| Autors | Ziņojums |
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 22:42 |
#6141
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 22:39:36 bertons rakstīja:
13 Aug 2010, 22:34:22 martink rakstīja:
Svarīgākais, lai tie, kas strādā, tiek nodarbināti pietiekami intensīvi, lai atmirtu doma par tirgus čakarēšanu, darba laikā taisot haltūras/bīdot rebes utt.
diezvai cilvēks, kuram labi maksā, taisa haltūras...
kas tava uzskatā ir halturas  |
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 22:46 |
#6142
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 22:45:08 optimuss rakstīja:
13 Aug 2010, 22:41:46 PowerBMW rakstīja:
..
pat Te Smiltenē gateros (Impex,Vudland) pelna 350-550Ls ja esi ar pareizu atieksmi un stradāt griboš
P.S. iz reāliem piemēriem!
Ar visiem nodokļiem?
1. variantā jā 2. Nē 
|
Offline | |
|
Driver  | | 13. Aug 2010, 22:49 |
#6143
|
|
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
| ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
| AP79 | | 13. Aug 2010, 22:55 |
#6144
|
|
 Kopš: 02. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 288
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk  |
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 22:59 |
#6145
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 22:52:43 bertons rakstīja:
13 Aug 2010, 22:42:34 PowerBMW rakstīja:
diezvai cilvēks, kuram labi maksā, taisa haltūras...
kas tava uzskatā ir halturas 
manā uzskatā?! kādi ir iespējamie atbilžu varianti 
nuuu ta kā esi spama spidoša persona tad jā--daudz variantu nav  |
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 23:00 |
#6146
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 22:55:07 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk 
UN ja māk to pareizi darit tad kur problēma 
|
Offline | |
|
| AP79 | | 13. Aug 2010, 23:04 |
#6147
|
|
 Kopš: 02. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 288
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 23:00:40 PowerBMW rakstīja:
13 Aug 2010, 22:55:07 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk 
UN ja māk to pareizi darit tad kur problēma 
Tu tagad meegjini apgalvot, ka zagt ir labi?
ok varbuut taa skaitaas norma, bet manupraat taadus tirlinjus vajadzeetu atlaist un piedziit nozagto mantu/materiaalu veertiibu |
Offline | |
|
Driver  | | 13. Aug 2010, 23:05 |
#6148
|
|
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
13 Aug 2010, 22:55:07 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk 
par tadu variantu nebija runa.
bet vispar vardam "haltura" skaidrojums ir nekvalitativi un pavirshi veikts darbs. taa ir haltura, bet darbs arpus darba vietas/darba laika ir papildus piepelnishanas, kurai nav jabut halturai - tieshaa shi varda nozime.
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
|
|
| AP79 | | 13. Aug 2010, 23:07 |
#6149
|
|
 Kopš: 02. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 288
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 23:05:54 Driver rakstīja:
13 Aug 2010, 22:55:07 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk 
par tadu variantu nebija runa.
bet vispar vardam "haltura" skaidrojums ir nekvalitativi un pavirshi veikts darbs. taa ir haltura, bet darbs arpus darba vietas/darba laika ir papildus piepelnishanas, kurai nav jabut halturai - tieshaa shi varda nozime.
ok ok domaaju "cita veida haltuuras"  |
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 23:08 |
#6150
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
Tu tagad meegjini apgalvot, ka zagt ir labi?
ok varbuut taa skaitaas norma, bet manupraat taadus tirlinjus vajadzeetu atlaist un piedziit nozagto mantu/materiaalu veertiibu
nu zagt malku no "Valsts Mežiem" es uzskatu par normu- 
krč es ar darba tehniku bieži taisu halturas-soļaris un stundas uz darba deveja reķina 
Jā pareizi zagt ir labi  |
Offline | |
|
Driver  | | 13. Aug 2010, 23:14 |
#6151
|
|
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
| tapec vajag pienjemt tirlinu ar saviem instrumentiem (kas jau ir raditajs, ka nav pilnigs diletants) un maksat par paveikto.
un par materialiem stingru uzskaiti - kas, kur un kaa.
tad nebus, ka nopizdji no firmas materilus un ar firmas instrumentiem vinjus vel "uztaisa"
13 Aug 2010, 23:04:47 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 23:00:40 PowerBMW rakstīja:
13 Aug 2010, 22:55:07 AP79 rakstīja:
13 Aug 2010, 22:49:57 Driver rakstīja:
ja cilveks var nopenit ap 75% un vairak no savas algas halturas, tad tas nozime, ka darba devejs vinju konkreti apjaj un ir verts aizdomaties par aizieshanu no darba un "savas lietas" uzsakshanu.
njaa tik parasti cik dzirdeets piem celtnieciibaa haltuura= kkaada pashdarbiiba ar darba deveejam nozagtiem materiaaliem, brauc haltuuraa ar darbadeveeja auto, degvielu. nu domaajams shaadiem "speciaalistiem" savas lietas uzsaakshana beigtos peec 2 min. jo viss tachu jaapeerk 
UN ja māk to pareizi darit tad kur problēma 
Tu tagad meegjini apgalvot, ka zagt ir labi?
ok varbuut taa skaitaas norma, bet manupraat taadus tirlinjus vajadzeetu atlaist un piedziit nozagto mantu/materiaalu veertiibu
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
| otomars | | 13. Aug 2010, 23:20 |
#6152
|
|
Kopš: 16. Sep 2005
Ziņojumi: 3704
Braucu ar: mn83 pa garaazhu
| un komunismu arii neuzceelaam visu izzagaam  [ Šo ziņu laboja otomars, 13 Aug 2010, 23:21:08 ] |
Offline | |
|
| Chesterb | | 13. Aug 2010, 23:22 |
#6153
|
|
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 900
Braucu ar: Audi :(
|
13 Aug 2010, 23:20:51 otomars rakstīja:
un komunismu arii neuzceelaam visu izzagaam 
Mle, točna, 100 punkti latvieši pie visa bija vainīgi un visu sapisa!  |
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 23:25 |
#6154
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
Malacis.
Tāpēc jau arī mēs esam tādā p****.
turpini būt tads kāds esi--un dzivosi ilgi un laimigi 
atklāšu to ka man darba devejs atļauj TO darit un piever acis uz TO Jo savu pamat darbu spēju izdarit ar uzviju  |
Offline | |
|
Pacoo  | | 13. Aug 2010, 23:31 |
#6155
|
|
 Kopš: 03. Apr 2008
Ziņojumi: 5225
Braucu ar:
| Zagli, kas sadarbojas ar savu priekšnieku. Vai nav vieglāk prasīt algas pielikumu un to laiku,ko velti piepelnoties nelegāli ar zagtām lietām,veltīt savam pamatdarbam? Ja jau Tu esi tik ražīgs,tad vēl vairāk spēsi nopelnīt. Jeb esi sasniedzis maksimumu?
----------------- Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus. |
Offline | |
|
Pacoo  | | 13. Aug 2010, 23:33 |
#6156
|
|
 Kopš: 03. Apr 2008
Ziņojumi: 5225
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 23:25:27 PowerBMW rakstīja:
malacis,
turpini būt tads kāds esi--un dzivosi ilgi un laimigi 
atklāšu to ka man darba devejs atļauj TO darit un piever acis uz TO Jo savu pamat darbu spēju izdarit ar uzviju 
Vai arī Tu pa brīvo laiku dari TO un priekšnieks piever acis? A kur tur ir materiāli vajadzīgi? 
----------------- Labākās sporta prognozes!
2009/2010 sezonas peļņa +479%
2010/2011 sezona +101%
2011/2012 sezona +30%
2012/2013 sezonas sākums 2012.vasara vidus. |
Offline | |
|
|
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 23:34 |
#6157
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 23:31:26 Pacoo rakstīja:
Zagli, kas sadarbojas ar savu priekšnieku. Vai nav vieglāk prasīt algas pielikumu un to laiku,ko velti piepelnoties nelegāli ar zagtām lietām,veltīt savam pamatdarbam? Ja jau Tu esi tik ražīgs,tad vēl vairāk spēsi nopelnīt. Jeb esi sasniedzis maksimumu?
Maksimumu kādu algas pelikumu pelnit vairk par darba vaditaju un augstāk neviens to nepieļaus un visas kantora vārnas sacelies gaisā!
|
Offline | |
|
PowerBMW  | | 13. Aug 2010, 23:36 |
#6158
|
|
 Kopš: 27. Jul 2006
Ziņojumi: 5824
Braucu ar:
|
13 Aug 2010, 23:33:25 Pacoo rakstīja:
13 Aug 2010, 23:25:27 PowerBMW rakstīja:
malacis,
turpini būt tads kāds esi--un dzivosi ilgi un laimigi 
atklāšu to ka man darba devejs atļauj TO darit un piever acis uz TO Jo savu pamat darbu spēju izdarit ar uzviju 
Vai arī Tu pa brīvo laiku dari TO un priekšnieks piever acis? A kur tur ir materiāli vajadzīgi? 
pa brivo laiku pārbuveju Angļu auto uz pareizo pusi |
Offline | |
|
| gapp | | 13. Aug 2010, 23:37 |
#6159
|
|
Kopš: 04. Aug 2007
No: Liepāja
Ziņojumi: 8309
Braucu ar: SD
| Valsts uzņēmumos tā zagšana laikam tāda norma, ne? Ja jau šefs ļauj padotajam zagt, tad ko tur brīnīties, ka pie mums atkal valdīs Šlesakovs ar Šķēli.  |
Offline | |
|
martink  | | 13. Aug 2010, 23:38 |
#6160
|
|
 Kopš: 19. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 5662
Braucu ar: BMW e34 525i Recaro (sapņos)
| par tām haltūrām bija domāts tā:
teiksim ir Jānis un Pēteris.
Jānim pietiek spēja tvert tematu plašāk un viņš neiet strādāt pa 250 ls. Tāpēc Jānis par saviem uzkrājumiem nopērk instrumentus (auto labošanai, velo taisīšanai, datoru programmēšanai, izglītību konsultēšanai, whatevar). Tad Jānis iet tirgū un piedāvā savu pakalpojumu - labi sataisītu auto/velo/programmu/biznesa plānu utt.
Bet Jānis ir nekonkurētspējīgs, jo klienti ir viltīgi, skaita kapeiku un iet pie Pētera, kurš it kā strādā servisā/velodarbnīcā/it vai konsultāciju firmā, bet tajā pašā laikā ņem papildus darbus un taisa pa lēto. Galu galā, par instrumentiem jāmaksā nav, elektrība iet uz firmu, utt.
Un pavisam stulbi tas ir tad, ja Pēteris strādā pie Jāņa.
Tāpēc tagad forši - čomi, kas agrāk vēsi izrubīja telefonu un notinās no darba uz dažām dienām, tagad pat pusdienlaikā paliek nervozi, ja sanāk pasēdēt ilgāk  |
Offline | |
|