Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 162 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: eBay, Amazon, AliExpress...

AutorsZiņojums
viagris
25. Mar 2026, 12:27 #5781

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:

Tieši ar Vācijas pakām man tā ir gadījies (ne ar Amazonu gan), bet, tagad zinu, ka tur sanāk problēma ar telefona numuru (kaut kas man teica, ka tur strikti ar to GDPR vai ko, tāpēc baigi nenorādot, bet hvz cik patiesi, jo ar Amazon pakām nekad nav bijušas problēmas) un tupaisPosti oi, smartposti nespēj lapiņu paskastē iemest, lai sazinās, tāpēc, kad atnāk tracking numurs uz epastu, tad zinu, ka pēc pāris dienām pakai jābūt, attiecīgi ja nav, jau preventīvi zvanu šiem un saucu telefona numuru, lai nu ir spējīgi piezvanīt..
Offline
Mizx
25. Mar 2026, 12:45 #5782

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7683

Braucu ar:

Man bija, kad aizsūtīja atpakaļ vēl pirms paciņa Latvijā ienāca... Tajā reizē nekāda sakara ar telefona numuriem vai ko tādu. Vienkārši aizsūtīja atpakaļ bez normāla paskaidrojuma kāpēc. Pārdevējs arī bija šokā.
Offline
kkas
25. Mar 2026, 12:51 #5783

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

Itellai tā kādreiz bija, jo nebija kkādi GDPR līgumi saslēgti, katru reizi stalkoju tracking un zvanīju Itella, lai ievada telefona nr. Pēdējā laikā no amazon.de gan no paša amazon, gan pa taisno no piegādātāja - viss ok.
Offline
crime
07. May 2026, 14:51 #5784

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

kārtējā saskarsme ar kūpinātajiem pidarasiem.

pārdevu ebay divas s63 turbīnas, pircējs Mustafa no UK, ok, nauda ieripoja, turbinas iepakoju un nosūtīju ar ekspresspastu.

monitoreju trekingu, pagājušo piektdien Unsuccessful delivery attempt. nu labi, moš nebija mājās, vai vēl kkas hz. aizvakar atnāk update - item has been delivered. Šorīt no ebay paziņojums, claim opened, buyer has not received item. kontam pagaidu bloks. zajebis. Mustafa mēsls raksta pm, neesot saņēmis sūtījumu, vajagot refund. pasutiju nahuj un noreportoju kupināto mēslu uzreiz, ka scam taisa.

Royal mail lapā sāku pētīt opcijas, pie sūtījuma saņemšanas:







nu šito visu ebay tagad jāiebaro un cerams, ka kropli nobloķēs, nu vai arī nē.

[ Šo ziņu laboja crime, 07 May 2026, 14:51:46 ]

Offline
Arsm3ns
07. May 2026, 15:22 #5785

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Visticamāk mustafu aizstāvēs ebajs un peipals ir divi viens otru lieliski papildinoši, skemerus aizstāvoši, atpalikuši mēsli
Offline
crime
07. May 2026, 15:30 #5786

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

nu sliktākajā gadījumā nobloķēs mani, naudu viņi tāpat nedabūs, jo izmaksa jau bija uztaisīta no ebay vienīgi žēl kontu, no 2012.g., 100% pozitīvi vērtējumi.

[ Šo ziņu laboja crime, 07 May 2026, 15:30:46 ]

Offline
janeks7
07. May 2026, 15:40 #5787

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


07 May 2026, 15:30:23 @crime rakstīja:
nu sliktākajā gadījumā nobloķēs mani, naudu viņi tāpat nedabūs, jo izmaksa jau bija uztaisīta no ebay vienīgi žēl kontu, no 2012.g., 100% pozitīvi vērtējumi.


Ja izsekosanas nr rāda ka ir piegādāts,tad nekas Tev viņam nebūs jāatmaksā
Offline
crime
07. May 2026, 15:46 #5788

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.
Offline
Arsm3ns
07. May 2026, 15:58 #5789

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Patroļļo mustafu, aizsūti spalvainās rokas bildi
Offline
versatile
07. May 2026, 16:05 #5790

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Nakuj neko nevajag sūtīt.
Tas tikai dos laiku šamam izdomāt visādus argumentus.
Offline
xjs_4
08. May 2026, 10:10 #5791

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Galvenais papīru izraut ārā .. man arī brabus supportus tirgojot - korejas sūds teica, ka neesot sāņemis , bet es jau biju naudu izņemis uz kontu Pectam vēl paypal bilance -680eur stāvēja kādu laiku un uz one.lv epastu atgādinajumi naca lai papildinu kontu

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Rhs1992
04. Jun 2026, 17:20 #5792

Kopš: 09. Apr 2016

Ziņojumi: 671

Braucu ar: W211 E350

Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot?
Offline
mizerss
04. Jun 2026, 19:13 #5793

Kopš: 27. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 836

Braucu ar:


07 May 2026, 15:46:16 @crime rakstīja:
Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.

Kā tas viss beidzās? Mustafa tomēr atcerējās, ka paciņu saņēmis?
Offline
Jonjis
04. Jun 2026, 20:32 #5794

Kopš: 06. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1554

Braucu ar:


04 Jun 2026, 17:20:33 @Rhs1992 rakstīja:
Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot?

Iespējams dabūsi auditu. :true_story:

-----------------
BMW CCC,CIC,NBT,Evo,MGU navigācijas karšu atjaunošana, carplay aktivizācijas un OEM BMW audio remonts.
PM
Offline
janeks7
04. Jun 2026, 21:15 #5795

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


04 Jun 2026, 17:20:33 @Rhs1992 rakstīja:
Atnāca vēstule no vid, ka vajag reģistrēt saimniecisko darbību un iesniegt izdrukas par pēdējiem gadiem.
Izdevīgāk nav neko nedot, lai liek sodu par nereģistrēšanos un beigt tirgot?


Ebay tirgo?
Offline
Rhs1992
04. Jun 2026, 22:35 #5796

Kopš: 09. Apr 2016

Ziņojumi: 671

Braucu ar: W211 E350

Offline
crime
05. Jun 2026, 09:05 #5797

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi


04 Jun 2026, 19:13:44 @mizerss rakstīja:

07 May 2026, 15:46:16 @crime rakstīja:
Rāda Delivered un zaļš ķeksītis, apakšā Item not received Claim opened. Mustafa PM raksta, ka neesot saņēmis paciņu, ka vajagot refund. Manam kontam pagaidu bloks uz naudas izmaksām. Royal mail lapā fotofiksācijas ar manu paciņu kūpinātajam rokās.

Kā tas viss beidzās? Mustafa tomēr atcerējās, ka paciņu saņēmis?

beidzās ar to, ka mustafa tomēr esot atradis sūtījumu, kaimiņa sievas brālēna dēls esot viņa vietā paņēmis paciņu
Offline
janeks7
05. Jun 2026, 09:08 #5798

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


04 Jun 2026, 22:35:08 @Rhs1992 rakstīja:



Es teiktu ka vajag visu sakārtot un turpināt tirgot.
Protams atkarīgs cik daudz gada laikā pārdod?
Offline
Rhs1992
05. Jun 2026, 14:48 #5799

Kopš: 09. Apr 2016

Ziņojumi: 671

Braucu ar: W211 E350

Ar nodokļiem būs mīnusos
Offline
Mizx
06. Jun 2026, 00:00 #5800

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7683

Braucu ar:


05 Jun 2026, 14:48:28 @Rhs1992 rakstīja:
Ar nodokļiem būs mīnusos
Tad taisi bodīti ciet un domā kā tikt vaļā no VIDa, bet izliekoties par beigtu tiešām dabūsi auditu par vairākiem gadiem. Kāda jēga vispār tirgot, ja ar nodokļiem būs mīnusos? Es saprotu, ka var gribēties nesamaksāt un tad dubults vinnests, nodokļu optimizācija ir normāla prakse biznesā, bet ja ar nodokļiem vien jau ir mīnusi, tad tas nav nopietni.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo