| Autors | Ziņojums |
| Cherbikoff | |
 Kopš: 27. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 991
Braucu ar: BMW & Mercedes
| Pērku hi-fi audio no e90, e60 vai kam vēl tur tāda nāca iekšā.
Vajadzīga eksperimentālam projektam, tāpēc modelim specifiskas plastmasas (e90 piemēram logu līstes) nav vajadzīgas.
PM[ Šo ziņu laboja Cherbikoff, 03 Apr 2017, 10:48:25 ] |
Offline | |
|
| Labs_jaa | |
Kopš: 01. Dec 2010
No: Jelgava
Ziņojumi: 148
Braucu ar: Ko pagadās
| Pārdodu tos plasmasus logu augšpusē 20Eur
Vai mainu pret multistūri [ Šo ziņu laboja Labs_jaa, 03 Apr 2017, 11:10:19 ] |
Offline | |
|
Hesus  | |
 Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8426
Braucu ar: e30 325i; Cosworth Rs; Z3 2.5
|
E60 Facelift Bussines CCC - PM vai 2.9.14.7838
160eur
----------------- Darbs ceļ vīru! |
Offline | |
|
| DKristaps | |
 Kopš: 04. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: Kājām
| 320d 110kw 2005.gada
Melnie griesti ar lūku (pardots), Sture(pardots) stikla lūka
E38 730d 2002.gada
Elektro storka ar melnu plauktu 35e
Durvju ruckas ar apgaismojumu (pardots)
16:9 ekrans 110e e38,e39,e53 (pardots)
Mk3 - 110e,bm24- 90e (pardots),telefona bloks, TV bloks
Lielais spidometrs ar visiem ejosiem pikseliem- 35e(pardots)
Kārba 350e
kolektors cuguna 120e, sprauslas 50e, un pārējā apkare
ABS kloki 001, 005
Stūres gliemezis 50e
Bāka 150e
26179122 |
Offline | |
|
| Reyno | |
 Kopš: 26. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2306
Braucu ar: 530d
| Pērku elektriskā bagāžnieka bloku priekš E61
[ Šo ziņu laboja Reyno, 03 Apr 2017, 11:48:40 ] |
Offline | |
|
| lisovskis4 | |
 Kopš: 30. May 2014
Ziņojumi: 146
Braucu ar: BMW
|
29 Mar 2017, 18:01:40 @lisovskis4 rakstīja:
Kurš var piedāvāt e46 aizmugurējo M Tech II unversāļa Bamperu ar pdc. Ideāli ja silbergrau mettalic krāsā. PM vai 27103263 whatsup.
|
Offline | |
|
| kasteeste | |
Kopš: 28. Nov 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 22
Braucu ar: e60 535d, e36 325T
| pārdodu m50b25 Oringotu bloku pa 80eur 27653302 [ Šo ziņu laboja kasteeste, 03 Apr 2017, 20:15:52 ] |
Offline | |
|
| elwys | |
 Kopš: 16. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Mogo atbalstu
| https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...tml#ov_id=112433
1500 eur par visu 
PM! |
Offline | |
|
|
|
| elwys | |
 Kopš: 16. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Mogo atbalstu
| https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...tml#ov_id=112433
1500 eur par visu 
PM! |
Offline | |
|
| Nezale | |
Kopš: 30. Sep 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 52
Braucu ar: auto
| iespējams ir pieejams te - http://etk.lv/lv/info/1431097096.html - diametrs ir vienāds tai emblēmai- līdz ar to var ielikt tajā rāmī vecā tipa centram.
Izskatās, ka šis variants ir lētāk laikam nekā no ebay sūtīt.
Ja liec - pasaki vai sanāca - kad paliks siltāks iespējams ar būs aktuāli 
02 Apr 2017, 02:09:40 @_kush_ rakstīja:
Vecā tipa. vajadzīgas pašas emblēmas, bet ja ir kādam var piedāvāt lietotus labā stāvoklī. Var arī būt abas daļas.
36 13 6 767 547
|
Offline | |
|
| Brugjis | |
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 902
Braucu ar: Smukumu no Tukuma
| Pārdod 4.4 V8 dzinēju ar visu apkari un vadību.
Virspusēji pārlasīts - visas blīves, trubas, sveces, dzesēšanas sistēma. Viss izmazgāts, iztīrīts. |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| nopirkšu ventīļiem micītes
pm
[ Šo ziņu laboja HeyTolsty, 03 Apr 2017, 15:06:26 ]
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
KeX
| |
 Kopš: 24. Feb 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 6693
Braucu ar: Turbinizētu e36 un bobiku
| PĒRKU
E90/E91 prefa lukturi ar linzu no kreisās puses. Var būt bez xenona bloka un spuldzes.
PM
|
Offline | |
|
| edza111 | |
Kopš: 14. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 365
Braucu ar: veselo sapraatu
|
Pieejamas detaļas no uk.
E39 sedan,touring. 3.0i,3.0d,2.5d
E46 sedan,touring,coupe.2.0d m47n. 3.0i. 3.0d-m57,m57n
Atrodas riga,čiekurkalns. Pm vai 22371515 |
Offline | |
|
| RenegadeX | |
 Kopš: 23. Oct 2015
No: Jelgava
Ziņojumi: 3448
Braucu ar: e39, pc34
|
03 Apr 2017, 15:06:09 @HeyTolsty rakstīja:
nopirkšu ventīļiem micītes
pm
A stāvvietā pielasīt slabo?  |
Offline | |
|
| Zloy | |
 Kopš: 05. May 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 24
Braucu ar: E38 E34 E36
| Pardodu e38 aizmug.sanu storkas bez fortockam,laba stavokli,pm |
Offline | |
|
|
|
| ALLURE | |
 Kopš: 09. Dec 2010
Ziņojumi: 17
Braucu ar: e30 325 tds
| NOPIRKŠU
-m40 dzineja pannu no e30
-m40 labas puses kranšteins no e30
Pm vai 2800224pieci |
Offline | |
|
| wagon | |
Kopš: 08. Feb 2016
Ziņojumi: 57
Braucu ar: e91
| Meklēju adaptīvo gaismu kontroles bloku. Tādu, kurā nav iemeties zaļais!
|
Offline | |
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
| pērku turbīnu no e34 524td
PM |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
|
03 Apr 2017, 16:02:18 @RenegadeX rakstīja:
03 Apr 2017, 15:06:09 @HeyTolsty rakstīja:
nopirkšu ventīļiem micītes
pm
A stāvvietā pielasīt slabo? 
Gribu no Lietuvas oem 
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|