| Autors | Ziņojums |
| miklucis | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
|
Nopirkšu Xbox series X
Jābūt pilnam komplektam.
|
Offline | |
|
| bikeman | |
 Kopš: 13. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1088
Braucu ar: e91 330d
| Pārdodu bērnu namiņgultu, roku darbs, taisīta latvijā. Teicamā stāvoklī ar mazām nolietojuma pazīmēm. Gultiņas cena 50€, iespēja iegādāties ar matraci kopā, tad cena 100€ Izmēri 160x80 matracim.bildes whatsap 26720205 |
Offline | |
|
| Kondors | |
Kopš: 09. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 330
Braucu ar: E61
| Ja kāds pārdod jumta bagāžnieku priekš E61, dodiet zināt. |
Offline | |
|
| Sturetajs | |
Kopš: 09. Feb 2019
Ziņojumi: 271
Braucu ar:
| Nopirkšu FX-8350 vai līdzīgu cpu ar mb. Interesē arī 2tb hdd un korpuss. |
Offline | |
|
| lawz | |
 Kopš: 02. Sep 2008
No: Ventspils
Ziņojumi: 1943
Braucu ar: GT,335
|
29 Jul 2021, 12:17:56 @lawz rakstīja:
Varbūt kādam vajag Talesun 320w(tp6h60m-320) divus pilnīgi jaunus saules panelus?
Pret kādu labu konīti,vai hvz PM
UP |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
|
30 Jul 2021, 09:39:52 @Zhix rakstīja:
Interesē jauns/mazlietots viedpulkstenis, Garmin/ Polar/ Suunto, līdz 250eur.
PM. 
Ir šāds perfektá stávoklí
Baterija tur nedéļu, pilns ar funkcijām un bez gļukiem 70eur
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
| daulex | |
 Kopš: 21. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 922
Braucu ar: Bardahl eļļu
| Gribu nopirkt pinball automātu.
Kaut ko tāda tipa.
PM vai 2 nulle 37888 nulle |
Offline | |
|
| Kreicis99 | |
Kopš: 02. Aug 2021
Ziņojumi: 4
Braucu ar:
| Sveiki! Iespēja maza , bet vai kāds zin kur Latvijā varētu meklēt lietotas TRX riepas? Nepieciešamas priekš style 5 diskiem no m635csi |
Offline | |
|
|
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| Kaads negrib paardot 200litriigo elljas mucu? |
Offline | |
|
| streetlife | |
 Kopš: 25. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1255
Braucu ar: 1er
| Būtu nepieciešama teljefainā alumīnija plāksne 400x400mm 2 gab 400x700 3/4mm biezumā varbūt kādam ir kautkas no atgriezumiem? |
Offline | |
|
| bikeman | |
 Kopš: 13. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1088
Braucu ar: e91 330d
| https://m.ss.com/msg/lv/transport/spare-parts/a...ofer-/bhdmk.html
Varbūt kādam vajag lētu subi |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| Pārdodu 10 gab. šādas koka kopnes, jaunas, jau gatavas saražotas. Bija paredzēts 14 x 10m nojumei.
Projektētas bez stabiem/balstiem pa visu laukumu un šīfera jumta segumu 18.5kg/m2.
Piegāde. 2900 Eiro.
|
Offline | |
|
| aep_det | |
 Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
|
03 Aug 2021, 20:42:45 @aep_det rakstīja:
03 Aug 2021, 12:48:30 @aep_det rakstīja:
Kādam nevajag?
https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-....html?1627984035
Ap Rīgu varu arī aizvest. 
Līdz piektdienas vakaram varu aizvest, kamēr izjauktā stāvoklī bagāžniekā 
Pēc tam gan būs jābrauc pakaļ pašiem. 
 |
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Vēlos iegādāties 13-14collu portatīvo datoru.
Vēlams vieglu un plānu.
Ar labu bateriju.
Buzets līdz 300€
PM |
Offline | |
|
| ez15 | |
Kopš: 25. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 108
Braucu ar:
| https://www.google.com/search?q=bm01-6001-l&...=384&bih=812
Nezināmas izcelsmes nāsis, izskatās, ka E60/E61, detaļas Nr.BM01-6001-L, bildi varu privāti nosūtīt, atrodas Zvejniekciemā. Gribu kādus alus.
293782viensviens |
Offline | |
|
| esteban | |
Kopš: 10. Sep 2018
No: Rīga
Ziņojumi: 42
Braucu ar: N57
| kur rīgā uz vietas nopirkt kaut kādas dekoratīvās lietas mašīnām, ķipa plastmasas V8 uzlīmes utt? |
Offline | |
|
|
|
| Grauds | |
 Kopš: 30. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 286
Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt
| Kāds tirgo lādzīgu spoguļkameru? Līdz 300 Eur, neko šiku. [ Šo ziņu laboja Grauds, 04 Aug 2021, 20:03:22 ] |
Offline | |
|
| Pufaix | |
 Kopš: 07. Apr 2006
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1763
Braucu ar: NC700XD, gludekli
| Man kkur Canons 650D bez pielietojuma stāv.
No objektīviem - Canona 4.0 17-40mm un Sigma 1.4 mm tagad neatceros...
Ja kkas interesē- ar piedāvājumu PM |
Offline | |
|
| streetlife | |
 Kopš: 25. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1255
Braucu ar: 1er
| Kautkur plauktā stāv Nikon d7000vai 7100.
Pēc tam kad nopirku z6 esmu aizmirsis kā tas ir caur objektīvu skatīties. Ja ir interese pm. Objektīvs bija 16 vai 24 līdz 85 |
Offline | |
|
| kjiselis | |
Kopš: 14. Jun 2007
Ziņojumi: 68
Braucu ar:
| Meklēju, lai iegādātos, jumta kasti. Vēlams melnu. Piedāvājumus sūtiet uz PM |
Offline | |
|