Online

Pašreiz BMWPower skatās 114 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
karlsonss
14. Apr 2011, 22:47 #8381

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


14 Apr 2011, 22:39:56 BMW530 rakstīja:

14 Apr 2011, 22:36:07 karlsonss rakstīja:

14 Apr 2011, 22:34:32 kiddLV rakstīja:
ak jaa - un nerunaa arii par shefiem. es veel nesen redzeeju taami videejai firmelei. man par virtuves tehnikas uzstaadiishanu pieprasiija 600 ls. tikai par uzstaadiishanu. staavs ir pirmais tehnika nav sarezgjiita

nu tas ka mums te kosmonauti dziivo - taa vish i. mums galdus brauca kkaads kantoris no lietuvas klaat uz pasaakumu. sanaaca ar visu braukshanu par kaadu 1k lvl leetaak kaa uz vietas panjemt.


un, es atvainojos, , tad juus rezultaata zirgagalvu suudus edaat?

LT un LV produkti un gatavosana nav salidzinami

bija ok.
Offline
cipargalva
14. Apr 2011, 22:48 #8382

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro


14 Apr 2011, 22:39:08 spritzmashine rakstīja:
es saprotu ka tava uztvere uznjemums ir kantoris ar juridisku statusu, kursh strada ar zaudejumiem un kura paha 3 siinji par minimaalo piedod, man tads bizness neinterese.


Labāk pastāsti, kāds tavā uztverē skaitās normāls uzņēmums


cik tad bij tiem taviem padotajiem alga ja nav noslepums?


Noslēpums
Offline
spritzmashinebanned
14. Apr 2011, 22:55 #8383

Kopš: 11. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1892

Braucu ar: peni pa vagiinaam

jebkursh zin kads ir normals uznjemums. no darba njemeja puses, tads kura adekvati maksa. no darba deveja puses, tads kursh nes adekvatu pelnu.
latvija kautkas nav kartiba ar galvu abam puses, t.i. darba devejiem ir sakapis, bet darba njemeji ir gatavi cauri sudu sudiem brist par kapeicinu.
Offline
wxy
14. Apr 2011, 23:07 #8384

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 1502

Braucu ar: savu auto


14 Apr 2011, 22:55:39 spritzmashine rakstīja:
.., bet darba njemeji ir gatavi cauri sudu sudiem brist par kapeicinu.

Tas tāpēc ka lielākā daļa darbinieku ir vienkārši aizstājami un cilvēkiem darbs ir svarīgs, lai izdzīvotu.

Tad kad esi labs sava darba darītājs un ne tik vienkārši aizstājams, tad arī neļaus darba devējam tik viegli kāpt uz galvas.
Offline
Driver
14. Apr 2011, 23:08 #8385

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


13 Apr 2011, 15:01:47 e34 rakstīja:

13 Apr 2011, 14:58:59 Puuchuks rakstīja:

13 Apr 2011, 13:17:30 Driver rakstīja:
staigashana vairak ir apsveicama, neka nosodama!
jo katra darba vieta ir kaa velviena pieredze un jo vairak vietas cilveks bijis, jo vairak vinjs saprot, kaa ir labi un kaa ir pareizi un kursh kautko dara "kaa vajag" un kursh ar sudu nodarbojas.

jā jā, tu vari apsveikt visus, kurus gribi.

bet, ja man uz brīvo darbavietu pieteiktos kāds, kurš ir strādājis 5 vietās, katrā pa ~pusgadam, tad mans birojs nebūtu viņa 6. darbavieta

es nesaku, ka vienā darbavietā ir obl jānostrādā 10 gadus.
bet tāds, kas nevienā vietā nenoturās pat gadu, arī neder


Piekrītu.

nez, kam jus piekritiet, kam nee. bet ir bijushas man darbabvietas gan ar terminju zem menesha, gan ap gadu un vairak.
bet vienu zinu skaidri, ja darba vietaa, kautkas nepatik, tad ipasi nav jega meginat kautko "labot", cinities, utt.
jo tur kur kautkas nebija labi, veljoprojam notiek principa tapat kaa ari pirmstam, senak.
tik tur piedalas citi darbonji.

tas no personigas pieredzes.

kur aitinos prom pa fikso, tur bija dirsa
tur, kur biju ilgak aiztinos parasti finansialu apstaklju vadits.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
cipargalva
14. Apr 2011, 23:22 #8386

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro


14 Apr 2011, 22:55:39 spritzmashine rakstīja:
jebkursh zin kads ir normals uznjemums. no darba njemeja puses, tads kura adekvati maksa. no darba deveja puses, tads kursh nes adekvatu pelnu.
latvija kautkas nav kartiba ar galvu abam puses, t.i. darba devejiem ir sakapis, bet darba njemeji ir gatavi cauri sudu sudiem brist par kapeicinu.


Adekvātā samaksa vienmēr atdurās pret adekvāto peļņu, ko uzņēmumam nes attiecīgā darbinieka padarītais darbs. Diemžēl daudzi darba ņēmēji pat īsti nestādās priekšā, cik tad viņi nopelna vai nenopelna ar savu darbu uzņēmumam, kurā strādā.

No vienas puses it kā Tev piekrītu, bet no otras puses darba devēji vienkārši izmanto sev izdevīgu brīdi. Taču ir vēl trešā puse, šis brīdis varbūt arī viņiem visiem nemaz nav tik izdevīgs - pieprasījums pēc darba devēja uzņēmuma piedāvātās preces/pakalpojuma vairs nav tik labs, kā agrāk. Bet tas savukārt izriet no pirktspējas samazināšanās. Tas ir kā apburtais loks: maz maksā -> cilvēkiem nav naudas, maz tērē -> darba devēja ienākumi mazi -> maz maksā.
Bet tie, kuriem lietas griežās vēl tikpat labi, kā agrāk, tie gan vienkārši izmanto situāciju, lai maksātu mazāk.
Offline
Lood
14. Apr 2011, 23:26 #8387

Kopš: 22. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 793

Braucu ar:


14 Apr 2011, 23:22:56 cipargalva rakstīja:

14 Apr 2011, 22:55:39 spritzmashine rakstīja:
jebkursh zin kads ir normals uznjemums. no darba njemeja puses, tads kura adekvati maksa. no darba deveja puses, tads kursh nes adekvatu pelnu.
latvija kautkas nav kartiba ar galvu abam puses, t.i. darba devejiem ir sakapis, bet darba njemeji ir gatavi cauri sudu sudiem brist par kapeicinu.


Adekvātā samaksa vienmēr atdurās pret adekvāto peļņu, ko uzņēmumam nes attiecīgā darbinieka padarītais darbs. Diemžēl daudzi darba ņēmēji pat īsti nestādās priekšā, cik tad viņi nopelna vai nenopelna ar savu darbu uzņēmumam, kurā strādā.

No vienas puses it kā Tev piekrītu, bet no otras puses darba devēji vienkārši izmanto sev izdevīgu brīdi. Taču ir vēl trešā puse, šis brīdis varbūt arī viņiem visiem nemaz nav tik izdevīgs - pieprasījums pēc darba devēja uzņēmuma piedāvātās preces/pakalpojuma vairs nav tik labs, kā agrāk. Bet tas savukārt izriet no pirktspējas samazināšanās. Tas ir kā apburtais loks: maz maksā -> cilvēkiem nav naudas, maz tērē -> darba devēja ienākumi mazi -> maz maksā.
Bet tie, kuriem lietas griežās vēl tikpat labi, kā agrāk, tie gan vienkārši izmanto situāciju, lai maksātu mazāk.

piekritu par to aburto loku, diemzel, bet ta ari vinsh sobrid ir.
Offline
Driver
14. Apr 2011, 23:45 #8388

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


14 Apr 2011, 23:35:09 BMW530 rakstīja:
Un es no savas puses gribu piebilst,
ka veiksmes atsleega vispar buutu, ja dd un dn vienotu kopiigs meerkis un viizija.
Tad nebutu tikai viena banaalaa atskaites punkta - $

Cik no jums var atziities, ka straada taja sfeeraa kuraa veelas,
un var vislabaak ''atdot'' sevi?
Ja saaktu ar si jautajuma risinasanu,
parejais nostatos pats no sevis - pa plauktinjiem

Tacu diemzel daudziem ir izkroplota uztvere,
ka darbs ir kautkas riebiigs,
kas jaapienjem viena iemesla deelj - lai tiktu pie naudas.

