Online
Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
Deivid  | |  Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
| Tiesam moderatoriem gruti pasekot liidzi ? | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
30 Nov 2011, 12:59:43 IWUx rakstīja:
latviešu valoda ir Gavno!!! 

| Offline | | |
| IWUx | |  Kopš: 31. May 2005
No: Rēzekne
Ziņojumi: 457
Braucu ar: izjauktu e21, T-40AM
|
30 Nov 2011, 13:25:18 soulfreak rakstīja:
30 Nov 2011, 13:17:55 IWUx rakstīja:
tādi sausās narkozes devēji parasti paliek ar lauztu žokli slīmnīcā ēdot putras!!
Čali, Tev manāmas problēmas ar veselo saprātu!
ar saprātu viss ok, vienkārši mūsu pusē mutes brūķētāju problēmas tiek risinātās ātri un dažreiz arī brūtāli! labi, viss peace  | Offline | | |
Deivid  | |  Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
| Soulfreak pret sadiem ir tikai vien taktika - neatbildet. Prieks kam aizdirst topiku. Ceri uz diskusiju ? Aizmirsti. Pagaidi, kad atnaks un iztiriis.
Tagad naks 20 useri un solis sim narkozi iedalit un taa vares visu dienu te pavadit  | Offline | | |
| IWUx | |  Kopš: 31. May 2005
No: Rēzekne
Ziņojumi: 457
Braucu ar: izjauktu e21, T-40AM
| tieši tā!!! | Offline | | |
Czars  | |  Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| Gan jau tās ir nevis viņa, bet inteleģentās ģimenes mammas vai tēta domas  | Offline | | |
| IWUx | |  Kopš: 31. May 2005
No: Rēzekne
Ziņojumi: 457
Braucu ar: izjauktu e21, T-40AM
| tie kas redz savu ģimeni, tiem vēl ir labi! | Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Šis naida kurināšanas bums iziet ārpus rāmjiem.
Vakar pat es nesavaldījos un sanāca liela (vienpusēja ) bļaušana ģimenē, pret man vistuvākajiem cilvēkiem.
Paldies dievam, ka ir pietiekami daudz sakarīgu krievu, bet ko lai domā par tiem 140k kas ir aizgājuši parakstīties? | Offline | | |
|
|
Deivid  | |  Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
| Neko nedomaa, ignoree, cik ilgi vinji blaus, ja neviens neklausiisies ? Kamer ir cilveki kas ielaižas ar viņiem diskusijas, tikmer tas nekad nebeigsies.
Vaaksies vinji kopaa, rikos kampanjas, njemsies un darisies, bet beigas viss bez panakumiem. Ko talak ? Neko , metiis mieru. [ Šo ziņu laboja Deivid, 30 Nov 2011, 13:57:31 ] | Offline | | |
| viesulis | |  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Es arī ceru, ka vienreiz beigsies šis ārprāts, bet vakar aizdomājos, kas notiktu, ja būtu 2. valoda obligāta. Tas likās tik sirreāli un aizvērās klapīte  | Offline | | |
R_BERGS  | |  Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| Patlaban par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” ierosināšanu Latvijā parakstījušies 157 000 vēlētāji, liecina biedrības "Par dzimto valodu" apkopotā informācija. Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie provizoriskie rezultāti būs zināmi tikai rīt.
Latvieši mūsu zeme deg! Kad mēs beidzot būsim vienoti?
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
| Offline | | |
karro  | |  Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4936
Braucu ar: studentu variantu
| tad, kad Saeima piedāvātos grozījumus nepieņems, un būs referendums.
tas latvietis, kas todien paliks mājās, labāk lai pako mantas un brauc.. vienalga, uz kurieni. | Offline | | |
| ramtairidi | |  Kopš: 27. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2686
Braucu ar: pilnu pulksteni
| "apsveicu"  | Offline | | |
| FAMAS | |  Kopš: 09. Apr 2010
Ziņojumi: 1638
Braucu ar:
|
30 Nov 2011, 16:29:05 karro rakstīja:
tad, kad Saeima piedāvātos grozījumus nepieņems, un būs referendums.
tas latvietis, kas todien paliks mājās, labāk lai pako mantas un brauc.. vienalga, uz kurieni.
Nu taa jau nu nav... vinjiem ir jaasavaac tie ~ 750 000 par, lai dabuutu krievu val. par oficiaalo. Juridiski nav svariigi cik aiziet nobalsot pret. Ka nesanaak veel beigaas kaa siem
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/401313-cilvek...et_krievu_valodu | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10315
Braucu ar: Alfu
|
30 Nov 2011, 16:39:31 FAMAS rakstīja:
30 Nov 2011, 16:29:05 karro rakstīja:
tad, kad Saeima piedāvātos grozījumus nepieņems, un būs referendums.
tas latvietis, kas todien paliks mājās, labāk lai pako mantas un brauc.. vienalga, uz kurieni.
Nu taa jau nu nav... vinjiem ir jaasavaac tie ~ 750 000 par, lai dabuutu krievu val. par oficiaalo. Juridiski nav svariigi cik aiziet nobalsot pret. Ka nesanaak veel beigaas kaa siem
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/401313-cilvek...et_krievu_valodu
nav svarīgi, ka nesavāks. Mums ir jāparāda, kurš ir saimnieks šajā zemē. | Offline | | |
| FAMAS | |  Kopš: 09. Apr 2010
Ziņojumi: 1638
Braucu ar:
|
30 Nov 2011, 16:59:17 kkas rakstīja:
30 Nov 2011, 16:39:31 FAMAS rakstīja:
30 Nov 2011, 16:29:05 karro rakstīja:
tad, kad Saeima piedāvātos grozījumus nepieņems, un būs referendums.
tas latvietis, kas todien paliks mājās, labāk lai pako mantas un brauc.. vienalga, uz kurieni.
Nu taa jau nu nav... vinjiem ir jaasavaac tie ~ 750 000 par, lai dabuutu krievu val. par oficiaalo. Juridiski nav svariigi cik aiziet nobalsot pret. Ka nesanaak veel beigaas kaa siem
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/401313-cilvek...et_krievu_valodu
nav svarīgi, ka nesavāks. Mums ir jāparāda, kurš ir saimnieks šajā zemē.
Nu tam es piekriitu - tikai jaatrod labaakais veids kā to parādīt. | Offline | | |
|
|
| ingusL | |  Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 621
Braucu ar: kuģi 12000Hp
| Un tagad visi kas parakstījās, laipni lūgti sestdien uz centralo staciju , 2.perons 16.00 Riga - Dzimtene !  | Offline | | |
briinums  | |  Kopš: 23. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2503
Braucu ar: mr2, fzhurkaam, miniveniem
| --
Satversmes grozījumu projektu CVK nodod Valsts prezidentam, kurš to iesniedz Saeimā. Ja Saeima to nepieņem vai groza, par Satversmes grozījumu projektu jārīko tautas nobalsošana, kas notiek vienu dienu. Lai Satversmes grozījumu projekts tiktu atbalstīts tautas nobalsošanā, par to jānobalso vismaz pusei no balsstiesīgo pilsoņu skaita jeb 771 892 vēlētājiem.
--
atvainojiet, bet ja Saeima pieņems to murgu, varbūt beidzot latvijā arī būs normāls grautiņš, nevis lietussargu demonstranti. un ja pieņems tad tas būs pirmais nopietni spertais solis atklātā okupācijā (tas nekas ka zeme jau iztirgota)
----------------- latvijas online radio - visiradio.lv
|Autolife305|JapcarLV|Tune86 | Offline | | |
| Elksnis | |  Kopš: 18. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1583
Braucu ar:
| Saeimā vajadzētu atklāto balsošanu, lai redzam cik daudz tur vilku sēž.... | Offline | | |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| PAg pag..tad sanāk,ka deputāti nemaz nevar tā šito atmest atpakaļ?
Ja atmetīs - būs tautas nobalsošana?
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|