| Autors | Ziņojums |
| mareks58 | |
 Kopš: 04. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 300
Braucu ar: X4 M40d
| pērku BMW X5 E53 facelift boot lid lower tailgate plastic panel - melnā krāsā.
piedāvājumi PM
bilde ieskatam
[ Šo ziņu laboja mareks58, 22 Feb 2016, 20:00:20 ] |
Offline | |
|
| mareks58 | |
 Kopš: 04. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 300
Braucu ar: X4 M40d
| pērku BMW E53 X5 Faceligt Bumper Black Mesh Grilles - melnā krāsā
piedāvājumi PM
bilde ieskatam
|
Offline | |
|
| Confused | |
 Kopš: 23. May 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 771
Braucu ar: lauku tūningu
| Perku m43/44 b19 virzuļus, pm vai 27430135 |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Var te kāds piedāt priekš E38 99g. 730d sēdināto atsperu setu 50/35.. PM
bilde uzmanībai
|
Offline | |
|
| Genadiy | |
 Kopš: 20. Oct 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 105
Braucu ar:
| Intresē E34 touring bundža. Var būt bez motora un piekares. ar papīriem.
P.M. |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Tā kā atsperes 100pt būs neaktuāli tad ļoti lēnām meklēju PILNU Air Ride Suspension Kit priekš E38 (jaunu setu ar garantiju utt).. mazums kāds var piedāvāt ko, negribas riskēt ar ebay darījumiem neuzticos es tiem torgašiem kuri otrajā pasaules galā sēž
P.S - ļoti lēnām meklēju..  [ Šo ziņu laboja Fashion, 22 Feb 2016, 20:33:39 ] |
Offline | |
|
| Maris540 | |
 Kopš: 04. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar: BMW e28
| Labvakar,
Jau labu laiku meklēju eļļas karteri priekš e28 525e ar dačiku kompim un dzeses difuzoru lielajam radiatoram. Un bakāžnieka iekšas, ja kādam ir aizķērušās.
PM
|
Offline | |
|
| bembukuss | |
 Kopš: 17. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 367
Braucu ar: e60 535d LCI M-Tech
|
22 Feb 2016, 10:30:01 Shellby rakstīja:
22 Feb 2016, 08:34:26 frenksmx rakstīja:
22 Feb 2016, 08:29:23 Shellby rakstīja:
Nopirkšu bmw e60, e61 EJECT BOX snap in adapterim.
Ko šitas verķis dara?
EJECT BOX ir stiprinājums/adapteris/pāreja SNAP IN adapterim, kur liek telefonu iekšā. Nopērc citu telefonu, nomaini attiecīgo SNAP IN un lieto tālāk.
Un ko ar šo var darīt:
[ Šo ziņu laboja bembukuss, 22 Feb 2016, 21:15:07 ] |
Offline | |
|
|
|
| Rudzix | |
 Kopš: 18. Oct 2009
Ziņojumi: 204
Braucu ar: Bayerische Motoren Werke
| Nopirkšu e34 ārā temperatūras sensoru, PM
Bilde uzmanības piesasitīšanai.[ Šo ziņu laboja Rudzix, 22 Feb 2016, 21:16:48 ] |
Offline | |
|
| mareks58 | |
 Kopš: 04. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 300
Braucu ar: X4 M40d
| pērku BMW X5 E53 facelift Steering Wheel Cover Trim - melnā krāsā.
piedāvājumi PM
bilde ieskatam
|
Offline | |
|
| Morbahs | |
 Kopš: 19. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 44
Braucu ar: 530d
| Pārdodu sviras no E39, gan labā,gan kreisā puse priekšā.Jaunas iepakojumā, kādu laiku atpakaļ pirktas grosā.
detaļu kodi,
1440101080
1440101070 |
Offline | |
|
| Rews | |
Kopš: 04. Feb 2010
Ziņojumi: 161
Braucu ar:
| Pērku E36 melnus ādas recaro priekšējos krēslus ļoti labā stāvoklī!
PM  |
Offline | |
|
| xray | |
Kopš: 22. Feb 2016
Ziņojumi: 8
Braucu ar:
| pardodu ipod interface
cena 35 eur
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xux0f9jav2l0e5yl7o.jpg][/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lov207o2h1bp5pd74kl.jpg][/URL][ Šo ziņu laboja xray, 22 Feb 2016, 21:52:02 ] |
Offline | |
|
| ABBA | |
 Kopš: 07. May 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 270
Braucu ar: e30
| Nopirkšu e36 M3 3.2
priekšējos suportus un sviras (plauktus)
27220806 vai PM |
Offline | |
|
| hawk_lv | |
 Kopš: 12. Mar 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 582
Braucu ar: Plostu pa kanālu...
|
Pārdodu:
2x m52 kurvjus - [5 Eur par gab]
E36 analogo pečku - daļās (ir ezis..radiators untt)[15Eur]
E36 analogas klimas paneli - [5 eur]
E36 analogas klimas bloku - [5 eur]
E46 kondicioniera komplektu - trubas/sausinātājtrauku/kompresoru ar kronšteinu untt..iepriekš viss strādāja. [25 Eur]
M52 izpludes kolektora lamda zonde - [30 Eur]
E39 M52 ASC drosele ar gofru - [15 Eur]
Sīkāk (cenas var apspriest) -
PM vai 28.28.28-45 vai Whatssap |
Offline | |
|
| z-street | |
 Kopš: 14. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2735
Braucu ar: RR
| E36 kompakta āķis 60e
Pm vai 27018100
[ Šo ziņu laboja z-street, 19 Mar 2016, 14:18:56 ] |
Offline | |
|
|
|
| Shellby | |
 Kopš: 08. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 210
Braucu ar: ko pagadās
|
22 Feb 2016, 21:14:19 bembukuss rakstīja:
22 Feb 2016, 10:30:01 Shellby rakstīja:
22 Feb 2016, 08:34:26 frenksmx rakstīja:
22 Feb 2016, 08:29:23 Shellby rakstīja:
Nopirkšu bmw e60, e61 EJECT BOX snap in adapterim.
Ko šitas verķis dara?
EJECT BOX ir stiprinājums/adapteris/pāreja SNAP IN adapterim, kur liek telefonu iekšā. Nopērc citu telefonu, nomaini attiecīgo SNAP IN un lieto tālāk.
Un ko ar šo var darīt:
Pārdot man!
Tas ir tas pats EJECT BOX. |
Offline | |
|
| aluksnietis | |
 Kopš: 20. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 172
Braucu ar: e90
| Pērku
Vārsta vāku m54, der arī no m52 double vanos
Disa vārstu m54b30
ABS bloku 005
PDC sensora štekerus divus 
PM |
Offline | |
|
| tomysss | |
 Kopš: 29. Oct 2014
Ziņojumi: 196
Braucu ar: e30 v8, e92 v8
| PEERKU e30 MHW melnos lukturus PM |
Offline | |
|
| latviesucalis | |
Kopš: 09. Feb 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 105
Braucu ar: E39
| E60 :
4x absifkas 40 euro .
2x ABS Airbagi 50 euro
4x spogula sledzi ar grozamo spoguli 35 euro
4x jauni komplekti ,BMW orginalie diska vidini 14 euro
Bildes https://failiem.lv/u/rcev44by 
26078342 ![ Šo ziņu laboja latviesucalis, 23 Feb 2016, 00:36:21 ] |
Offline | |
|