ps. Par sevi varu teikt,
ka daru to kas patiik un esmu harmonijaa ar sevi - darba izpratnee

daru, ko gribu
daru, kad gribu
daru, kam gribu

vel pirms gadiem kadiem 7-8 ja kads man teiktu, ka varesu visu dienu njemties ar BMW, parejos sudus principa nah un neviens man nepisis pratu + nemginas appist uz naudam, neticetu.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
krishus_1
14. Apr 2011, 23:50 #8389

Kopš: 13. Jan 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1042

Braucu ar: BMW e30, Volvo XC90, VW Caddy un visādas Scania's


14 Apr 2011, 23:35:09 BMW530 rakstīja:
Cik no jums var atziities, ka straada taja sfeeraa kuraa veelas,
un var vislabaak ''atdot'' sevi?

Atzīstos: daru to, kas patīk un interesē
Ar darba devēju arī :vissirlabi:, jau 10ais gads tikko sākās vienā darba vietā.
Offline
Archy96
14. Apr 2011, 23:55 #8390

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120



Cik no jums var atziities, ka straada taja sfeeraa kuraa veelas,
un var vislabaak ''atdot'' sevi?


Daru to, kas man patīk un izdodās, nesūdzos
Offline
Driver
14. Apr 2011, 23:56 #8391

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


14 Apr 2011, 23:52:25 Susljix rakstīja:

14 Apr 2011, 23:35:09 BMW530 rakstīja:

Tacu diemzel daudziem ir izkroplota uztvere,
ka darbs ir kautkas riebiigs,
kas jaapienjem viena iemesla deelj - lai tiktu pie naudas.

ps. Par sevi varu teikt,
ka daru to kas patiik un esmu harmonijaa ar sevi - darba izpratnee


+ 100

vai nu dari to, kas tev patiik, vai, lai iepatiikas tas, ko dari...

p.s. esmu redzeejusi kaa darbs, kas riebjas salauzh cilveekus un pieaudzis viirietis raud, ka nevar vairs iztureet... rupji sakot nu i nah...

sasniedzot noteiktu atalgojuma slieksni, ari es butu gatavs no 8 rita remontet visu dienu fakinos TDS


-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Driver
15. Apr 2011, 00:04 #8392

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

kad biju darba njemejs tad bija taa:

atrak pusdienas, atrak plkst 18, atrak 5dienu, atrak datumu X (algaas diena). ooo, tas pimpis kautko nav atvedis, tam tur kautkas pietrukst, tapec var atrak pist majas

tagad ir:
jau baigi gribas est, cik pulkstens jau :wtf:, jau atkal 5diena, jau atkal datums X.
tas tur pauts laika nav kautko izdarijis vai ir nokavejis, tapec atkal darbs ievilksies



-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
felo
15. Apr 2011, 00:06 #8393

Kopš: 04. Oct 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Opel Ascona

daru to, kas man patiik un padodas vislabaak, esmu rezhisors.
meitenes vecumaa no 13-16 gadiem pm.
Offline
Archy96
15. Apr 2011, 00:09 #8394

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120


15 Apr 2011, 00:06:47 felo rakstīja:
daru to, kas man patiik un padodas vislabaak, esmu rezhisors.
meitenes vecumaa no 13-16 gadiem pm.

Porno?
Offline
Driver
15. Apr 2011, 00:12 #8395

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


15 Apr 2011, 00:09:49 Susljix rakstīja:
Bet Driver, ja esi pats sev un savam darbam noteiceejs ir

p.s. un plus nav neviena, ko vainot par nepadariito vai kljuudaini padariito, jo atbildiigais esi tikai tu...

p.s.s. es it kaa esmu apmierinaata ar darbu, bet man ir par maz slodzes gribu veel straadaat un intensiivaak...

Porno?

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
felo
15. Apr 2011, 00:13 #8396

Kopš: 04. Oct 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Opel Ascona


15 Apr 2011, 00:09:19 Archy96 rakstīja:

15 Apr 2011, 00:06:47 felo rakstīja:
daru to, kas man patiik un padodas vislabaak, esmu rezhisors.
meitenes vecumaa no 13-16 gadiem pm.

Porno?


Porno ir prieksh miikstajiem.
man ir kkas skarbaaks
p.s. mekleeju pieaugushus sunjus ar aktiera dotiibam.
Offline
felo
15. Apr 2011, 00:29 #8397

Kopš: 04. Oct 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Opel Ascona


15 Apr 2011, 00:16:02 BMW530 rakstīja:

15 Apr 2011, 00:13:50 felo rakstīja:

15 Apr 2011, 00:09:19 Archy96 rakstīja:

15 Apr 2011, 00:06:47 felo rakstīja:
daru to, kas man patiik un padodas vislabaak, esmu rezhisors.
meitenes vecumaa no 13-16 gadiem pm.

Porno?


Porno ir prieksh miikstajiem.
man ir kkas skarbaaks
p.s. mekleeju pieaugushus sunjus ar aktiera dotiibam.

Tu gadijuma neesi Raimonds Pauls?
Vins ari ar x6 brauc un uz maakslu, kaa traks...


neesmu Raimonds, bet vins ari ir piedalijies manaas veidotajas filmaas, diemzel plasakai auditorijai taas nebus pieejamas.
Offline
felo
15. Apr 2011, 00:32 #8398

Kopš: 04. Oct 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Opel Ascona


15 Apr 2011, 00:24:58 Susljix rakstīja:

15 Apr 2011, 00:13:33 BMW530 rakstīja:


Un te iesleedzas saakuma teksts manam komentaram -
par dd un dn kopeeju meerki/misiju/viiziju.

...un taa liidz pat valdiibai

Jo ir parak daudz arii piemeeru suudiigam menedzmentam.




Valsts iestaade, ar ieruuseejushaam sievieteem, ko tu gribi... Tik chiiksteet vien maa...

p.s. es pat apzinos meerkji un viiziju uznjeemumam, bet nu, tad stingri prasiitos patiiriit dalju no vecajiem kadriem, kas veel joprojaam dziivo stagnaatismaa un juutas kaa kingi tik taapeec vien, ka ir tur, kur ir...


es taa juutos kopsh 1997. gada oktobra.
ja apnicis pashreizejais darbs, rutiina vari pieversties aktierspelei, pm. veelams pievieno foto.. pilnaa augumaa.
Offline
Cp
15. Apr 2011, 16:09 #8399

Kopš: 02. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar:

Piedāvāju darbu apsardzes darbiniekiem vai arī tiem, kuri par tādu gribētu kļūt.
Iepriekšējā pieredze nav obligāta,uzsākot darbu apsardzes sertifikāts nav nepieciešams,sertifikātu palīdzēsim nokārtot.
Darbs Rīgā.


PM vai 29941232.
Offline
nagla
15. Apr 2011, 17:04 #8400

Kopš: 04. Jan 2007

No: Olaine

Ziņojumi: 3235

Braucu ar: ML270 Stage1


14 Apr 2011, 22:00:35 Lood rakstīja:
Par shito temu var bazaret diezgan ilgi, tieshi domaju, kad tiek pie algas pielikuma un lec ara no biksem, un skrien fiksi uz veikalu dapirkt kautko, tas viss ir skaidrojams daudzmaz shadi, piemeram, tu tagad stradatu par teiksim 300Ls menesi un tu knapi velc galus kopa, teiksim nomaksa tur savus rekinus par elektribu un taa talak, ieliec kautko mazliet leduskapi un varbut atljaujies ieliet kautko baka, bet ja peksnji vienu labu dienu tu tiec pie algas pielikuma, kursh nu jau tev ienes teiksim 800Ls menesi, protams, ka cilveks aiz ta teikt naudas bada izlec no engjem un skrien kautko pirkt, jo redz vinjam gajis ir gruti un knapi vinsh vilcies uz priekshu, un sheku reku vinsh tagad var justies mazliet brivak un mazliet sakuma ari noraujas no kjedes, tas tads man viedoklis par to un neslepshu to ka ja es tiktu pie 10kLs samera viegli, es nesedu tagad majas un neliktu to zekje, ja es ietu nopirktu labu mashinu gandriz ka primaru lietu tapec, ka man mashinas nav un vienmer esmu velejies, bet vai mani uzreiz var uzskatit, kaa nenormali neapdomigu, ka tagad skirenu un metu veja naudu, nu fig vinj zin, te jau ir ta lieta, ka katram savs funktieris un skats uz dzivi

Sorry ja es nedabraucu jusu bazara un tiko sagvelzu kautko pavisam aplamu


tieshi ta nauda tak domata lai teretu,ja nevaidzetu algu tad nafig vispar stradat tapat labi mezha dzivot apsegties ar skujam!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo