| Autors | Ziņojums |
| viagris | | 25. Mar 2026, 12:27 |
#5781
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
| Tieši ar Vācijas pakām man tā ir gadījies (ne ar Amazonu gan), bet, tagad zinu, ka tur sanāk problēma ar telefona numuru (kaut kas man teica, ka tur strikti ar to GDPR vai ko, tāpēc baigi nenorādot, bet hvz cik patiesi, jo ar Amazon pakām nekad nav bijušas problēmas) un tupaisPosti oi, smartposti nespēj lapiņu paskastē iemest, lai sazinās, tāpēc, kad atnāk tracking numurs uz epastu, tad zinu, ka pēc pāris dienām pakai jābūt, attiecīgi ja nav, jau preventīvi zvanu šiem un saucu telefona numuru, lai nu ir spējīgi piezvanīt.. |
Offline | |
|
| Mizx | | 25. Mar 2026, 12:45 |
#5782
|
|
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7683
Braucu ar:
| Man bija, kad aizsūtīja atpakaļ vēl pirms paciņa Latvijā ienāca... Tajā reizē nekāda sakara ar telefona numuriem vai ko tādu. Vienkārši aizsūtīja atpakaļ bez normāla paskaidrojuma kāpēc. Pārdevējs arī bija šokā. |
Offline | |
|
| kkas | | 25. Mar 2026, 12:51 |
#5783
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
| Itellai tā kādreiz bija, jo nebija kkādi GDPR līgumi saslēgti, katru reizi stalkoju tracking un zvanīju Itella, lai ievada telefona nr. Pēdējā laikā no amazon.de gan no paša amazon, gan pa taisno no piegādātāja - viss ok. |
Offline | |
|
crime  | | 07. May 2026, 14:51 |
#5784
|
|
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| kārtējā saskarsme ar kūpinātajiem pidarasiem.
pārdevu ebay divas s63 turbīnas, pircējs Mustafa no UK, ok, nauda ieripoja, turbinas iepakoju un nosūtīju ar ekspresspastu.
monitoreju trekingu, pagājušo piektdien Unsuccessful delivery attempt. nu labi, moš nebija mājās, vai vēl kkas hz. aizvakar atnāk update - item has been delivered. Šorīt no ebay paziņojums, claim opened, buyer has not received item. kontam pagaidu bloks. zajebis. Mustafa mēsls raksta pm, neesot saņēmis sūtījumu, vajagot refund. pasutiju nahuj un noreportoju kupināto mēslu uzreiz, ka scam taisa.
Royal mail lapā sāku pētīt opcijas, pie sūtījuma saņemšanas:
  
nu šito visu ebay tagad jāiebaro un cerams, ka kropli nobloķēs, nu vai arī nē.[ Šo ziņu laboja crime, 07 May 2026, 14:51:46 ] |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 07. May 2026, 15:22 |
#5785
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Visticamāk mustafu aizstāvēs ebajs un peipals ir divi viens otru lieliski papildinoši, skemerus aizstāvoši, atpalikuši mēsli  |
Offline | |
|
crime  | | 07. May 2026, 15:30 |
#5786
|
|
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| nu sliktākajā gadījumā nobloķēs mani, naudu viņi tāpat nedabūs, jo izmaksa jau bija uztaisīta no ebay  vienīgi žēl kontu, no 2012.g., 100% pozitīvi vērtējumi.[ Šo ziņu laboja crime, 07 May 2026, 15:30:46 ] |
Offline | |
|
janeks7  | | 07. May 2026, 15:40 |
#5787
|
|
 Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
07 May 2026, 15:30:23 @crime rakstīja:
nu sliktākajā gadījumā nobloķēs mani, naudu viņi tāpat nedabūs, jo izmaksa jau bija uztaisīta no ebay  vienīgi žēl kontu, no 2012.g., 100% pozitīvi vērtējumi.
