Online

Pašreiz BMWPower skatās 101 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
ASG
22. Oct 2021, 21:02 #49441

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:


21 Sep 2021, 16:43:04 @ASG rakstīja:
SOG Multitool powerassist 70€

Offline
ASG
22. Oct 2021, 21:03 #49442

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:

Victorinox Outrider, jauns 35eur
Offline
ASG
22. Oct 2021, 21:05 #49443

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:

Jauna dusha ar termostatu, 150eur
Offline
ASG
22. Oct 2021, 21:05 #49444

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:


Victorinox huntsman, jauns 20 eur
Offline
mavericks
23. Oct 2021, 13:05 #49445

Kopš: 24. Feb 2007

Ziņojumi: 399

Braucu ar:

Nostalğijām made in Latvia pārdodu:

Art audio H80



Faktiski nav lietotas.
Rīga.
90 eur

[ Šo ziņu laboja mavericks, 23 Oct 2021, 13:06:57 ]

Offline
wanksta
23. Oct 2021, 16:23 #49446

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Interesē mehāniskā barjera (ar roku paceļamu), ko laukos uz ceļa nolikt
Offline
Rolis89
23. Oct 2021, 20:11 #49447

Kopš: 16. Mar 2010

Ziņojumi: 190

Braucu ar: Lolvo

Pārdodu datorus kiberatlētiem
RTX2080

GTX1660super

Portatīvais ar RTX2060maxQ

Intereses gadijumā visērtāk un ātrāk būs watsups vai īsziņa, šeit logojos reti un uz zvaniem bieži nevaru atbildēt

[ Šo ziņu laboja Rolis89, 23 Oct 2021, 20:18:12 ]

Offline
RmaxLV
24. Oct 2021, 06:56 #49448

Kopš: 19. Apr 2016

No: Ogre

Ziņojumi: 1010

Braucu ar: Thirsty 9


22 Oct 2021, 21:05:12 @ASG rakstīja:
Jauna dusha ar termostatu, 150eur


Pa 60 paņemšu.
Offline
marciss
27. Oct 2021, 12:19 #49449

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31

kur šajos laikos iegādāties vape šķidrumu 6mg?
Offline
sub_focus
27. Oct 2021, 14:32 #49450

Kopš: 07. Dec 2009

Ziņojumi: 255

Braucu ar: perdaljotu un kvadratu


27 Oct 2021, 12:19:36 @marciss rakstīja:
kur šajos laikos iegādāties vape šķidrumu 6mg?
vapesale24.com sodien pasutisi,parit bus pakomataa
Offline
norge
27. Oct 2021, 15:11 #49451

Kopš: 16. Apr 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 804

Braucu ar: Ne ar BMW


27 Oct 2021, 12:19:36 @marciss rakstīja:
kur šajos laikos iegādāties vape šķidrumu 6mg?

es ari 6nieku velku

[ Šo ziņu laboja norge, 27 Oct 2021, 15:13:32 ]

Offline
deadalive
27. Oct 2021, 15:54 #49452

Kopš: 21. Sep 2008

Ziņojumi: 1549

Braucu ar: fiat panda 0,7tdi


27 Oct 2021, 15:11:46 @norge rakstīja:

27 Oct 2021, 12:19:36 @marciss rakstīja:
kur šajos laikos iegādāties vape šķidrumu 6mg?

es ari 6nieku velku

es jau pāris gadus sūtu tik no EE shops
piegāde parasti nākamā/aiznākamā diena.

-----------------
crapwork

JA KĀDAM KAUT KAS NEPATĪK VNK IDITE NAHUJ PLEASE NEZVANIET UN NEKO NEPRASIET @LAKSHMI

Man tik dziļi pohui ka pat netaisos neko dzēst un slēpt :D @valvoline
Offline
marciss
27. Oct 2021, 16:21 #49453

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31


27 Oct 2021, 15:54:51 @deadalive rakstīja:

27 Oct 2021, 15:11:46 @norge rakstīja:

27 Oct 2021, 12:19:36 @marciss rakstīja:
kur šajos laikos iegādāties vape šķidrumu 6mg?

es ari 6nieku velku

es jau pāris gadus sūtu tik no EE shops
piegāde parasti nākamā/aiznākamā diena.

Lielisks veikals, pasūtīts! Paldies!
Offline
terihards
27. Oct 2021, 18:10 #49454

Kopš: 04. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar: katlu

Pārdodu oranžu Lenovo Yoga 2 Pro. 128gbssd, 8gb ram, intel 2.4ghz, touchscreens. 170e. PM, bildes whatsapp
Offline
Martigus
27. Oct 2021, 19:52 #49455

Kopš: 02. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 583

Braucu ar:

Mekleju operativo preks portativa .
Kingston lv32d4s2s8hd-8 - ddr4 8gb 3200mhz cl22
Gribetos tieshi tadu moduli
Offline
andisbmw
27. Oct 2021, 21:15 #49456

Kopš: 13. May 2009

Ziņojumi: 37

Braucu ar: velo

Meklēju videokarti datoram ar ko paspēlēt spēlītes lokdaunā. Neko krutu nevajag. Ja ir kas piedāvājumā PM
Offline
ASG
28. Oct 2021, 17:08 #49457

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:

Kresls, jauns, 120€
Offline
KASELS
29. Oct 2021, 10:51 #49458

Kopš: 02. Dec 2002

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: baudu

Uz tirdziņu riģipša atlikumi un 2 osb plāksnes.
Pašizvešana no Imantas.
PM
k.

-----------------
Ja netici man, pajautā man!
Offline
majmuni
29. Oct 2021, 20:26 #49459

Kopš: 24. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar:

Prof. Biljards ar monetu pieņēmēju(1euro)
Akmens virsma, komplektā kijas, kiju turētājs, bumbas, lustra un tt. Sīkāk Pm
500euro


[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
Offline
Pusplests
31. Oct 2021, 08:44 #49460

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto

Labrīt!

Vai kāds var aizšaut uz pāris stundām (Rīgā, pierīgā) skrūvējamo āķi priekš VW Passat B7? Pieņemu, ka der arī no Audi un citiem VW grupas pārstāvjiem.

No manis gards alus.

Ja ir iespēja tad 26699042
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo