| Autors | Ziņojums |
madarsv  | |
 Kopš: 22. Mar 2010
Ziņojumi: 657
Braucu ar: 7
| Neaimirsti par mātes dienu!!!! 
Narcises
Pušķis ar 65 narcisēm 10Euro
Pušķis ar 105 narcisēm
15 Euro
Zemenes 22 euro kaste/5kg
Mellenes 20 euro kastīte/ 2
Burvīgi iekaramie podi 10 euro
Visi labumi par šīm cenām dabūjami Valdlauču ziedu kioskā . Parole : BMWPOWER Rakstiet vai zvaniet 264345divdivi un pierezervējiet . Izņemt varēs sestdien un svētdien īdz plkst 19.00.
Kā vienmēr uz vietas arī citi ziedi gan grieztie , gan dārzam
[ Šo ziņu laboja madarsv, 07 May 2021, 11:54:16 ] |
Offline | |
|
| 86 | |
Kopš: 07. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3270
Braucu ar:
|
06 May 2021, 15:31:08 @86 rakstīja:
Pārdodu praktiski jaunas Beats Solo3 austinas perefektā kārtībā par super cenu.
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-vide....html?1620304040
95e |
Offline | |
|
| desadesa | |
 Kopš: 01. Jul 2019
Ziņojumi: 2100
Braucu ar: noskrējienu <100k
| Interesē nopirkt Dell OptiPlex veidīgu stacionāro datoru |
Offline | |
|
| ezerss12 | |
 Kopš: 18. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 97
Braucu ar: VAG
|
02 May 2021, 22:29:16 @ezerss12 rakstīja:
Pārdodu -
VW R17 dzelzs diskus 7J / ET55 120euro
VW R14 dzelzs diskus 6J 50euro
MB R14 dzelzs kalpakus ( komplekts ) 100euro
Vasaras R14 riepas 185/65 3gb , atlikums 5-6mm 40euro
Vasaras R14 riepas 195/70 2gb , atlikums 6mm 20euro
Vasaras R18 riepa 245/45 1gb , atlikums 5mm , Kleber Dynaxer HP3 30euro
Dzelži kas nākuši no kravas piekabes. 50euro
Ja interesē bildes PM , atrodas viss Rīgā. 50euro
Vēl Pieejams un viss ir runājams! |
Offline | |
|
| marxxx | |
 Kopš: 28. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 311
Braucu ar:
| Sezona jau tūlīt ir klāt. Piedāvāju kondicionieru, siltumsūkņu montāžu, apkopi, remontu. Ventilācijas un dzesētāju apkopi un remontu. Pieredze arī ar ļoti lielām iekārtām līdz pat 14000kw Cenas demokratiskas, varam noreikinaties arī ar rēķinu. 26289530 vai pm
P.S ja nu kādu esmu piemirsis, lūdzu atgādiniet, brīžiem ļoti saspringts grafiks. [ Šo ziņu laboja marxxx, 08 May 2021, 20:42:56 ] |
Offline | |
|
| 32cm | |
 Kopš: 14. Apr 2008
Ziņojumi: 2242
Braucu ar: EK
| Ir šāds 1T pacēlājs, izmantots 3x.
150 EUR
Atrodās Babītē
|
Offline | |
|
| Foxijs | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| Varbūt kādam ir kāds vecais baneris ko pamest zem auto trases dienā? |
Offline | |
|
| 32cm | |
 Kopš: 14. Apr 2008
Ziņojumi: 2242
Braucu ar: EK
| Lētāk būs pasūtīt šeitm, ja paskatās pa, cik tirgo lietotus banerus.
Lūdzu links, kādu tik krāsu gribi un var uz metriem nopirkt!
https://www.berotex.net/en/114-polyester-fabrics-pvc-coated
|
Offline | |
|
|
|
| Rhs1992 | |
Kopš: 09. Apr 2016
Ziņojumi: 671
Braucu ar: W211 E350
| Pārdodu Nokia E52 gandrīz jaunā stāvoklī.
Telefons no Vācijas un nav latviešu/krievu valoda.
Līdzi lādētājs, sūtu caur pakomātiem vai pastu.
Cena 35 Euro + piegāde.
Bildes un papildus informācija - PM[ Šo ziņu laboja Rhs1992, 10 May 2021, 18:17:36 ] |
Offline | |
|
| al13n | |
 Kopš: 04. Sep 2008
Ziņojumi: 642
Braucu ar:
| E91/E92 jumta velo turētāji
R18 Style 350 |
Offline | |
|
| OrlandO24 | |
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 280
Braucu ar: quattro Opi
| Perku Suzuki GSF 1200 Bandit GV75A 96-00 Mikuni Karburatorus.
Droseles diametrs 36mm.
Var but ar defektiem, trukstosam detalam, izjaukti utt.
Pm vai 20047333
|
Offline | |
|
| Dravenieks | |
 Kopš: 04. Jun 2011
Ziņojumi: 865
Braucu ar:
| mekleju 4G majas rūteri? varbūt kadam kāds lieks plauktā stāv? |
Offline | |
|
| peecise28 | |
 Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
| Vēlos nopirkt vecos lētos thule tērauda šķersstieņus garumā 120cm vai vairāk.
Pēdas ir, interesē tikai paši stieņi, jo esošie laivām paredzētie 220 cm nav īpaši ērti velo vadāsanai  |
Offline | |
|
| peecise28 | |
 Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
12 May 2021, 18:45:46 @peecise28 rakstīja:
Vēlos nopirkt vecos lētos thule tērauda šķersstieņus garumā 120cm vai vairāk.
Pēdas ir, interesē tikai paši stieņi, jo esošie laivām paredzētie 220 cm nav īpaši ērti velo vadāsanai 
pielikšu bildes, lai skaidrāk:
interesē tikai paši stieņi garumā 120 cm vai vairāk.
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
|
14 May 2021, 12:47:43 @peecise28 rakstīja:
12 May 2021, 18:45:46 @peecise28 rakstīja:
Vēlos nopirkt vecos lētos thule tērauda šķersstieņus garumā 120cm vai vairāk.
Pēdas ir, interesē tikai paši stieņi, jo esošie laivām paredzētie 220 cm nav īpaši ērti velo vadāsanai 
es veikala nopirku bezcerigi gaidit, man leikas ka man garie palika pari bet na haljavu toch neatdoshu ma nmazakus vajadzeja
pielikšu bildes, lai skaidrāk:
interesē tikai paši stieņi garumā 120 cm vai vairāk.
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
sergis15  | |
 Kopš: 05. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 12125
Braucu ar: pikapu
|
14 May 2021, 12:47:43 @peecise28 rakstīja:
12 May 2021, 18:45:46 @peecise28 rakstīja:
Vēlos nopirkt vecos lētos thule tērauda šķersstieņus garumā 120cm vai vairāk.
Pēdas ir, interesē tikai paši stieņi, jo esošie laivām paredzētie 220 cm nav īpaši ērti velo vadāsanai 
pielikšu bildes, lai skaidrāk:
interesē tikai paši stieņi garumā 120 cm vai vairāk.
tak paņem un nofleksē metru nost, pat neņemot nost no auto, katrā pusē pa pusmetram 
nesaprotu, kur problēma
----------------- Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
|
Offline | |
|
|
|
| peecise28 | |
 Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
14 May 2021, 20:32:07 @sergis15 rakstīja:
tak paņem un nofleksē metru nost, pat neņemot nost no auto, katrā pusē pa pusmetram 
nesaprotu, kur problēma
Nē, garie stieņi ir vajadzīgi divu kanoe vadāšanai 
Po, jauni ir uz vietas, būs jāiepērk. Man šķita, ka šobrīd visi jau pārgājuši uz smalkajiem airo stieņiem un vecie tērauda stāv nomesti garāžas kaktā  |
Offline | |
|
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
| Tūjas te kāds netirgoja? |
Offline | |
|
| Athe | |
 Kopš: 20. Apr 2018
Ziņojumi: 204
Braucu ar:
| Varbūt kādam iPhone X 64gb par 250e? Nepārdodu pats, palīdzu pārdot. Ja interesē - PM.  |
Offline | |
|
| Reyno | |
 Kopš: 26. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2306
Braucu ar: 530d
| °
Nopirkšu printeri mājas vajadzībām.
- Kompaktu
- Bez defektiem.
Vai iesakiet kādu konkrētu un kur nopirkt.
Paldies |
Offline | |
|