Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Oby
20. Jul 2011, 11:54 #5021

Kopš: 03. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar: 6 cilindriem

Varbūt kāds vēlas velopēdu 2011gada Voodoo bokor
Mazlietots,ir apskrāpēts nedaudz.
links ar bildi - http://www.google.lv/imgres?imgurl=http://www.m...3&ved=1t:429,r:0,s:0&biw=1024&bih=601

cena 270 Ls
Offline
peecise28
20. Jul 2011, 12:03 #5022

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto

jauns projektors acer x110 - 170 LVL!
Offline
Schwins
20. Jul 2011, 12:16 #5023

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13



BMW usb/mp3/SD card/AUX kits!


Vēlies pie orģinālās magnetolas savā BMW klausīties mūziku no USB / SD card atmiņas, vai pieslēgt AUX - tad šis ir risinājums!

Komplektā visi štekeri, spraužas aiz maģa klāt, kastīte ar usb vietu un aux vadu izvelk uz cimdu nodalijumu!

Der dažādiem bmw, e46, e39, e38.
Maģa aizmugurei jaizskatās šādi, ar 17 apaliem konektoriem.







Akcijas cēnā
šovakar 60ls


29863286,
PM

Offline
stenders
20. Jul 2011, 12:36 #5024

Kopš: 25. Jul 2007

Ziņojumi: 54

Braucu ar: 2.0 T

PIONEER auto audio kāds var piedāvāt par labām cenām???? Ir zināmas konkrētas pozīcijas.
Offline
Atmars
20. Jul 2011, 12:47 #5025

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1389

Braucu ar: e100

Cēna 30ls PM/PN


[ Šo ziņu laboja Atmars, 20 Jul 2011, 12:49:49 ]

Offline
i
20. Jul 2011, 13:11 #5026

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 502

Braucu ar:

kādam ir uz daļām kāds ford scorpio ar v veida motoru? interesē motora pravodka.
Offline
kknd
20. Jul 2011, 13:14 #5027

Kopš: 01. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: k2

pardots

[ Šo ziņu laboja kknd, 20 Jul 2011, 19:59:56 ]

Offline
mfg
20. Jul 2011, 13:23 #5028

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:


19 Jul 2011, 08:52:09 mfg rakstīja:
Pardodu INPA diagnostiku kopa ar notebook IBM x41,PentM 1.5Ghz,batareja tur ~ 1.5 st,ieksha 1 gb RAM,60Gb Hdd,12.1' ekrans,licenzets un aktivizets WinXpPro,doc-station ar RS-232

Lasa e39 e38 e46 e60 un t.t.




- 150 ls





+ vel uzstadits DIS

[ Šo ziņu laboja mfg, 20 Jul 2011, 23:40:46 ]

Offline
lexafil
20. Jul 2011, 13:59 #5029

Kopš: 20. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 347

Braucu ar: E46

Pardodu MAGNAT pastiprinataju 1200watt, 2/3/4 kanali
cena 50ls PM
Links

Offline
Archy96
20. Jul 2011, 14:44 #5030

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120

Nopirkšu 6 metrīgo jūras konteineru, lietotu, pa saprātīgu cenu,

PM vai 39330541
Offline
RS7
20. Jul 2011, 17:35 #5031

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

Pērku šādu panelīti
Offline
oskars11
20. Jul 2011, 19:31 #5032

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

Piedāvājiet kādu lietotu pc komplektu, var tikai sistēmbloku vai ari portativo!
Offline
Rollout
20. Jul 2011, 20:43 #5033

Kopš: 05. May 2005

Ziņojumi: 365

Braucu ar: OOOO

Vajag 5 gb. plastmas logus, ar instalāciju Zemgalē, lēti. Izmērus varu uz e-pastu.

[ Šo ziņu laboja Rollout, 20 Jul 2011, 20:45:00 ]

Offline
kompressor
20. Jul 2011, 20:54 #5034

Kopš: 24. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 412

Braucu ar: Duhovnija veco

ir paris gabali ar plastmasas 25 litrigajam kannam. PM.

(tiras, smukas, jaunas)
Offline
ar4ae30
20. Jul 2011, 21:08 #5035

Kopš: 17. Mar 2008

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 1284

Braucu ar: diviem v8 e38

Pardodu subi ar pastuzi cena 70 ls nopietnam nemejam RUNAJAMA!
Offline
userisbm
20. Jul 2011, 21:22 #5036

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:

200 gabalas 2GB micro sd jaunas sandisk + adapteri uz sd pa 1ls gabalā, ja pērkat visas vai vismaz 10gab
Offline
mastermind
20. Jul 2011, 23:06 #5037

Kopš: 24. May 2010

Ziņojumi: 366

Braucu ar:

Vajag olympus e500 lādētāju.
kur?
Offline
-ATAMAH-
20. Jul 2011, 23:06 #5038

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5564

Braucu ar: zirgu

SUPER MEGA AKCIJA!!! SUPER PIEDAVAJUMS!!!

Piedavaju lielo banner reklamu internetā pā super cēnu!!!

Jusu banners ar izmeru 728x90 bus internetā bez laika ierobezojuma (visu dzivi)!

Cēnas sakot no: 1 USA (~50 santimi)

KAM INTERESE RAKSTIET PM!

PS: Viss ljoti operativi! Sak krajt jaunus klientus jau šodien!
Offline
LARRYS
21. Jul 2011, 07:46 #5039

Kopš: 09. Nov 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 271

Braucu ar: domu pirkt BMW

nopirkshu mobilo telefonu ||
weelams atveramu - steidzami
Offline
Promo
21. Jul 2011, 09:15 #5040

Kopš: 02. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 246

Braucu ar: e91, e39

Moš kādam vajag āra elektrības skapi ar skaitītāju un visu citu kam tur jābūt.
Ja interesē 29258775.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo