| Autors | Ziņojums |
| DeeN | | 03. May 2011, 10:14 |
#8441
|
|
Kopš: 12. Feb 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 299
Braucu ar:
| Steidzami tiek meklēts ".NET programmētājs", sīkāk PM |
Offline | |
|
| Cp | | 05. May 2011, 09:01 |
#8442
|
|
 Kopš: 02. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar:
| Piedāvāju darbu apsardzes darbiniekiem vai arī tiem, kuri par tādu gribētu kļūt.
Iepriekšējā pieredze nav obligāta,uzsākot darbu apsardzes sertifikāts nav nepieciešams,sertifikātu palīdzēsim nokārtot.
Darbs Rīgā.
P.S Der arī students bez iepriekšējas pieredzes uz vasaras periodu.
PM vai 29941232.[ Šo ziņu laboja Cp, 05 May 2011, 09:03:40 ] |
Offline | |
|
| Cp | | 09. May 2011, 09:33 |
#8443
|
|
 Kopš: 02. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar:
| Joprojām aktuāli. |
Offline | |
|
spy  | | 09. May 2011, 15:38 |
#8444
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| VIA SMS SIA
PHP programmētājs
Darba pienākumi:
Web bāzētu sistēmu programmēšana;
Darba prasības:
vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze programmētāja darbā;
augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība Informācijas tehnoloģiju nozārē
jāspēj veiksmīgi strādāt multitasking apstākļos;
spēja uzrakstīto kodu uzturēt un labot kļūdas;
sapratne un spēja izmantot OOP;
labas komunikācijas spējas un spēja strādāt komandā;
Nepieciešamās zināšanas:
PHP
MySQL
Javascript
HTML
Css
JQuery
XML
Latviešu, krievu valodas zināšanas
Piedāvājam:
labu un stabilu atalgojumu
darbu aktīvā, jaunā komandā
karjeras iespējas
Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu: [email protected] |
Offline | |
|
| Cp | | 09. May 2011, 18:06 |
#8445
|
|
 Kopš: 02. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar:
| Visiem interesentiem, kuri man rakstīja par darbu, jāsūta šodien atbilde, citādi rīt pieņemšu citus darbiniekus!!!
PM vai 29941232. |
Offline | |
|
Dzega  | | 10. May 2011, 14:19 |
#8446
|
|
 Kopš: 13. May 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 728
Braucu ar: 333 & 3333
| Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM
----------------- carcloud.lv |
Offline | |
|
| Elksnis | | 10. May 2011, 14:53 |
#8447
|
|
 Kopš: 18. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1583
Braucu ar:
| veseli 10 lati - kur stāties rindā? |
Offline | |
|
| Belluuns | | 10. May 2011, 14:55 |
#8448
|
|
 Kopš: 16. Jun 2007
Ziņojumi: 9717
Braucu ar: quattro
|
10 May 2011, 14:53:28 Elksnis rakstīja:
veseli 10 lati - kur stāties rindā?
aiz manis, ble nahuj!  |
Offline | |
|
|
|
| yo_G | | 10. May 2011, 15:05 |
#8449
|
|
Kopš: 27. Oct 2008
Ziņojumi: 1072
Braucu ar: GTI
|
10 May 2011, 14:55:04 Belluuns rakstīja:
10 May 2011, 14:53:28 Elksnis rakstīja:
veseli 10 lati - kur stāties rindā?
aiz manis, ble nahuj! 
 |
Offline | |
|
| Elksnis | | 10. May 2011, 15:22 |
#8450
|
|
 Kopš: 18. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1583
Braucu ar:
|
10 May 2011, 15:05:04 Eino rakstīja:
10 May 2011, 14:55:04 Belluuns rakstīja:
10 May 2011, 14:53:28 Elksnis rakstīja:
veseli 10 lati - kur stāties rindā?
aiz manis, ble nahuj! 

Ko rēc? ja tu mums ar Belluunu haltūru nocelsi - dabūsi sanutj pie kongresu nama  |
Offline | |
|
| rucha | | 10. May 2011, 17:44 |
#8451
|
|
 Kopš: 14. Aug 2005
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 5348
Braucu ar: QUATTRO
| Kādam ir atsauksmes par Sia Bauer?
konkrēti incē šāda vakance te
gribu zināt čo pa čom!?Mož kādam ir bijis sakars ar šo iestādi?[ Šo ziņu laboja rucha, 10 May 2011, 17:57:17 ] |
Offline | |
|
| Horacijs_Keins | | 10. May 2011, 19:06 |
#8452
|
|
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
|
10 May 2011, 17:44:35 rucha rakstīja:
Kādam ir atsauksmes par Sia Bauer?
konkrēti incē šāda vakance te
gribu zināt čo pa čom!?Mož kādam ir bijis sakars ar šo iestādi?
Uz visiem 100 neesmu pārliecināts, bet tas šķiet ir kirbijs, kirbijs putekļusūcējs
Tur shēma ir sekojoša:
Zvana džeks, aicina uz interviju, es saku, ka esmu daudziem sūtījis un lai pastasta sīkāk čo pa čom tur bija. Viņš saka, ka darbs tirdzniecībā utt. Labi, saku ka varu aizbraukt, šis man par to Jelgavu, es saku lai pastāsta, jo negribu aizbraukt un dzirdēt kaut ko par putekļusucējiem. Man prasa, a kāda vaina putekļusūcējiem, es sāku smieties... Tā mēs pieklājīgi arī beidzām sarunu. Bet nu es būtu reāli dusmīgs, ja aizbrauktu uz Jelgavu un man priekšā liktu sūcēju  |
Offline | |
|
| rucha | | 10. May 2011, 19:14 |
#8453
|
|
 Kopš: 14. Aug 2005
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 5348
Braucu ar: QUATTRO
|
10 May 2011, 19:06:14 Horacijs_Keins rakstīja:
10 May 2011, 17:44:35 rucha rakstīja:
Kādam ir atsauksmes par Sia Bauer?
konkrēti incē šāda vakance te
gribu zināt čo pa čom!?Mož kādam ir bijis sakars ar šo iestādi?
Uz visiem 100 neesmu pārliecināts, bet tas šķiet ir kirbijs, kirbijs putekļusūcējs
Tur shēma ir sekojoša:
Zvana džeks, aicina uz interviju, es saku, ka esmu daudziem sūtījis un lai pastasta sīkāk čo pa čom tur bija. Viņš saka, ka darbs tirdzniecībā utt. Labi, saku ka varu aizbraukt, šis man par to Jelgavu, es saku lai pastāsta, jo negribu aizbraukt un dzirdēt kaut ko par putekļusucējiem. Man prasa, a kāda vaina putekļusūcējiem, es sāku smieties... Tā mēs pieklājīgi arī beidzām sarunu. Bet nu es būtu reāli dusmīgs, ja aizbrauktu uz Jelgavu un man priekšā liktu sūcēju 
man jau ar liekas ka tas pats princips tik ne kirbiji,bet trauki ,segas!! |
Offline | |
|
| Horacijs_Keins | | 10. May 2011, 19:17 |
#8454
|
|
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Nu manējais Jelgavnieks zvanīja ar sūcējiem, bet tik pat labi var būt, ka 1/2 gada laikā ir paķēruši vēl kaut ko klāt. |
Offline | |
|
| shmurger | | 10. May 2011, 19:32 |
#8455
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
10 May 2011, 14:19:12 Dzega rakstīja:
Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM
jums tur birojā visi tizli? |
Offline | |
|
| LA | | 10. May 2011, 19:38 |
#8456
|
|
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
|
10 May 2011, 19:32:14 shmurger rakstīja:
10 May 2011, 14:19:12 Dzega rakstīja:
Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM
jums tur birojā visi tizli?
Laikam visiem pietiek ko darīt  |
Offline | |
|
|
|
| Hrjum | | 11. May 2011, 10:24 |
#8457
|
|
Kopš: 06. Oct 2009
Ziņojumi: 656
Braucu ar: Kulbu
| Tāk naljetaj, vakance Oracle/Java developer darbam tepat Rīgā. Freelance kontrakts.
Start: ASAP
End: 31.08.2011
Cipars orentējoši 25-35EUR/h
Minimum experience requirements:
Oracle Weblogic Server 11g experience: 2-5 years
Oracle Workshop for WebLogic experience: >2 years
JDeveloper 11g experience: 2-5 years
English as working language
Mandatory skills for contractor:
• Java EE (Web Services, WSDL, HTTP/SOAP, JNDI, JCA, JMS, JUnit)
• XML/XSD/XSLT/WSDL
• Eclipse/soapUI
• SQL, PL/SQL
• Oracle Fusion Middleware
o Oracle Weblogic Server 11g
o Oracle Workshop for WebLogic
o JDeveloper 11g
o Oracle Service Bus 11g
o BPEL Process Manager (SOA Suite – any version)
o SQL Developer/Toad
• CVS/SVN
• AN |
Offline | |
|
Dzega  | | 11. May 2011, 10:28 |
#8458
|
|
 Kopš: 13. May 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 728
Braucu ar: 333 & 3333
|
10 May 2011, 14:19:12 Dzega rakstīja:
Meklēju cilvēku haltūrai, kurš rīt vai parīt birojā Rīgas centrā ar saviem instrumentiem var saskrūvēt dažus plauktus un skapjus. Darbs uz pāris stundām, samaksa 10 Ls. PM
Paldies, cilveku dabuju, vairs nav aktuali!
----------------- carcloud.lv |
Offline | |
|
| Rrrr | | 11. May 2011, 15:11 |
#8459
|
|
 Kopš: 12. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 47
Braucu ar: vw, bmw
| Varu nopļaut zālāju ja nu kādam vajag! utt. Rīgā.
Ir savs pļaujamais ar ja nu kas. Sīkāk PM.  [ Šo ziņu laboja Rrrr, 11 May 2011, 17:11:13 ] |
Offline | |
|
| HEFRAG | | 11. May 2011, 18:29 |
#8460
|
|
Kopš: 09. Sep 2005
Ziņojumi: 132
Braucu ar:
| Vajadzīgs cilvēks, kurš var ieviest izmaiņas būves rasējumā AutoCad programmā un izkalkulēt materiālu skaitu, kas nepeciešami šo izmaiņu ieviešanai. Visi rasējumi attiecas uz dzīvojamo ēku.
Prasības:
* AutoCad;
* Labas Angļu valodas zināšanas, jo visi norādījumi tiks veikti angliski, visa komunikācija arī būs angliski;
* pieredze materiālu saraksta veidošanā būs baigais pluss.
Apraksts:
Šis nav pastavīgs darbs, visu var veikt no savām mājām, darba/studiju vietas utt. Darbs notiek sekojoši: no būvdarbu vadītāja tu saņem skenētu rasējumu, kurā ar pildspalvu būvdarbu vadītājs ir ieviesis nelielas izmaiņas (piem. tiek uzcelta jaunā siena, vai vecā tiek pagarināta pa 1 metru tālāk utml.). Tu ievieš šīs izmaiņas AutoCad programmā un uztaisi kalkulāciju, cik daudz materiāli būs nepieciešami šo izmaiņu ieviešanai (100m profili un 30 kv. m. reģipša utt.). Aizsūti visu pa e-pastu atpakaļ būvdarbu vadītājam. Viss. Kad un kur tu to dari ir tava brīvā izvēlē. Ideāls darbs kāda celtniecības tehnikuma studentam. Pēc projekta pabeigšanas septembrī ir perspektīvas strādāt pilnu laiku Holandē.
Vajadzīga krāsotāju brigāde būvniecības darbiem Holandē (var būt firma, kas nodarbojās ar krāsošanu). Obligāts ir diploms vai sertifikāts krāsošanas darbiem. Krāsošana gan iekšdarbos, gan darbos ārpus ēkas. Būtu vēlams, lai komandas vadītājs vai kāds no celtniekiem kaut ko saprot angliski – pie projekta tāpat strādā Latvijas strādnieki, bet būvdarbu vadītājs komunicē angliski.
Vajadzīga montāžnieku brigāde (var būt firma, kas nodarbojās ar metālkonstrukciju montāžu) metālkonstrukciju montāžas darbiem pie daudzdzīvokļu mājas būvniecības projekta Holandē. Vajadzēs montēt piem. tērauda trepes un līdzīgas konstrukcijas. Ļoti labi, ja brigādē ir kāds, kas māk metināt – metināšanas darbi nav paredzēti, jo visas konstrukcijas ir montējamas, bet var gadīties. Atkal, diploms vai sertifikāts montāžas darbiem ir obligāts. Būtu vēlams, lai komandas vadītājs vai kāds no celtniekiem kaut ko saprot angliski – pie projekta tāpat strādā Latvijas strādnieki, bet būvdarbu vadītājs komunicē angliski.
Kāds var kaut ko ieteikt? Ja kādam ir kādi piedāvājumi – droši PM, pa telefonu, vai pa e-pastu.
+371 26040441
[email protected]
|
Offline | |
|