Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
Pacoo
11. May 2011, 18:44 #8461

Kopš: 03. Apr 2008

Ziņojumi: 5225

Braucu ar:


10 May 2011, 19:32:14 shmurger rakstīja:

10 May 2011, 14:19:12 Dzega rakstīja:
Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM

jums tur birojā visi tizli?


Ja var atrast kādu, kas pa 10ls strādā 3-4h vai cik tur, tad tas ir labs ieguldījums, pa to laiku var nopelnīt krietni vairāk vai arī vismaz neskrūvēt

-----------------
Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus.
Offline
Lood
12. May 2011, 16:31 #8462

Kopš: 22. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 793

Braucu ar:


02 May 2011, 16:29:20 Lood rakstīja:

30 Apr 2011, 17:07:42 Lood rakstīja:
Varu piedavat shadu variantu, firmai interese pienjemt darba labus ne-auto elektrikjus, butu jau noteikti labi kvalificeti elektrikji, noteikumi shadi, darbs ir vacija, bet pirmo nedelju nostrada tepat Latvija, lai parbauditu jusu spejas, ja viss apmierina, talak mauc uz Vaciju un strada vnk tur taja pasha firma (Latviesu),kura nostradaji nedelju sheit, dzivoshana un edienreizes atmaksaa firma, vnk pelni savu naudu un lem kur vinju likt, jo nebus jadoma par eshanu un guljvietas rekinu

Ja nu kadam interesee, tad rakstam man pm, pastastishu sikak.


Joprojam aktuali.


Joprojam aktuali.
Offline
IndyRock
13. May 2011, 23:50 #8463

Kopš: 27. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 468

Braucu ar: mercedes

Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.

Tel. 27871157
Offline
Archy96
14. May 2011, 00:21 #8464

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120


13 May 2011, 23:50:39 IndyRock rakstīja:
Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.

Tel. 27871157

"Remontspējīgs automehāniķis" , šādu terminu dzirdu pirmo reizi, līdz šim domāju, ka ir tikai bilancspējīgi grāmatveži, bet re - mehi arī mēdz būt remontspējīgi
Offline
shmurger
14. May 2011, 00:34 #8465

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


12 May 2011, 16:31:40 Lood rakstīja:

02 May 2011, 16:29:20 Lood rakstīja:

30 Apr 2011, 17:07:42 Lood rakstīja:
Varu piedavat shadu variantu, firmai interese pienjemt darba labus ne-auto elektrikjus, butu jau noteikti labi kvalificeti elektrikji, noteikumi shadi, darbs ir vacija, bet pirmo nedelju nostrada tepat Latvija, lai parbauditu jusu spejas, ja viss apmierina, talak mauc uz Vaciju un strada vnk tur taja pasha firma (Latviesu),kura nostradaji nedelju sheit, dzivoshana un edienreizes atmaksaa firma, vnk pelni savu naudu un lem kur vinju likt, jo nebus jadoma par eshanu un guljvietas rekinu

Ja nu kadam interesee, tad rakstam man pm, pastastishu sikak.


Joprojam aktuali.


Joprojam aktuali.

izskatās tā pati problēma ,kas zviedrijā,- nav elektriķu ,santehniķu un ventilācijas speciālistu...
Offline
rumaanis
15. May 2011, 20:08 #8466

Kopš: 03. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: 9-3 SS

Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.
Offline
Driver
16. May 2011, 02:00 #8467

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


14 May 2011, 00:21:31 Archy96 rakstīja:

13 May 2011, 23:50:39 IndyRock rakstīja:
Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.

Tel. 27871157

"Remontspējīgs automehāniķis" , šādu terminu dzirdu pirmo reizi, līdz šim domāju, ka ir tikai bilancspējīgi grāmatveži, bet re - mehi arī mēdz būt remontspējīgi

neuztraucies, ir ari visu sapistspejigi skruvetaji

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
snooze
16. May 2011, 02:20 #8468

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.


ulibnulo
Offline
jurxx
16. May 2011, 03:01 #8469

Kopš: 11. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 4392

Braucu ar:


16 May 2011, 02:20:53 snooze rakstīja:

15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.


ulibnulo

Labākais jau viņa paraksts darba produktivitāte nedēļas beigās un nedēļas sākumā varētu būt ja vispār ierodas
Offline
rumaanis
16. May 2011, 07:04 #8470

Kopš: 03. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: 9-3 SS


16 May 2011, 03:01:39 jurxx rakstīja:

16 May 2011, 02:20:53 snooze rakstīja:

15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.


ulibnulo

Labākais jau viņa paraksts darba produktivitāte nedēļas beigās un nedēļas sākumā varētu būt ja vispār ierodas


kššš. es ar mocīti gāzēju
Offline
Kidd
16. May 2011, 08:55 #8471

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

ja jau nepilngadīgs, tad tā arī teiktu = ar rolleri
Offline
snooze
16. May 2011, 08:59 #8472

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


16 May 2011, 08:55:24 kiddLV rakstīja:
ja jau nepilngadīgs, tad tā arī teiktu = ar rolleri


Nepilngadigs jaunietis mekle darbu uz vasaras meneshiem. ir mamas rolleris.

sorry

[ Šo ziņu laboja snooze, 16 May 2011, 09:02:10 ]

Offline
runiigais
16. May 2011, 10:03 #8473

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1941

Braucu ar: spaiņa krāsas e70

labprāt uz pus slodzī k-kur piestrādātu. pēc profesijas esmu ķīmiķis, bet nebaidos arī no citiem tehniskiem un mazāk tehniskiem darbiem.ja ir ko piedāvāt, būtu ļoti pateicīgs

[ Šo ziņu laboja runiigais, 16 May 2011, 10:05:16 ]

Offline
Pauliic
16. May 2011, 20:04 #8474

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

kāds zin ko teikt par Unilever?

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
stereophonic
16. May 2011, 20:15 #8475

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

mainamies ar darbiem?

varu piedāvāt vakanci uz C1 un C kategorijas auto, jābūt darbā agri no rīta un mājās kā kuru reizi+ sezdienas par 90%jāstrādā, viena diena - 21ls ar kapeikām uz rokas

gribu kauko kur ir darbs max 10h un sezdienas nav jastrādā

-----------------

Offline
ozo
16. May 2011, 20:18 #8476

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


16 May 2011, 20:15:56 stereophonic rakstīja:
mainamies ar darbiem?

varu piedāvāt vakanci uz C1 un C kategorijas auto, jābūt darbā agri no rīta un mājās kā kuru reizi+ sezdienas par 90%jāstrādā, viena diena - 21ls ar kapeikām uz rokas

gribu kauko kur ir darbs max 10h un sezdienas nav jastrādā


Ar gribēšanu būs par maz, ja neesi iemācijies seSTdienu
Offline
stereophonic
16. May 2011, 20:24 #8477

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga

-----------------

Offline
Jelisejs
16. May 2011, 20:41 #8478

Kopš: 11. Aug 2006

Ziņojumi: 366

Braucu ar:


16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga


10-16h sutkā, 6 dienas nedēļā un sanāk tikai 21Ls sutkā uz rokas ?? Es teiktu, ka Tevi ekspluatē kā nigeru. Bet nu mūsu laikos laikam jāpriecājas ja ir ko darīt...
Offline
felo
16. May 2011, 20:44 #8479

Kopš: 04. Oct 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Opel Ascona


16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga


Kas pa kantori? Sanitex?
Offline
ozo
16. May 2011, 20:47 #8480

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga


seZdiena=sesTDiena
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo