 2013. 4Gab. Atlikums 8mm.
210 EUR.




26706541, 26595412 vai uzreiz Kr.Barona 136.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo