Online
Pašreiz BMWPower skatās 92 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: BMW Track Day 2009
| Autors | Ziņojums |
CP17  | |  Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| kautkāds uzmetums trajektorijai līkumā 
| Offline | | |
Bude  | |  Kopš: 18. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3170
Braucu ar:
|
19 May 2009, 12:50:02 Bute rakstīja:
Cik zinu, neviens sportists nekad nav bijis pret kaadam iesaaceejam paliidzeet ar padomu, ja tas interesee, var tak sarunaat trenninjos pabraukt astee un papeetiit trajektorijas, bremzeeshanas vietas u.t.t.
Pasham ir jaaizraada iniciatiiva, neviens ar karoti to mutee nelies 
..nu protams ka pašam ir jāizrāda iniciatīva ,bet šoreiz es to vairāk biju domājis kā organizātoru interesēs - kaut vai vienreizēju pasākumu ar videopamācības izveidošanu, kas tomēr ļautu potenciālajiem braucējiem labāk izprast trases raksturiņu 
PS. vnk šos abus izglītošanas veidus biju jau iepriekš piefiksējis ..nu kaut vai cik iekš youtube.com atrodami on-board video no Nurburgringas trases ar komentiem  | Offline | | |
| mcelroy | |  Kopš: 08. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 4478
Braucu ar: FQ Wrumm Wrumm & ///M ar norautu jumtu
| Tu labaak paraadi cilveekam sekas kaadas ir freezeejot katlu 
18 May 2009, 17:57:53 noels rakstīja:
18 May 2009, 17:56:03 DoubleD rakstīja:
Tad būtu vajadzīgs ceļamkrāns katlā 
Iespējams bet butu interesanti to katlu izfrēzēt.
[ Šo ziņu laboja mcelroy, 19 May 2009, 14:57:29 ] | Offline | | |
DoubleD  | |  Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| Video ar crash katla
----------------- раз пошла такая пьянка ... | Offline | | |
| noels | |  Kopš: 21. Aug 2002
Ziņojumi: 1921
Braucu ar:
|
19 May 2009, 14:57:10 mcelroy rakstīja:
Tu labaak paraadi cilveekam sekas kaadas ir freezeejot katlu 
18 May 2009, 17:57:53 noels rakstīja:
18 May 2009, 17:56:03 DoubleD rakstīja:
Tad būtu vajadzīgs ceļamkrāns katlā 
Iespējams bet butu interesanti to katlu izfrēzēt.
Tās nav sekas frezejot katlu. Tās ir iespējamās sekas. Un nošķilties vecīt var dajebkur
Padoma kas var notikt ja tu no centra nac frēzē pa uzbrauktuvi uz stahanoviešu  | Offline | | |
Speed3  | |  Kopš: 04. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 12722
Braucu ar: a/m BMW
|
19 May 2009, 11:25:39 Puce rakstīja:
Braukšana uz laiku šo pasākumu tikai papildinātu ar e46 gadījumiem. Drīzāk vajag vairāk tādos pasākumos instruktorus, kas pastāstītu kā labāk kurā trases vietā braukt. Kad domāt par bremzēšanu, kad par pedal to ze metal utt.
Instruktors tika piedāvāts, tikai vai tad kādam tas interesēja. Tieši tāda doma bija šim pasākumam, ka instruktora pavadībā saprot, kas ir trase un ko katra auto spēj un nespēj...
----------------- IHTIS | Offline | | |
| Instigater | |  Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Speed, viss kārtībā, cilvēks, kurš tur nekad nav braucis, protams, vispirms grib redzēt pašu trasi. Otrreiz gan jau kāds arī sāks prasīt instruktora padomus. | Offline | | |
moro  | | Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
| Bute un citiem, kam interēse track day / club race ar laika ņemšānu: 20. junijaa BKSB buus Vasaras Sprinta posms
vairaak info sheit | Offline | | |
|
|
GirtzB  | |  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| uzliek racelogic(http://www.performancebox.co.uk/) tādu kāds bija uz E60 M5 un laiku ņemšana notiek pati par sevi... [ Šo ziņu laboja GirtzB, 20 May 2009, 11:45:04 ]
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE | Offline | | |
| Jorens | |  Kopš: 15. Jul 2003
Ziņojumi: 14716
Braucu ar: T8, 1260s
|
19 May 2009, 16:20:51 DoubleD rakstīja:
Video ar crash katla
pi**A | Offline | | |
| Instigater | |  Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Studentiskajā risinājumā uz mobilajiem telefoniem var likt virsū RaceChrono un mērīt ar GPSu.
Man bija viss paņemts līdzi, bet satraukumā par loriņiem atcerējos jau tikai pēc brauciena.  [ Šo ziņu laboja Instigater, 20 May 2009, 11:48:07 ] | Offline | | |
| mazmotors | | Kopš: 17. Jun 2007
Ziņojumi: 1065
Braucu ar:
| tad jau linkus ar bildēm nesagaidīt?
 | Offline | | |
ozolins  | |  Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1564
Braucu ar: ///3+5
| Rīt būs bilžu apopojums un video samontēts. Nedaudz pacietības.  | Offline | | |
ozolins  | |  Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1564
Braucu ar: ///3+5
| Video no TD09 | Offline | | |
Marco  | |  Kopš: 15. May 2002
Ziņojumi: 2029
Braucu ar:
|       | Offline | | |
CP17  | |  Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Labs pasaakums Ivaram paldies par video! | Offline | | |
|
|
| mazmotors | | Kopš: 17. Jun 2007
Ziņojumi: 1065
Braucu ar:
| neredzēju nevienu FWD  | Offline | | |
Maxis  | |  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10088
Braucu ar: F30 ‘19; i4 M50 `24
|
22 May 2009, 16:41:21 mazmotors rakstīja:
neredzēju nevienu FWD 
bij, bij vismaz 2 Hondas toč bija! | Offline | | |
Artis_D  | |  Kopš: 22. Aug 2002
Ziņojumi: 13429
Braucu ar: BMW
|
22 May 2009, 16:41:21 mazmotors rakstīja:
neredzēju nevienu FWD 
it ka tur butu ko redzet  | Offline | | |
Pauliic  | |  Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv | Offline | | |
|
Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|