Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Biroja kondicionieris

AutorsZiņojums
aep_det
Šodien, 11:41 #81

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.

Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531

Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?

Kuri zīmoli būtu labākie?
Offline
cmax
Šodien, 12:29 #82

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1193

Braucu ar:


25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.

Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531

Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?

Kuri zīmoli būtu labākie?

Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras.
Offline
kkas
Šodien, 12:37 #83

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10310

Braucu ar: Alfu

Ja tev ir bezizejas situācija, tad var lietot. Bet ne tos mazos ar random nosaukumiem. Viņi visi ir skaļi, nodzesē labi ja vienu istabu un truba kkā jādabū ārā. Man ir whirlpool pacw212co un vienu 15m2 istabu nodzesē bez problēmām.
Ja negribās urbt sienas vai sarežģīti, iesaku padomāt par kasti ko ieliec logu rūts vietā.
Offline
josi
Šodien, 13:44 #84

Kopš: 24. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 3307

Braucu ar: Puf-puf


25 Jun 2026, 12:29:47 @cmax rakstīja:

25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.

Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531

Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?

Kuri zīmoli būtu labākie?

Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras.

Bezjēdzīga ir Tevis minētā konstrukcija jo uzsvars jau ir uz telpā esošā gaisa dzesēšanu nevis pūšanu ārā. Ar šo nelielai telpai būs ok.
Online
cmax
Šodien, 13:48 #85

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1193

Braucu ar:


25 Jun 2026, 13:44:06 @josi rakstīja:

25 Jun 2026, 12:29:47 @cmax rakstīja:

25 Jun 2026, 11:41:31 @aep_det rakstīja:
Ko sakāt par mobilajiem kondicionieriem?
Kā pagaidu variantu, bet, lai reāli dzesētu.

Piemēram, kaut kas šāds:
https://220.lv/lv/majai-un-remontam/klimata-kon...c-wi?id=23005531

Kā ar to izvadu pa logu, reāli strādā?

Kuri zīmoli būtu labākie?

Kamēr pa logu ārā nav divas caurules tikmēr tas pasākums ir bezjēdzīgs. Gaisu tikai pūšot no telpas ārā, tam no kautkurienes jāpieplūst- loģiski ka no āras.

Bezjēdzīga ir Tevis minētā konstrukcija jo uzsvars jau ir uz telpā esošā gaisa dzesēšanu nevis pūšanu ārā. Ar šo nelielai telpai būs ok.


Lai radītu aukstumu rodas siltums, kur viņu likt bez gaisa ārā pūšanas?
Offline
josi
Šodien, 14:02 #86

Kopš: 24. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 3307

Braucu ar: Puf-puf


25 Jun 2026, 13:48:48 @cmax rakstīja:
Lai radītu aukstumu rodas siltums, kur viņu likt bez gaisa ārā pūšanas?

Nu loģiski, ka ārā, tikai bez tāda baigā pūtiena

Online

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo