| Autors | Ziņojums |
El_Camino  | | 27. Nov 2013, 21:57 |
#6901
|
|
 Kopš: 20. Jul 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1420
Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9
|
27 Nov 2013, 21:12:26 RalfsS rakstīja:
27 Nov 2013, 14:12:34 Janis_L rakstīja:
Pērku R15 4 diskus, 5x120, ET20 ar labām ziemenēm ar/bez radzēm, 5x120, ET20, vēlams 7J, PM vai 28358196.
Man ar var piedāvāt.Lai šo ziemu var nobraukt.
Var arī r16
Ir alpinas 15x7,0 atdošu pa 50ls
-----------------
|
Offline | |
|
Kakjene  | | 27. Nov 2013, 22:37 |
#6902
|
|
 Kopš: 13. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 13560
Braucu ar: taxi
| Pārdodu M5 replikas diskus ar praktiski jaunām ziemas riepām (brauktas 2 mēnešus šogad).
Hankook Winter I* Cept 205/60/R16 96H
Diski R16
Ceeeena 320ls
PM vai 26669922
----------------- lightlab.lv
mocap.lv |
Offline | |
|
| 3AKOH | | 27. Nov 2013, 23:14 |
#6903
|
|
 Kopš: 27. May 2008
Ziņojumi: 1673
Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777
|
27 Nov 2013, 12:38:15 jims rakstīja:
piedāvājiet jaunas/mazlietotas 215/55/16 par labu cenu.pm
diezvai kads piedavas tiesi so izmeru.
Jau sen mekleju ko labu, neko interesantu nav piedavajusi. |
Offline | |
|
| mezhavecis | | 28. Nov 2013, 00:12 |
#6904
|
|
 Kopš: 19. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 108
Braucu ar: C240 W203
| Tirgoju 2 gab Kleber 195x65x15 ziemas riepas ar radzēm. Brauktas 3 ziemas. Sakarā ar savirzes problēmām, vienai riepai atlikušais protektors ~4-6mm, otrai ~6mm. Cena 15 Ls par abām.
Ir arī pieejami diezgan aprūsējuši 4 diski ar kalpakiem pa 15Ls viss komplekts. Diski bija virsū iepriekšminētām riepām. Tālr. 29177770. Savācami Rīgā.
[ Šo ziņu laboja mezhavecis, 16 Dec 2013, 21:06:46 ] |
Offline | |
|
| Brugjis | | 28. Nov 2013, 12:56 |
#6905
|
|
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 902
Braucu ar: Smukumu no Tukuma
| Meklējos pēc 205/55 R16 ziemas riepām, vēlams bez radzēm. Mazlietotas vai jaunas par supercenu!
Diski arī derētu, kur tās riepas uzmontēt. Bleķiniekus nepiedāvāt. (Priekš E46.)
1. Decembris strauji tuvojas  |
Offline | |
|
| 12 | | 28. Nov 2013, 14:18 |
#6906
|
|
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| pārdodu lietos diskus (laikam 31 style) ar ziemas riepām 195/65 R 15. Diski taisni, nav bojāti, riepas tikko nobalansētas. Riepu atlikums 7-8 mm. PM
Der E 39, E 34.[ Šo ziņu laboja 12, 28 Nov 2013, 14:51:16 ] |
Offline | |
|
Valcha  | | 28. Nov 2013, 14:57 |
#6907
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
| Pārdodu ziemas riepas 205/65 r15 GOODYEAR ULTRA GRIP EXTREME kopā ar alumīnija diskiem , nobalansēti ..
Stāvēja uz E39
130Ls
PM vai 27888760[ Šo ziņu laboja Valcha, 28 Nov 2013, 14:58:14 ] |
Offline | |
|
| Bucis | | 28. Nov 2013, 18:51 |
#6908
|
|
 Kopš: 19. May 2011
No: Kuldīga
Ziņojumi: 794
Braucu ar: beamer, benz or bicycle
| Nopirkšu 225/55R16 7mm+ komplektu vai pa pāriem (max. 4 gadus vecas) |
Offline | |
|
|
|
| aivis21 | | 28. Nov 2013, 19:23 |
#6909
|
|
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
| Pardod ziemas riepas nokian ar radzem(5-6mm) riepas vel braucamas, kopa ar r16 style 15 diskiem, riepas 225/55/r16 un dosu vel klat vasaras riepas.. Pa visu kopa gribetu 100 ls
Diski[ Šo ziņu laboja aivis21, 28 Nov 2013, 20:38:11 ] |
Offline | |
|
Vacsons  | | 28. Nov 2013, 20:19 |
#6910
|
|
 Kopš: 16. May 2002
Ziņojumi: 286
Braucu ar: E70 LCI, K1200GT, K1600GTL, F11, KIA Ceed
| Ir uz tirgošanu Continental Wintercontact5 225/55/R16, ražošanas gads 2010. Protektors ~5-6mm.
Pieejamas 6 gab. PM - nomērīšu protektoru precīzāk, ja būs interese. Cena ~10Ls/gab.
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=b9ljfcyjlmh51e3lzhs.jpg][/URL][/IMG] |
Offline | |
|
| kikos | | 28. Nov 2013, 20:52 |
#6911
|
|
 Kopš: 15. May 2002
Ziņojumi: 443
Braucu ar: R1150GS, F07
| Perku 215/65r16 2gb lietotas! |
Offline | |
|
| niknice | | 28. Nov 2013, 21:24 |
#6912
|
|
 Kopš: 21. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 629
Braucu ar: tranzītnumuriem
| 195/65/R15, 5x120, 91T, 6-7mm Continental ContiWinter Contact ar parastajiem alumīnija diskiem. Stāvēja uz E46. 90LS
mob.t. 26431018 |
Offline | |
|
| Reyno | | 28. Nov 2013, 23:04 |
#6913
|
|
 Kopš: 26. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2306
Braucu ar: 530d
| Riepas pa lēto:
195/65R16C ~4-5mm 4gab 30ls
205/60R16 ~4mm 2gab 5ls
215/65R16C ~9mm 2gab 70ls
225/50R16 2gab ~3-4mm 10ls
235/45R17 4gab ~4mm 20ls
20042623[ Šo ziņu laboja Reyno, 01 Dec 2013, 11:23:52 ] |
Offline | |
|
| Locis | | 28. Nov 2013, 23:07 |
#6914
|
|
 Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| Kādam interesē Bridgestone 2 gab. blizzak 215/70 r16 suv riepas? Ir divi gab. ap 5-6mm,ja būs interese precīzi nomērīšu. Summa 20ls. |
Offline | |
|
| DSSD | | 29. Nov 2013, 00:09 |
#6915
|
|
 Kopš: 23. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1085
Braucu ar: E36
| nopirksu 155/60 r15 jaunas vai loti labas lietotas. |
Offline | |
|
| Locis | | 29. Nov 2013, 00:11 |
#6916
|
|
 Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| tiešām 155? |
Offline | |
|
|
|
| Skill | | 29. Nov 2013, 08:08 |
#6917
|
|
 Kopš: 07. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 437
Braucu ar:
| Vajadzetu lietotas ziemas riepas vai m+s divam sezonam 215 60 r16 4gab. var ari divus paarus |
Offline | |
|
| reimondz | | 29. Nov 2013, 08:16 |
#6918
|
|
Kopš: 21. Dec 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 93
Braucu ar:
| Pārdodu lietotas 205/55/16 ziemas riepas Barum Polaris 3 - riepu ražošanas gads 2012.
2gb. riepas ir ar 5mm protektora atlikumu un 2gb. ar 8mm
Iespēja iegādāties;
2gb. ar 5mm protektoru - 25Ls
2gb. ar 8mm protektoru - 65Ls
vai visas četras - 85Ls
|
Offline | |
|
| 12 | | 29. Nov 2013, 10:47 |
#6919
|
|
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| Pārdodu lietos diskus 31 style ar ziemas riepām 195/65 R 15. Diski taisni, nav bojāti, riepas tikko nobalansētas. Riepu atlikums 7-8 mm.
Der E 39 (530d feisliftam nevar uzlikt), E 34. PM
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...5342347480512477
Atdošu pa 130 ls.[ Šo ziņu laboja 12, 29 Nov 2013, 19:39:20 ] |
Offline | |
|
| NLO | | 29. Nov 2013, 11:12 |
#6920
|
|
 Kopš: 08. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: Bobiku
| Meklēju vienu Micheli X-ice xi-2 215-65-16 riepu. |
Offline | |
|