Online
Pašreiz BMWPower skatās 89 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Biroja kondicionieris
| Autors | Ziņojums |
| aep_det | |  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.
Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531
Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?
Kuri zīmoli būtu labākie? | Offline | | |
| cmax | | Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 1193
Braucu ar:
|
25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.
Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531
Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?
Kuri zīmoli būtu labākie?
Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras. | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10310
Braucu ar: Alfu
| Ja tev ir bezizejas situācija, tad var lietot. Bet ne tos mazos ar random nosaukumiem. Viņi visi ir skaļi, nodzesē labi ja vienu istabu un truba kkā jādabū ārā. Man ir whirlpool pacw212co un vienu 15m2 istabu nodzesē bez problēmām.
Ja negribās urbt sienas vai sarežģīti, iesaku padomāt par kasti ko ieliec logu rūts vietā. | Offline | | |
| josi | |  Kopš: 24. May 2002
No: Sigulda
Ziņojumi: 3307
Braucu ar: Puf-puf
|
25 Jun 2026, 12:29:47 @cmax rakstīja:
25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.
Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531
Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?
Kuri zīmoli būtu labākie?
Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras.
Bezjēdzīga ir Tevis minētā konstrukcija jo uzsvars jau ir uz telpā esošā gaisa dzesēšanu nevis pūšanu ārā. Ar šo nelielai telpai būs ok.
| Offline | | |
| cmax | | Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 1193
Braucu ar:
|
25 Jun 2026, 13:44:06 @josi rakstīja:
25 Jun 2026, 12:29:47 @cmax rakstīja:
25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.
Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531
Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?
Kuri zīmoli būtu labākie?
Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras.
Bezjēdzīga ir Tevis minētā konstrukcija jo uzsvars jau ir uz telpā esošā gaisa dzesēšanu nevis pūšanu ārā. Ar šo nelielai telpai būs ok.
Lai radītu aukstumu rodas siltums, kur viņu likt bez gaisa ārā pūšanas? | Offline | | |
| josi | |  Kopš: 24. May 2002
No: Sigulda
Ziņojumi: 3307
Braucu ar: Puf-puf
|
25 Jun 2026, 13:48:48 @cmax rakstīja:
Lai radītu aukstumu rodas siltums, kur viņu likt bez gaisa ārā pūšanas?
Nu loģiski, ka ārā, tikai bez tāda baigā pūtiena 
Ok, noteiktos apstākļos tie dual-hose risinājumi noteikti būs efektīvāki, bet te ir runa par budžeta galu.
[ Šo ziņu laboja josi, 25 Jun 2026, 14:38:17 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|