Online
Pašreiz BMWPower skatās 357 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Pieredze, padomi, saskarsme ar CP 4
| Autors | Ziņojums |
CP17  | |  Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
13 Nov 2008, 16:25:17 km69 rakstīja:
vakar baigi sakarīgais ments gadijās. Braucu ap 23:30 no lidostas uz centru, miegs nāk dziesma skan un es tādā vieglā čilā braukājos un tieši pirms dzelzceļa tilta uz Lāčplēsa ielas stāv baigi daudz CP (abos virzienos) domāju Ok reids. Apstādina mani: dokumenti un parastie jautājumi - kur tad dodos utt. un tad čalis saka kapēc gaismas nav!!! man šoks - kur smadzenes man bija bet nu tjip viss ieslēgts uz automatjiku iekšā visas lampiņas deg un kkāds gļuks jo ārā toč gaismu nav (tikai dienas gaitas), šis man sāk stāstīt ka 1 punkts un 30Ls man protams makā piecītis un ar to neko nesarunāsi tapēc apņemos papildināt valsts kasi. Šis aiziet un pēc minūtes ir atpakaļ un saka labi pabrīdināšu tikai tevi, jo Tev jau tā 5 punkti man acis kubā saku liels liels paldies un braucu prom, līdz šim vienmēr bijis texts - Tev jau tā 5 punkti značet visu laiku pārkāp tapēc atrunāties nav sanācis līdz šim...bet nu šis ments uzlaboja garīgo un vairāk šādus uz mūsu ceļiem... 
13 Nov 2008, 16:43:56 BMWlover rakstīja:
vot tas ir kartigs policis !
P.S tad laikam iepisa tomer to 1 punktu man
Cik tev ir profilu powerā ?
P.s.par brīdinājumu neliek $ bet piepluso soda punktus. | Offline | | |
| km69 | |  Kopš: 14. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 258
Braucu ar: papīra lapu
|
13 Nov 2008, 16:53:05 CP17 rakstīja:
13 Nov 2008, 16:25:17 km69 rakstīja:
vakar baigi sakarīgais ments gadijās. Braucu ap 23:30 no lidostas uz centru, miegs nāk dziesma skan un es tādā vieglā čilā braukājos un tieši pirms dzelzceļa tilta uz Lāčplēsa ielas stāv baigi daudz CP (abos virzienos) domāju Ok reids. Apstādina mani: dokumenti un parastie jautājumi - kur tad dodos utt. un tad čalis saka kapēc gaismas nav!!! man šoks - kur smadzenes man bija bet nu tjip viss ieslēgts uz automatjiku iekšā visas lampiņas deg un kkāds gļuks jo ārā toč gaismu nav (tikai dienas gaitas), šis man sāk stāstīt ka 1 punkts un 30Ls man protams makā piecītis un ar to neko nesarunāsi tapēc apņemos papildināt valsts kasi. Šis aiziet un pēc minūtes ir atpakaļ un saka labi pabrīdināšu tikai tevi, jo Tev jau tā 5 punkti man acis kubā saku liels liels paldies un braucu prom, līdz šim vienmēr bijis texts - Tev jau tā 5 punkti značet visu laiku pārkāp tapēc atrunāties nav sanācis līdz šim...bet nu šis ments uzlaboja garīgo un vairāk šādus uz mūsu ceļiem... 
13 Nov 2008, 16:43:56 BMWlover rakstīja:
vot tas ir kartigs policis !
P.S tad laikam iepisa tomer to 1 punktu man
Cik tev ir profilu powerā ?
P.s.par brīdinājumu neliek $ bet piepluso soda punktus.
vispār man 1 profils un tas nākamais koments nav mans 
un soda punktus neliek ja izsaka mutisku brīdinājumu ar textu brīdinu, iespējams ja oficiāli brīdina bet viņi to dara ļoooti reti jo pašiem pēc tam pisiens ar papīriem, atskaitēm utt | Offline | | |
| Erx | |  Kopš: 12. Oct 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2263
Braucu ar: Subaru Spec-B
|
13 Nov 2008, 16:59:53 km69 rakstīja:
iespējams ja oficiāli brīdina bet viņi to dara ļoooti reti jo pašiem pēc tam pisiens ar papīriem, atskaitēm utt
Es savulaik pat divas reizes esmu ticis officiāli brīdināts, tā kā reti tas nav. Līz tam parasti nonāk, ja sarunā sodu nelikt, pateicību viņi negrib (baidās), bet vienkārši palaist vaļā tomēr negribās | Offline | | |
R_BERGS  | |  Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| p.s.-shodien uz celja taa pratigi, jo esot ahujennakas mentu ablavas...no Lievaardes puses vien, lai iebrauktu Rigaa menti stavot 6aas vietas un ta bushot visas dienas/nakts garumaa...info no ljoti droshiem avotiem!!! 
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
| Offline | | |
meidei  | | Kopš: 12. Oct 2006
Ziņojumi: 17615
Braucu ar: 3er
| Divi musari stāv uz Hanzas ielas pie Skonto stadiona, un ņem visus pēc kārtas.  | Offline | | |
| dafka | |  Kopš: 22. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1263
Braucu ar: E21 323
| pie jaunaa dienvid tilta ,pardaugavas pusee, menti chum un mudzh. uzmanas | Offline | | |
R_BERGS  | |  Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
|
17 Nov 2008, 14:48:09 dafka rakstīja:
pie jaunaa dienvid tilta ,pardaugavas pusee, menti chum un mudzh. uzmanas
tur lentiites grieshanas sveetki 
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
| Offline | | |
R_BERGS  | |  Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
|
17 Nov 2008, 13:59:20 HeyTolsty rakstīja:
p.s.-shodien uz celja taa pratigi, jo esot ahujennakas mentu ablavas...no Lievaardes puses vien, lai iebrauktu Rigaa menti stavot 6aas vietas un ta bushot visas dienas/nakts garumaa...info no ljoti droshiem avotiem!!! 
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
| Offline | | |
|
|
| boml | | Kopš: 25. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 986
Braucu ar: 300
|
17 Nov 2008, 21:38:26 HeyTolsty rakstīja:
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
Ko tad viņi vispār šoreiz pārbauda, visus papīrus vai vēl skatās, kas lietots? 
Un kā ar octa vai TA katru reizi iet pārbaudīt?[ Šo ziņu laboja boml, 17 Nov 2008, 21:53:30 ] | Offline | | |
| joop | |  Kopš: 18. Apr 2007
Ziņojumi: 1371
Braucu ar: KB-63
|
17 Nov 2008, 21:51:42 boml rakstīja:
17 Nov 2008, 21:38:26 HeyTolsty rakstīja:
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
Ko tad viņi vispār šoreiz pārbauda, visus papīrus vai vēl skatās, kas lietots? 
Un kā ar octa vai TA katru reizi iet pārbaudīt?
Shovakar braucot uz "Arena Riga" 2x puutu stabulite  | Offline | | |
| 12 | | Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| uz svētkiem iztērētā nauda kautkā jādabū atpakaļ. | Offline | | |
| Zeemax | |  Kopš: 26. Mar 2003
Ziņojumi: 540
Braucu ar: gludekli
|
17 Nov 2008, 22:18:19 12 rakstīja:
uz svētkiem iztērētā nauda kautkā jādabū atpakaļ.
hvz, cik braucu garām ar atvērtu logu + muzika.. neviens par neskatijās uz mnai.. laikam puikā bija lunch  | Offline | | |
Mr-Scorpion  | |  Kopš: 03. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4720
Braucu ar: E92 330xd Pussymagnet
|
17 Nov 2008, 21:38:26 HeyTolsty rakstīja:
17 Nov 2008, 13:59:20 HeyTolsty rakstīja:
p.s.-shodien uz celja taa pratigi, jo esot ahujennakas mentu ablavas...no Lievaardes puses vien, lai iebrauktu Rigaa menti stavot 6aas vietas un ta bushot visas dienas/nakts garumaa...info no ljoti droshiem avotiem!!! 
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
šovakar braucu tieši no tās puses pa to pašu ceļu. pilnīgi neviena 
----------------- www.krasuforums.lv
| Offline | | |
| joop | |  Kopš: 18. Apr 2007
Ziņojumi: 1371
Braucu ar: KB-63
|
17 Nov 2008, 22:52:08 Mr-Scorpion rakstīja:
17 Nov 2008, 21:38:26 HeyTolsty rakstīja:
17 Nov 2008, 13:59:20 HeyTolsty rakstīja:
p.s.-shodien uz celja taa pratigi, jo esot ahujennakas mentu ablavas...no Lievaardes puses vien, lai iebrauktu Rigaa menti stavot 6aas vietas un ta bushot visas dienas/nakts garumaa...info no ljoti droshiem avotiem!!! 
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
šovakar braucu tieši no tās puses pa to pašu ceļu. pilnīgi neviena 
ap cikiem esi braucis, bet starp 3iem un 4iem menti bija gan Ogre, gan Saulkalne, gan pirms Rumbulas...par Rigu nerunasim  | Offline | | |
| joop | |  Kopš: 18. Apr 2007
Ziņojumi: 1371
Braucu ar: KB-63
| p.s.-mani shovakar aptureja uz Maskavas(pirms Nestes pie kortiem-puutu)un tad mazu gabalinju talak aiz Baltijas Krievu instituta, jaukaja likuma pie dzelzscelja...(aridzan puutu stabulee)...  | Offline | | |
| Dzhanis | |  Kopš: 29. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3734
Braucu ar: kreiso labejo
| Hahha tikko menti pie maajas kaut kaadam alkaanam konfisceeja richuku. IElika volvikjim bagaazhniekaa un aizbrauca. Skats par rubli  | Offline | | |
|
|
| matiicins | |  Kopš: 15. Mar 2008
Ziņojumi: 1750
Braucu ar: e39 525 tds + ekskluzīvu transporta līdzekli
|
17 Nov 2008, 21:38:26 HeyTolsty rakstīja:
17 Nov 2008, 13:59:20 HeyTolsty rakstīja:
p.s.-shodien uz celja taa pratigi, jo esot ahujennakas mentu ablavas...no Lievaardes puses vien, lai iebrauktu Rigaa menti stavot 6aas vietas un ta bushot visas dienas/nakts garumaa...info no ljoti droshiem avotiem!!! 
pats parliecinaajos,Riga pilna ar mentiem,un njem visus.......... 
šovakar kādas 2h vizinājos pa rīgu un nevienu mentu neredzēju | Offline | | |
| Kindzulis | |  Kopš: 22. Oct 2002
Ziņojumi: 15390
Braucu ar: 530d
|
18 Nov 2008, 00:07:20 Dzhanis rakstīja:
Hahha tikko menti pie maajas kaut kaadam alkaanam konfisceeja richuku. IElika volvikjim bagaazhniekaa un aizbrauca. Skats par rubli 
kad taadi antoni paaris reizes buus pasham likushies garshljaukus priekshaa- sapratiisi ka tas i pa teemu
lai gan jaapiekriit- skats labs :P  | Offline | | |
| heinomen | |  Kopš: 07. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5634
Braucu ar: 15
|
18 Nov 2008, 05:57:26 Martins999 rakstīja:
sonakt aptureja CP ar busu vnk noscersojot celu krustojumaa uzreiz izles araa 5 purni un saak visu appetiit e30 pat melnaas lampas un resti ilgi petija un gribeja arii bagazniekaa ielukoties beigaas siem stienis un pat apdrosinasanu neprasija 
tu nebiji vienīgais šovakar  | Offline | | |
BMW_Mracer  | |  Kopš: 07. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2088
Braucu ar: mercedes benz amg c350
| viena varda sakot bija e30 nakts 
----------------- yessssssssssss | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|