Ja izsekosanas nr rāda ka ir piegādāts,tad nekas Tev viņam nebūs jāatmaksā |
Offline | |
|
crime  | | 07. May 2026, 15:46 |
#5788
|
|
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.    |
Offline | |
|
|
|
| Arsm3ns | | 07. May 2026, 15:58 |
#5789
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Patroļļo mustafu, aizsūti spalvainās rokas bildi  |
Offline | |
|
| versatile | | 07. May 2026, 16:05 |
#5790
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Nakuj neko nevajag sūtīt.
Tas tikai dos laiku šamam izdomāt visādus argumentus. |
Offline | |
|
xjs_4  | | 08. May 2026, 10:10 |
#5791
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| Galvenais papīru izraut ārā .. man arī brabus supportus tirgojot - korejas sūds teica, ka neesot sāņemis , bet es jau biju naudu izņemis uz kontu Pectam vēl paypal bilance -680eur stāvēja kādu laiku un uz one.lv epastu atgādinajumi naca lai papildinu kontu 
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| Rhs1992 | | 04. Jun 2026, 17:20 |
#5792
|
|
Kopš: 09. Apr 2016
Ziņojumi: 671
Braucu ar: W211 E350
| Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot? |
Offline | |
|
| mizerss | | 04. Jun 2026, 19:13 |
#5793
|
|
 Kopš: 27. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 836
Braucu ar:
|
07 May 2026, 15:46:16 @crime rakstīja:
Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.   
Kā tas viss beidzās? Mustafa tomēr atcerējās, ka paciņu saņēmis? |
Offline | |
|
Jonjis  | | 04. Jun 2026, 20:32 |
#5794
|
|
 Kopš: 06. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1554
Braucu ar:
|
04 Jun 2026, 17:20:33 @Rhs1992 rakstīja:
Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot?
Iespējams dabūsi auditu. :true_story:
----------------- BMW CCC,CIC,NBT,Evo,MGU navigācijas karšu atjaunošana, carplay aktivizācijas un OEM BMW audio remonts.
PM
|
Offline | |
|
janeks7  | | 04. Jun 2026, 21:15 |
#5795
|
|
 Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
04 Jun 2026, 17:20:33 @Rhs1992 rakstīja:
Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot?
Ebay tirgo?
|
Offline | |
|
| Rhs1992 | | 04. Jun 2026, 22:35 |
#5796
|
|
Kopš: 09. Apr 2016
Ziņojumi: 671
Braucu ar: W211 E350
| Jā |
Offline | |
|
|
|
crime  | | 05. Jun 2026, 09:05 |
#5797
|
|
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
|
04 Jun 2026, 19:13:44 @mizerss rakstīja:
07 May 2026, 15:46:16 @crime rakstīja:
Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.   
Kā tas viss beidzās? Mustafa tomēr atcerējās, ka paciņu saņēmis?
beidzās ar to, ka mustafa tomēr esot atradis sūtījumu, kaimiņa sievas brālēna dēls esot viņa vietā paņēmis paciņu    |
Offline | |
|
janeks7  | | 05. Jun 2026, 09:08 |
#5798
|
|
 Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
04 Jun 2026, 22:35:08 @Rhs1992 rakstīja:
Jā
Es teiktu ka vajag visu sakārtot un turpināt tirgot.
Protams atkarīgs cik daudz gada laikā pārdod? |
Offline | |
|
| Rhs1992 | | 05. Jun 2026, 14:48 |
#5799
|
|
Kopš: 09. Apr 2016
Ziņojumi: 671
Braucu ar: W211 E350
| Ar nodokļiem būs mīnusos |
Offline | |
|
| Mizx | | 06. Jun 2026, 00:00 |
#5800
|
|
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7683
Braucu ar:
|
05 Jun 2026, 14:48:28 @Rhs1992 rakstīja:
Ar nodokļiem būs mīnusos
Tad taisi bodīti ciet un domā kā tikt vaļā no VIDa, bet izliekoties par beigtu tiešām dabūsi auditu par vairākiem gadiem. Kāda jēga vispār tirgot, ja ar nodokļiem būs mīnusos? Es saprotu, ka var gribēties nesamaksāt un tad dubults vinnests, nodokļu optimizācija ir normāla prakse biznesā, bet ja ar nodokļiem vien jau ir mīnusi, tad tas nav nopietni. |
Offline | |
|