Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 112 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Ziemas riepas

AutorsZiņojums
sonx33
06. Dec 2013, 18:42 #7041

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Kungi ko sakat par šam Krievu ražojuma riepam, ir kadam pieredze? http://www.cordiant.ru/
Offline
garfu
07. Dec 2013, 00:35 #7042

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50


06 Dec 2013, 18:42:42 sonx33 rakstīja:
Kungi ko sakat par šam Krievu ražojuma riepam, ir kadam pieredze? http://www.cordiant.ru/

Un ... Где купить?
Offline
LINIS
07. Dec 2013, 00:39 #7043

Kopš: 10. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2172

Braucu ar:


06 Dec 2013, 18:42:42 sonx33 rakstīja:
Kungi ko sakat par šam Krievu ražojuma riepam, ir kadam pieredze? http://www.cordiant.ru/

Nekas labs tur nevar būt..
Vaz un pārējās krievu miskastes tak arī ir mēsli, tad kāpēc ar riepām lai viss būtu savādāk..
Labāk skaties normālas riepas, vai vismaz mazlietotas labas
Offline
MAXixt
07. Dec 2013, 00:49 #7044

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

michelin pilot alpin 3-4mm 20ls para
good year ug performance 4-5mm 20ls para visi 225\40\18 t.26097304
Offline
MAXixt
07. Dec 2013, 00:52 #7045

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13


07 Dec 2013, 00:39:27 LINIS rakstīja:

06 Dec 2013, 18:42:42 sonx33 rakstīja:
Kungi ko sakat par šam Krievu ražojuma riepam, ir kadam pieredze? http://www.cordiant.ru/

Nekas labs tur nevar būt..
Vaz un pārējās krievu miskastes tak arī ir mēsli, tad kāpēc ar riepām lai viss būtu savādāk..
Labāk skaties normālas riepas, vai vismaz mazlietotas labas
sliktak par kiniesu nebus
Offline
Locis
07. Dec 2013, 01:03 #7046

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

njaa,pat ar taukiem ieziestas izskatās ārpus kritikas.
Offline
sonx33
07. Dec 2013, 09:12 #7047

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


07 Dec 2013, 00:52:12 MAXixt rakstīja:

07 Dec 2013, 00:39:27 LINIS rakstīja:

06 Dec 2013, 18:42:42 sonx33 rakstīja:
Kungi ko sakat par šam Krievu ražojuma riepam, ir kadam pieredze? http://www.cordiant.ru/

Nekas labs tur nevar būt..
Vaz un pārējās krievu miskastes tak arī ir mēsli, tad kāpēc ar riepām lai viss būtu savādāk..
Labāk skaties normālas riepas, vai vismaz mazlietotas labas
sliktak par kiniesu nebus

Vnk, dzive baigi labi izskatijas mikstas, ar dziļu proķi, Nišpas jau krievi normālas mak uztaisit! nopirkt Jelgava var Baltyre.lv, kkadi 30ls gab..
Offline
Automaniaks
07. Dec 2013, 09:20 #7048

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168


pārdodu 4 gab. ziemas riepas ar šipiem atlikums 4,5- 5,5mm
175/65 R14
Ls25

Offline
marihuans
07. Dec 2013, 09:33 #7049

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

tiem,kas vēl meklē riepas iesaku Sava eskimo stud,baigi labi turās uz ceļa ss.lv sākot no 44ls jaunas,bet var dabūt labāku cenu pie xjs

vakar testēju un pat kvatru pa sniegu gruuti dabūt šķērsām,uz ceļa tiešām stāv mega priekš tās cenas


-----------------
T: 203-65-203
Offline
apollo
07. Dec 2013, 09:53 #7050

Kopš: 12. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: Q


07 Dec 2013, 01:00:05 niknais rakstīja:

06 Dec 2013, 16:11:38 apollo rakstīja:
Michelin Pilot Alpin R16 225/55 proķis kadi 3-4mm. 30ls par visam cetram.


Tu smejies vai ?

Nesmejos. Pa sniegu un ledu protams bus , bet brauka cilveki sobrid ari ar sliktakam riepam taa kaa ja nepatik - Neperc!
Offline
krauss5
07. Dec 2013, 12:12 #7051

Kopš: 11. Oct 2013

Ziņojumi: 136

Braucu ar:

Pērk ziemas riepas bez radzēm 185/65 R14

Jaunas vai mazlietotas, ne vecākas par 2010.
Līdz ~30Ls/gab.

PM
Offline
Arnej
07. Dec 2013, 12:15 #7052

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Nopirkšu divas lietotas ziemas riepas 225/45/17 (protektora atlikums +/- 7mm). Cenas PM
Offline
Rulis
07. Dec 2013, 12:25 #7053

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco


05 Dec 2013, 16:42:02 Rulis rakstīja:
Pārdodu mazlietotas ziemas riepas 185/65 r15 ar metāla diskiem 55ls

Offline
roxys
07. Dec 2013, 14:16 #7054

Kopš: 10. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1790

Braucu ar:

pērku lietotas ziemas riepas R17, platums var būt sākot no 205 līdz 225 un profils no 45 līdz 55.
ar cenu, bildēm un visu pārējo PM.
Offline
guile
07. Dec 2013, 15:33 #7055

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant


07 Dec 2013, 09:53:30 apollo rakstīja:

07 Dec 2013, 01:00:05 niknais rakstīja:

06 Dec 2013, 16:11:38 apollo rakstīja:
Michelin Pilot Alpin R16 225/55 proķis kadi 3-4mm. 30ls par visam cetram.


Tu smejies vai ?

Nesmejos. Pa sniegu un ledu protams bus , bet brauka cilveki sobrid ari ar sliktakam riepam taa kaa ja nepatik - Neperc!

psc
Offline
martinssirants
07. Dec 2013, 15:41 #7056

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Piedaavaa varbuut Draiveram, tak labas veel.
Offline
janchikz
07. Dec 2013, 16:48 #7057

Kopš: 15. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7718

Braucu ar:


07 Dec 2013, 15:33:29 guile rakstīja:

07 Dec 2013, 09:53:30 apollo rakstīja:

07 Dec 2013, 01:00:05 niknais rakstīja:

06 Dec 2013, 16:11:38 apollo rakstīja:
Michelin Pilot Alpin R16 225/55 proķis kadi 3-4mm. 30ls par visam cetram.
[]http://failiem.lv/thumb_show.php?i=eclxjrg&n=20131206_142631.jpg&refresh1[/IMG]

Tu smejies vai ?

Nesmejos. Pa sniegu un ledu protams bus , bet brauka cilveki sobrid ari ar sliktakam riepam taa kaa ja nepatik - Neperc!

psc
Tas toch ir psc. Es saprotu vasarenes ar tadu protektoru, bet nu nejau ziemas. Tikko cilvekam pardevu mashinu, uzliku visas 4 205/55/r16 pa 40ls, ar darbu ieskaitot 6,5 mm radija meritajs!
Offline
gda33
07. Dec 2013, 17:58 #7058

Kopš: 06. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: e36 coupse


24 Nov 2013, 22:06:40 gda33 rakstīja:

19 Nov 2013, 12:37:22 gda33 rakstīja:
Uz tirdzinu iet Gislawed North Frost 2 riepas uz R16 E46 dzelzs diskiem.. riepas 6+ mm visam, prokis labs, nav izrauti gabali, radzes ieksa vel... diski 7J ET42 un aizmugure ET47!
gribetu 90 latvijas naudinas!







Offline
jims
07. Dec 2013, 19:02 #7059

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC



piedāvājiet bezradžu komplektu R15 185-195 platas 60-65 augstas.TIKAI UN VIENĪGI SAKARĪGA RAŽOTĀJA VISMAZ SĀKOT NO 7-8MM UN MĪKSTAS PIEM. hakkas,graspic,blizzac,x-ice, ice guard utt. lai ir pa ledu un trasi braucamas arī.visādas kelly un master droši var nepiedāvāt.

Offline
Aigis
07. Dec 2013, 19:09 #7060

Kopš: 13. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 10204

Braucu ar: kūtiņu


07 Dec 2013, 17:58:10 gda33 rakstīja:

24 Nov 2013, 22:06:40 gda33 rakstīja:

19 Nov 2013, 12:37:22 gda33 rakstīja:
Uz tirdzinu iet Gislawed North Frost 2 riepas uz R16 E46 dzelzs diskiem.. riepas 6+ mm visam, prokis labs, nav izrauti gabali, radzes ieksa vel... diski 7J ET42 un aizmugure ET47!
gribetu 90 latvijas naudinas!

[IMG]http://www.bildites.lv/images/x9q57cz2b9j2tiy0099.jpg

[IMG]http://www.bildites.lv/images/z3edn56d238t2cxl7du.jpg

[IMG]http://www.bildites.lv/images/c0oy1ttd3w4nq55pl4m5.jpg



par šitām mizām vēl naudu prasīt?
es ar tādiem gislavediem pirms desmit gadiem maucu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo