| Autors | Ziņojums |
Pacoo  | | 11. May 2011, 18:44 |
#8461
|
|
 Kopš: 03. Apr 2008
Ziņojumi: 5225
Braucu ar:
|
10 May 2011, 19:32:14 shmurger rakstīja:
10 May 2011, 14:19:12 Dzega rakstīja:
Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM
jums tur birojā visi tizli?
Ja var atrast kādu, kas pa 10ls strādā 3-4h vai cik tur, tad tas ir labs ieguldījums, pa to laiku var nopelnīt krietni vairāk vai arī vismaz neskrūvēt 
----------------- Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus. |
Offline | |
|
| Lood | | 12. May 2011, 16:31 |
#8462
|
|
 Kopš: 22. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 793
Braucu ar:
|
02 May 2011, 16:29:20 Lood rakstīja:
30 Apr 2011, 17:07:42 Lood rakstīja:
Varu piedavat shadu variantu, firmai interese pienjemt darba labus ne-auto elektrikjus, butu jau noteikti labi kvalificeti elektrikji, noteikumi shadi, darbs ir vacija, bet pirmo nedelju nostrada tepat Latvija, lai parbauditu jusu spejas, ja viss apmierina, talak mauc uz Vaciju un strada vnk tur taja pasha firma (Latviesu),kura nostradaji nedelju sheit, dzivoshana un edienreizes atmaksaa firma, vnk pelni savu naudu un lem kur vinju likt, jo nebus jadoma par eshanu un guljvietas rekinu 
Ja nu kadam interesee, tad rakstam man pm, pastastishu sikak. 
Joprojam aktuali.
Joprojam aktuali. |
Offline | |
|
| IndyRock | | 13. May 2011, 23:50 |
#8463
|
|
 Kopš: 27. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 468
Braucu ar: mercedes
| Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.
Tel. 27871157 |
Offline | |
|
| Archy96 | | 14. May 2011, 00:21 |
#8464
|
|
 Kopš: 04. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1107
Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120
|
13 May 2011, 23:50:39 IndyRock rakstīja:
Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.
Tel. 27871157
"Remontspējīgs automehāniķis" , šādu terminu dzirdu pirmo reizi, līdz šim domāju, ka ir tikai bilancspējīgi grāmatveži, bet re - mehi arī mēdz būt remontspējīgi |
Offline | |
|
| shmurger | | 14. May 2011, 00:34 |
#8465
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
12 May 2011, 16:31:40 Lood rakstīja:
02 May 2011, 16:29:20 Lood rakstīja:
30 Apr 2011, 17:07:42 Lood rakstīja:
Varu piedavat shadu variantu, firmai interese pienjemt darba labus ne-auto elektrikjus, butu jau noteikti labi kvalificeti elektrikji, noteikumi shadi, darbs ir vacija, bet pirmo nedelju nostrada tepat Latvija, lai parbauditu jusu spejas, ja viss apmierina, talak mauc uz Vaciju un strada vnk tur taja pasha firma (Latviesu),kura nostradaji nedelju sheit, dzivoshana un edienreizes atmaksaa firma, vnk pelni savu naudu un lem kur vinju likt, jo nebus jadoma par eshanu un guljvietas rekinu 
Ja nu kadam interesee, tad rakstam man pm, pastastishu sikak. 
Joprojam aktuali.
Joprojam aktuali.
izskatās tā pati problēma ,kas zviedrijā,- nav elektriķu ,santehniķu un ventilācijas speciālistu... |
Offline | |
|
| rumaanis | | 15. May 2011, 20:08 |
#8466
|
|
 Kopš: 03. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 261
Braucu ar: 9-3 SS
| Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir. |
Offline | |
|
Driver  | | 16. May 2011, 02:00 |
#8467
|
|
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
14 May 2011, 00:21:31 Archy96 rakstīja:
13 May 2011, 23:50:39 IndyRock rakstīja:
Aicinām pievienoties pieredzējušu remontspējīgu automehaniķi, kurš būtu spējīgs ātri kvalitatīvi veikt auto remontus. Adekvāts, akurāts, zinošs speciālists. Visa informācija telefoniski.
Tel. 27871157
"Remontspējīgs automehāniķis" , šādu terminu dzirdu pirmo reizi, līdz šim domāju, ka ir tikai bilancspējīgi grāmatveži, bet re - mehi arī mēdz būt remontspējīgi
neuztraucies, ir ari visu sapistspejigi skruvetaji 
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
| snooze | | 16. May 2011, 02:20 |
#8468
|
|
 Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.
ulibnulo  |
Offline | |
|
|
|
| jurxx | | 16. May 2011, 03:01 |
#8469
|
|
 Kopš: 11. Oct 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 4392
Braucu ar:
|
16 May 2011, 02:20:53 snooze rakstīja:
15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.
ulibnulo 
Labākais jau viņa paraksts darba produktivitāte nedēļas beigās un nedēļas sākumā varētu būt ja vispār ierodas 
 |
Offline | |
|
| rumaanis | | 16. May 2011, 07:04 |
#8470
|
|
 Kopš: 03. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 261
Braucu ar: 9-3 SS
|
16 May 2011, 03:01:39 jurxx rakstīja:
16 May 2011, 02:20:53 snooze rakstīja:
15 May 2011, 20:08:50 rumaanis rakstīja:
Vasaras sezonai vajadzīgs darbiņš. Nepilngadīgs, savs transports ir.
ulibnulo 
Labākais jau viņa paraksts darba produktivitāte nedēļas beigās un nedēļas sākumā varētu būt ja vispār ierodas 

kššš. es ar mocīti gāzēju |
Offline | |
|
| Kidd | | 16. May 2011, 08:55 |
#8471
|
|
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
| ja jau nepilngadīgs, tad tā arī teiktu = ar rolleri  |
Offline | |
|
| snooze | | 16. May 2011, 08:59 |
#8472
|
|
 Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
16 May 2011, 08:55:24 kiddLV rakstīja:
ja jau nepilngadīgs, tad tā arī teiktu = ar rolleri 
Nepilngadigs jaunietis mekle darbu uz vasaras meneshiem. ir mamas rolleris. 
sorry  [ Šo ziņu laboja snooze, 16 May 2011, 09:02:10 ] |
Offline | |
|
| runiigais | | 16. May 2011, 10:03 |
#8473
|
|
 Kopš: 24. Dec 2007
No: Bauska
Ziņojumi: 1941
Braucu ar: spaiņa krāsas e70
| labprāt uz pus slodzī k-kur piestrādātu. pēc profesijas esmu ķīmiķis, bet nebaidos arī no citiem tehniskiem un mazāk tehniskiem darbiem.ja ir ko piedāvāt, būtu ļoti pateicīgs  [ Šo ziņu laboja runiigais, 16 May 2011, 10:05:16 ] |
Offline | |
|
Pauliic  | | 16. May 2011, 20:04 |
#8474
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| kāds zin ko teikt par Unilever?
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
stereophonic  | | 16. May 2011, 20:15 |
#8475
|
|
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| mainamies ar darbiem?
varu piedāvāt vakanci uz C1 un C kategorijas auto, jābūt darbā agri no rīta un mājās kā kuru reizi+ sezdienas par 90%jāstrādā, viena diena - 21ls ar kapeikām uz rokas
gribu kauko kur ir darbs max 10h un sezdienas nav jastrādā 
-----------------
|
Offline | |
|
ozo  | | 16. May 2011, 20:18 |
#8476
|
|
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
16 May 2011, 20:15:56 stereophonic rakstīja:
mainamies ar darbiem?
varu piedāvāt vakanci uz C1 un C kategorijas auto, jābūt darbā agri no rīta un mājās kā kuru reizi+ sezdienas par 90%jāstrādā, viena diena - 21ls ar kapeikām uz rokas
gribu kauko kur ir darbs max 10h un sezdienas nav jastrādā 
Ar gribēšanu būs par maz, ja neesi iemācijies seSTdienu  |
Offline | |
|
|
|
stereophonic  | | 16. May 2011, 20:24 |
#8477
|
|
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga 
-----------------
|
Offline | |
|
| Jelisejs | | 16. May 2011, 20:41 |
#8478
|
|
Kopš: 11. Aug 2006
Ziņojumi: 366
Braucu ar:
|
16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga 
10-16h sutkā, 6 dienas nedēļā un sanāk tikai 21Ls sutkā uz rokas ?? Es teiktu, ka Tevi ekspluatē kā nigeru. Bet nu mūsu laikos laikam jāpriecājas ja ir ko darīt... |
Offline | |
|
| felo | | 16. May 2011, 20:44 |
#8479
|
|
 Kopš: 04. Oct 2008
No: Aknīste
Ziņojumi: 178
Braucu ar: Opel Ascona
|
16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga 
Kas pa kantori? Sanitex? |
Offline | |
|
ozo  | | 16. May 2011, 20:47 |
#8480
|
|
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
16 May 2011, 20:24:07 stereophonic rakstīja:
vecīt es strādāju pa 10-16h sutkā 6 dienas nedēļā sezdienas zinu no galvas.... vienkarši tas darbs ir radīts tiem kam nav ne vecenes ne gimenes vai vienkarši ir vienalga 
seZdiena=sesTDiena  |
Offline | |
|