Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
chill
28. Jul 2011, 20:52 #5201

Kopš: 12. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 248

Braucu ar: e39 3.0i

Pārdodu lāzer printeri ( mazlietots )

Ir ar visu kasti (iepakojumu)

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/p...lazer/bcfjg.html

Poweram 30 ls.

STEIDZAMI
Offline
Arnej
28. Jul 2011, 22:39 #5202

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Pārdodas PC AMD Athlon XP 1. 84, nVidia Geforce 6200, HDD 10Gb, RAM 1GB, melnā krāsā ar nelielu neona izgaismojumu. Var iegādāties kopā ar monitoru Samsung SyncMaster 172v, cena kopā ar monitoru 50Ls, ja PC un monitoru pērk atsevišķi, tad katras vienības cena 30Ls.
Offline
fimbars
29. Jul 2011, 00:16 #5203

Kopš: 08. May 2011

No: Grobiņa

Ziņojumi: 240

Braucu ar: Troļļmobili

Iegadasos Nokia E52 lidz 70ls.
Offline
martinjsh
29. Jul 2011, 00:32 #5204

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38


29 Jul 2011, 00:16:46 fimbars rakstīja:
Iegadasos Nokia E52 lidz 70ls.

vajag navigaaciju.
visu eiropu.
ar cenaam pm.
Offline
mfg
29. Jul 2011, 00:38 #5205

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:

ja kads var dabut biletes uz Zveru letak neka kases,tad
Offline
FC
29. Jul 2011, 08:11 #5206

Kopš: 17. Mar 2005

Ziņojumi: 809

Braucu ar: HM-1682

Nopirkšu jaunu Kindle 3 Wi-Fi vai NOOK elektronisko grāmatu. 100 Ls
Offline
Arach
29. Jul 2011, 09:49 #5207

Kopš: 26. Feb 2003

Ziņojumi: 1903

Braucu ar: E36 328

Ir pieejamas 40" sony plazmas, strādājošas, ar lielākiem un mazākiem defektiem, apmēram 8 gadi vecas. pm
Offline
Norchx
29. Jul 2011, 11:44 #5208

Kopš: 19. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 11373

Braucu ar:

Varbūt kāds tirgo lietotu labu videokarti ?
Offline
Warz
29. Jul 2011, 12:38 #5209

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

Labprat iegadashos kadu lietotu , bet laba stavokli xenona komplektu uz h1 vai ari jaunu - letak!
Varbut kads varetu ieteikt kur varetu iegadaties letak black diamond swarcz 181 krasu - ir doma parkrasot visu autinju .
vrbut kadam ari metjas kadi nobruzati litaki uz 5x120 - ari tos iegadashos.
Offline
Cp
29. Jul 2011, 13:21 #5210

Kopš: 02. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar:

Pārdodu Samsung G600, telefons+lādētājs. Darbojās visos tīklos, 5.0 megapixeļu kamera ar zibspuldzi.

20Ls.

Offline
Ganzi
29. Jul 2011, 13:25 #5211

Kopš: 24. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1008

Braucu ar:

negrib kāds savu iphone iemainīt pret manu xperia x8


+ man ari var piedāvat biļetes uz zvērā lētāk kā kasēs.
Offline
Ganzi
29. Jul 2011, 13:40 #5212

Kopš: 24. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1008

Braucu ar:

vēl varbūt kādam interesē baltais macbooks

640gb cietais
jauns ekrāns + jauns korpuss, klaviatūra, peles slidināmais - tikko no remonta Capitalā ar garantiju.
intel core 2 duo
2gb ram
pilns ar visādām programām photošopam, ms office utt.
Ladetajs, adas apvalks balta krāsā ko varu dot lidz.

Cena ~ 300ls
Offline
kuRRmis
29. Jul 2011, 13:42 #5213

Kopš: 26. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar:

Pērku jaunu xD M+ 2GB atmiņas karti (olympus fočukam)

Offline
artursz
29. Jul 2011, 15:21 #5214

Kopš: 23. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1312

Braucu ar: Šķērso Laukus

peerku volvo 16' blekja disku komplektu 5x108 centrs 65mm, var piedaavaat komplektaa ar riepaam uz ~205/50 vai tml zemaa tipa r16 rozmerus..
Offline
ervvis743
29. Jul 2011, 16:07 #5215

Kopš: 23. Aug 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 273

Braucu ar: e36/e46


25 Jul 2011, 15:00:00 ervvis743 rakstīja:
Tirgoju šo procesoru:
Jauns ar visu garantiju!
Kods: BX80616I5660

[http://ark.intel.com/products/43550/Intel-Core-i5-660-Processor-(4M-Cache-3_33-GHz)]Spec.[/URL]
Gribetos kādus 95Ls
27019335/PM
Offline
miklucis
29. Jul 2011, 16:25 #5216

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Tiek pārdots komplekts:
1. Dators Celeron 2,8/512/80/;
2. Monitors LCD 17" 710N SSG
pele/klaviatūra

60ls
/PM
Offline
hoseee
29. Jul 2011, 17:08 #5217

Kopš: 25. Mar 2009

Ziņojumi: 169

Braucu ar: Viņu

[IMG][URL=http://www.failiem.lv/viewer.php?i=clgkca&n=19072011305.jpg/]
[/URL][/IMG][IMG][IMG][URL=http://www.failiem.lv/viewer.php?i=tjpadb&n=S6004057.JPG/]
[/URL][/IMG]


ja kaadam interesee,,,var piedaavaat savu cenu,,,

[ Šo ziņu laboja hoseee, 29 Jul 2011, 17:35:42 ]

Offline
mibins
29. Jul 2011, 20:23 #5218

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 415

Braucu ar: e30

Pērku m20b25 vai m20b23 dzinēja sadaleni (sadales vārpstu)
Offline
Czars
29. Jul 2011, 21:31 #5219

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


28 Jul 2011, 09:14:36 Czar rakstīja:

27 Jul 2011, 08:42:35 Czar rakstīja:

26 Jul 2011, 10:09:22 Czar rakstīja:


Uz tirgu Ipod Classic, 80GB ar papīriem, 220W lādētāju, un kompja kabeli.
Austiņas līdzi nebūs, palika divās daļās jakas reiferī
Tehniski viss darbojas un softiski arī, nu ir abružāta aizmugure, var izmantot arī kā arējo HDD.
Gribētu 65Ls ( 5 lati kaulēties )


28 Jul 2011, 20:06:51 Czar rakstīja:

ir kādi 10 ielūgumi uz GUF.

13ls/gab.



Offline
grimS
29. Jul 2011, 22:45 #5220

Kopš: 01. Jun 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2291

Braucu ar: Silvia 460HP 600NM, //M535d F11 FL, e36 M54B30 Trackday, e46 FL Coupe

Varbūt kādam vajag šito spoileri uz bagāžnieka?



PM, drīz laikam metīšu ārā.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo