Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
spozzais
12. Jul 2011, 23:07 #4841

Kopš: 21. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar:

Varbūt kāds mīl pa kalniem dzīvot arī ārpus LV robežām un grib to prieku baudīt ar savu inventāru!!

Tātad pārdodu pilnu ziemas inventāru!!
*Slēpes(head)
*Zābaki(head)
*ķivere(rossingnol)
*Brilles(Uvex)
*Maska(ir gan pa visu seju ieskaitot kaklu,gan pa pus seju)
Inventārs ir uz pirkstiem skaitāmas reizes lietots,nopikts bet vairs tik ļoti nesaista un nesanāk tikt.
Ja kādam ir interese,un vēlas vairāk ifo PM!!
Inventāru pārdodu tikai visu kopā,atsevišķi netiek tirgots!!!
Offline
JT10
12. Jul 2011, 23:07 #4842

Kopš: 03. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 864

Braucu ar: BMW

Kads var piedāvāt skaidu briketes?Vajadzība pēc 1nas paletes!PM
Offline
crime
12. Jul 2011, 23:21 #4843

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Vajag LCD TV max 37", veelams 32", piedaavaajumus PM hynong-hong-hey, un citus bezmarkas izstraadajumus luudzu nepiedaavaat
Offline
crime
12. Jul 2011, 23:22 #4844

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


12 Jul 2011, 17:49:42 crime rakstīja:
Kursh tirgoja automashiinu un mochu paarvalkus
parashuuta auduma tipa, kas domaati auto paarklaashanai ilgas staaveeshanas gadiijumaa, kaa arii kraasas aizsardziibai un citu areeju mehaanisku bojaajumu noveershanai. PM ar kontaktiem vai piedaavaajumiem, vajag prieksh C124 Mercedes.


ACHTUNG!!! Padalaas ir info, kursh bijas tas paarvalku tirgonis ??
Offline
jonyboy
12. Jul 2011, 23:34 #4845

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

Mekleju 5gb biljetes uz POSITIVUS festivālu, var arī pa vienai vai divām piedāvāt!
Offline
mbertulis
12. Jul 2011, 23:59 #4846

Kopš: 15. Aug 2008

Ziņojumi: 1003

Braucu ar: E36 ///tschirley

Interesē (pērku) Summer Sound 2 dienu biļete pa kādiem latiem 10.
Offline
dzosua
13. Jul 2011, 00:14 #4847

Kopš: 31. Aug 2005

Ziņojumi: 5368

Braucu ar: RAM 1500 Sport

Ja kādam interesē GAZ 24, 24/10 rezerves daļas, tad zvaniet šim kungam 26929616.

Viss atrodas Cēsīs.

Offline
Bokmanis
13. Jul 2011, 00:22 #4848

Kopš: 18. Nov 2007

Ziņojumi: 215

Braucu ar: Mk4

Pērku:

1. mazo limonāžu ledusskapi - kā veikalos, cocacola/fanta simboliku, redbul utt utjp.

2. Virtuves ledusskapi

3. Ofisa galdu.

Piedāvājumus PM
Offline
erwinn
13. Jul 2011, 00:26 #4849

Kopš: 07. Aug 2006

Ziņojumi: 919

Braucu ar:


11 Jul 2011, 22:41:40 erwinn rakstīja:
steidzama vajadziba pec iphone 3g (+/-100ls) vai 2g (ap 70ls) ...var sovakar ...pm


aktuali.varu tulit savakt
Offline
DOPING
13. Jul 2011, 07:35 #4850

Kopš: 09. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5435

Braucu ar: BMW

Shonakt aizgaja spogilju stilinji!!!!

Kur shodien nopirk un uzreiz nograveet????

Luudzu pm ar adresem vai tel nr.

Paldies!!!!

-----------------
Piedāvāju jaunas auto daļas, eļļas, riepas, piekares daļas utt...
Offline
martinssh
13. Jul 2011, 07:43 #4851

Kopš: 04. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1610

Braucu ar:


13 Jul 2011, 07:35:43 DOPING rakstīja:
Shonakt aizgaja spogilju stilinji!!!!

Kur shodien nopirk un uzreiz nograveet????

Luudzu pm ar adresem vai tel nr.

