| Autors | Ziņojums |
| vanjok | | 19. Jul 2011, 11:28 |
#5001
|
|
 Kopš: 19. Sep 2006
Ziņojumi: 199
Braucu ar: BMW
| perku jaunas riepas 235/45/17 , vai ari BU, bet vajag visas chetras vienadas, un ar labu protektoru.
ar piedavajumiem PM. |
Offline | |
|
| lexafil | | 19. Jul 2011, 11:46 |
#5002
|
|
 Kopš: 20. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 347
Braucu ar: E46
| Pardodu MAGNAT pastiprinataju 1200watt, 2/3/4 kanali
cena 50ls PM
Links
[ Šo ziņu laboja lexafil, 19 Jul 2011, 12:21:22 ] |
Offline | |
|
ARw  | | 19. Jul 2011, 11:55 |
#5003
|
|
 Kopš: 31. Aug 2007
No: Liepāja
Ziņojumi: 2680
Braucu ar: E30 TURBO, Hilux
| Lietoti monitori Liepājā:
LCD 19" 40Ls
LCD 17" 35Ls
PM
----------------- BMW daļas E36,E46,E39,E60,E61,E53! PM |
Offline | |
|
| LA | | 19. Jul 2011, 12:50 |
#5004
|
|
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| Varu piedāvāt lietotus/mazlietotus celtniecības instruementus - urbji, ēveles, ripzāģi u.c. Ja kas interesē PM |
Offline | |
|
| Timur | | 19. Jul 2011, 14:43 |
#5005
|
|
 Kopš: 09. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 621
Braucu ar:
| Ir pieejami cigareshu bloki:
Marlboro Gold 14ls
More 10ls |
Offline | |
|
| miklucis | | 19. Jul 2011, 15:29 |
#5006
|
|
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
| Pērku:
1. PC mātesplati: Ligzda (Socket) LGA 775,
bez iebūvēta video un ar ddr2- kko labu 
2. CF to IDE (44pin)
[ Šo ziņu laboja miklucis, 19 Jul 2011, 15:30:20 ] |
Offline | |
|
| Krisiic | | 19. Jul 2011, 16:28 |
#5007
|
|
 Kopš: 08. Aug 2006
Ziņojumi: 298
Braucu ar: prieku
| Varbūt kādam ir interesi par šādu izstrādājumu?
Gauge pods + vadi. Viss jauns. 5 Ls. PM vai 26185635.
|
Offline | |
|
| beerzinsh | | 19. Jul 2011, 19:06 |
#5008
|
|
 Kopš: 04. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2572
Braucu ar:
| interesee 5 gab biljetes uz SUMMER SOUND uz abaam dienaam, ar telshu vietaam!!! PM ja kaadam ir piedaavaajumaa par labu ciparu!!!! |
Offline | |
|
|
|
| GR8 | | 19. Jul 2011, 20:18 |
#5009
|
|
 Kopš: 20. Feb 2005
Ziņojumi: 2348
Braucu ar: dēli
|
19 Jul 2011, 02:14:55 walder rakstīja:
18 Jul 2011, 22:10:10 GR8 rakstīja:
kkur te bija ielikts, bet nevaru atrast..interneta adrese, kur ir visi tie akcijas piedāvājumi par puscenu palīdziet man atrast 
Ja tu domāji tos perkamkopā utt., tad tā adrese ir refresh.lv
19 Jul 2011, 07:34:28 snooze rakstīja:
kuponi24
paldies!  |
Offline | |
|
| blusa_ | | 19. Jul 2011, 20:23 |
#5010
|
|
 Kopš: 03. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4797
Braucu ar: FL 5601/ FU 5858
| Vajadzētu kādas 5 - 7 biļetes uz Summer sound bez telšu vietām, varbūt kāds piedāvā par pievilcīgu cenu! 
PM![ Šo ziņu laboja blusa_, 19 Jul 2011, 20:24:03 ] |
Offline | |
|
| matheuss | | 19. Jul 2011, 20:46 |
#5011
|
|
 Kopš: 06. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 98
Braucu ar:
| Pārdodu televīzorus
Jauni ar garantiju.
2x PANASONIC TX-L32C2EA
1x SAMSUNG LE-22C431
Cenas PM vai 28357732 |
Offline | |
|
| riba | | 19. Jul 2011, 21:04 |
#5012
|
|
 Kopš: 27. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1667
Braucu ar:
| Ibanez SA260FM komplekts for sale
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/img1414c.jpg/][/URL]
ss sludinājums
poweram 215ls
PM |
Offline | |
|
| Diplomats | | 19. Jul 2011, 22:02 |
#5013
|
|
 Kopš: 29. Jul 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 368
Braucu ar: glamūrīgu senu limuzīnu
| Pārdodu Samsung Galaxy S2. 290ls, pilnīgi jauns ar 2 gadu garantiju! 26787079! |
Offline | |
|
| MK-I | | 19. Jul 2011, 22:31 |
#5014
|
|
Kopš: 16. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 210
Braucu ar: Volgo un velo
| Par lētu naudu nopirktu jumta kasti (bagāžnieku) priekš busiņa (reno trafika)! Šķērstieņi ir.
Vislabāk te pat PM vai martins03 et gmail.com |
Offline | |
|
| dogMa | | 19. Jul 2011, 22:38 |
#5015
|
|
 Kopš: 15. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 458
Braucu ar: vienu R15
| Pērku pakalpojumu 
Vajag kādu šoferīti ar busu (līdz 9 vietām), kas varētu 6dien pavedāt vairākas meitenes pa Rīgu, t.i., vecmeitu ballīte Paēdinās, soļķi ielies un vēl kaut ko klāt piemetīs.
Atsaucās, lūdzu, kāds 
PM! |
Offline | |
|
klikics
| | 19. Jul 2011, 22:57 |
#5016
|
|
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| kādam nav audio kondensātors lieka, kuru gribētu ietirgot? Būtu labi 1.5 F
Vai arī kādu info kur var par saprātīgām cenām ieķert?! |
Offline | |
|
|
|
| chalis | | 19. Jul 2011, 22:59 |
#5017
|
|
 Kopš: 10. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 522
Braucu ar: E46 or FF
| Moš kadam vajag kko no mana tirdziņa?
Liela majas tīrīšana 
atsperes
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/f...focus/jpjnk.html
adas dīvāns
http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-in...8632597775189759
udens puteklusūcjs (jaudiigs)
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/home-applia...4523073013778417
htc
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi...9981156816511725
samsungs
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi...2807438262825184 |
Offline | |
|
Luciferz  | | 19. Jul 2011, 23:11 |
#5018
|
|
 Kopš: 26. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2333
Braucu ar: G63 | S63 cabrio | W108 | 8er | Vespa
| ieliec www.saablclub.lv, mosh chali panems

----------------- nekāda zobupasta neaizsargā zobus tik labi, kā laikā apmaksāti rēķini
|
Offline | |
|
parastais  | | 19. Jul 2011, 23:14 |
#5019
|
|
 Kopš: 02. Jun 2002
Ziņojumi: 1562
Braucu ar: X
| Kāds Tele2 klients nevar iedot atlaižu kodu uz Summer sound festivālu?  |
Offline | |
|
| nutastur | | 20. Jul 2011, 08:23 |
#5020
|
|
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
| ATDODU Elketrolux leduskapi. gaismiņa deg bet alus silts un pelmeņi atkusuši. ganjau ka viegli sataisīt.
Apraksts
BILDE
*4 gabali Nokian Hakkapeliitta RSi izmērs 215/55R17 vienai riepai ir pumpa uz sāna,bet netraucē. atlikums 6mm (4gad=40Ls)
Skapja tīrīšana. Man pa mazu plikuši uzvalki.
1:
vilkts labi ja 2x, veikalā pielaikošanas kabīnēs viņš domāju ka ir bijis vairāk valkāts nekā es viņu vilku.. neburzās. izskatās kā jauns
melns ar sudraba svītriņu. divi šķēlumi.
Materiāls: wool 98%, polyester 2%
Firma: Ben Sherman
Izmērs: žaketei regular, Chest 40"(102cm), bet biksēm regular W34"(86cm) L31,5"(80cm)
1 bilde
2 bilde
Cena 100Ls (vai pēc vienošanās)
2:
nedaudz vairāk pavalkāts kā pirmais, ir saburzījies nedaudz.
tumši pelēks ar gaišpalēkām un zilām svītriņām. divi šķēlumi.
Materiāls: 100% wool
Firma: Vistula
Izmērs: žaketei 182/100/86/A, biksēm nevaru atrast kur rakstīts, laikam būšu to cedeli nogriezis.bet viņas nedaudz lielākas kā uzvalkam 1
1 bilde
2 bilde
Cena 70ls (vai pēc vienošanās)
*Pagarš kabelis prieksh pc-tv sasleegshanas. scart vienaa galaa un video-s, mini jack otraa. (5ls)
*dekoratīva sētina ruljos. augstums 40cm garums daudz. materiāls: drāts ar zaļu plastmasu apkārt. savlaik pirkta laikam pa 16ls rulī tur ir laikam 3 vai 4 rulji kopā un gribu pa vinjiem visiem 10ls
*fujitsu siemens AMILO M7440G detaljas, palicis:
-baterija (nezinu vai ejoša, ilgi stāvējusi)
-procesors Pentium M 725A (1.60 GHz) 5ls
*RAM 256mb PC133 aliņš
*ram 512mb DDR2 pc2-4300s (5Ls)
var piedāvāt savas cenas 
PM
|
Offline | |
|