Paldies!!!!
Divi auto ulbrokaa k kaadi padsmit ls ar apsildi
Offline
DOPING
13. Jul 2011, 08:32 #4852

Kopš: 09. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5435

Braucu ar: BMW

Pasutishu rullo box( laikam saucas ) zhaluzijas!
Prieksh pakeshu logiem, kas skruvejas klat!

Vai ari kads iesakiet kur varetu letak un labi pasutit!


-----------------
Piedāvāju jaunas auto daļas, eļļas, riepas, piekares daļas utt...
Offline
Automaniaks
13. Jul 2011, 08:36 #4853

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168


12 Jul 2011, 23:59:15 mbertulis rakstīja:
Interesē (pērku) Summer Sound 2 dienu biļete pa kādiem latiem 10.


ja ņem 2 pa 10Ls/gab, tad vari dabuut
1 dienu biļetes nemaz neesot...
Offline
Automaniaks
13. Jul 2011, 08:38 #4854

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168


12 Jul 2011, 23:07:38 spozzais rakstīja:
Varbūt kāds mīl pa kalniem dzīvot arī ārpus LV robežām un grib to prieku baudīt ar savu inventāru!!

Tātad pārdodu pilnu ziemas inventāru!!
*Slēpes(head)
*Zābaki(head)
*ķivere(rossingnol)
*Brilles(Uvex)
*Maska(ir gan pa visu seju ieskaitot kaklu,gan pa pus seju)
Inventārs ir uz pirkstiem skaitāmas reizes lietots,nopikts bet vairs tik ļoti nesaista un nesanāk tikt.
Ja kādam ir interese,un vēlas vairāk ifo PM!!
Inventāru pārdodu tikai visu kopā,atsevišķi netiek tirgots!!!
http://img202.imageshack.us/img202/683/48957977.jpg


tev tie zaabiishi universaalie? tipa pielaagojas jebkuram kaaju izmeeram?
un sleepes izvelkamas? saspiezamas, t.i., var iestatiit garumu
Offline
Fito
13. Jul 2011, 09:28 #4855

Kopš: 11. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4270

Braucu ar: AMAROK

kurš te tirgoja tos sogoguļus priekš e46 pa kautkādiem 10ls ??
Offline
Kalnz
13. Jul 2011, 09:33 #4856

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pērku 1-2 biļetes uz Positivus!

PM
Offline
Araajz
13. Jul 2011, 09:39 #4857

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


13 Jul 2011, 09:28:40 Fito rakstīja:
kurš te tirgoja tos sogoguļus priekš e46 pa kautkādiem 10ls ??

kaut kāds jančiks bija, bet kurš, īsti neatceros, jantrix vai kaut kā tā, ja neatrodās, tad var mēģināt sia ladars visvalža 1, i stikliņi, i gravēšana uzreiz uz vietas
Offline
Digital
13. Jul 2011, 10:08 #4858

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3738

Braucu ar: Elektrību

Steidzemi mekleju trubu Nr4 prieks m52 motora!!

Offline
-Andzha
13. Jul 2011, 10:35 #4859

Kopš: 07. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar:


11 Jul 2011, 15:57:08 -Andzha rakstīja:
Varbut kads velas atbrivoties no CRT monitora kada un veca stradajosa ledusskapja ?

ja ir ko piedavat PM




bump
Offline
GRaiders
13. Jul 2011, 11:18 #4860

Kopš: 21. Aug 2010

Ziņojumi: 39

Braucu ar:

BSN Cell-Mass NT 30x21,5g - 30,0 LVL.

· Veicina spēku, izturību, atjaunošanos un muskuļu masas pieaugumu
· Uztur izturību, darba spējas un attālina laiku kad sajūtat nogurumu
· Veicina ATP pārstrādi
· Saglabā glutamīna līmeni – anti-katabolisms
· Veicina anabolismu, anti-katabolismu, atjaunošanos, alanīna un glutamīna izstrādi
· Veicina elektrolītu balansu un hidrāciju
· Uztur phosfokreatīna līmeni, tādējādi uzlabojot ATP līmeni
· Uzlabo aknu funkciju
· Atbalsta mitohondriju elpošanu, enerģijas izstrādi, fizisko izturību un regulē muskuļu audu nogurumu.

25443341 vai PM

sīkāks apraksts: CellMass NT

[ Šo ziņu laboja GRaiders, 13 Jul 2011, 11:19:15 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo