Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 95 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: BMW Track Day 2009

AutorsZiņojums
se7en
19. May 2009, 11:23 #421

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989


19 May 2009, 11:21:27 Bute rakstīja:

es nevienu briidi neesmu iestaajies par to, ka buutu jaamaina konkreeti shii pasaakuma buutiiba. Runa bija par liidziiga pasaakuma riikoshanu, bet ar ar gonkas piegarshu. Pateica nee, nu i viss, jautaajums izsmelts.



-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline
Marco
19. May 2009, 11:24 #422

Kopš: 15. May 2002

Ziņojumi: 2029

Braucu ar:


19 May 2009, 10:51:49 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:45:12 Mr-Scorpion rakstīja:

19 May 2009, 10:27:56 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:25:02 Marco rakstīja:

18 May 2009, 23:32:12 Bute rakstīja:

18 May 2009, 22:24:27 ninja636 rakstīja:
Ielas auto laika kontroli nevajag, lai brauc tā pat
nu redz, visi nav tik turiigi, lai vareetu atljauties sagatavot sporta auto un veel speet vinju uztureet, tachu tas nenoziimee to, ka shiem cilveekiem nav veelmes sacensties. Visaa pasaulee notiek dazhaadas sveetdienas gonkas, time attack'i u.c. pasaakumi ar standarta ielas mashiinaam lielajaas trasees. Tajaa pashaa Nirburgringaa samaksaa pikji, panjem laika kontroles chipu un mauc, beigaas sanjem lapu ar savu aplja laiku.

Tad jāmeklē cits organizators! Mēs tādu atbildību uz sevi neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!


To jau arii gribeeju dzirdeet - ''jaa'' vai ''nee''

domāju, ka tur līdz kaut kādu "gonku" rīkošanai vēl ir ļooooti tālu. jo šis jau bij tads plezīrs un izpriecu brauciens un no reālām sacīkstēm tur bija tālu


Nu tas viss ir saprotams, vnk kaadeelj gan vienkaarsha pavizinaashanaas nevareetu pamazaam kljuut par kaut ko nopietnaaku. Taapat arii tagadeejais drifts aizsaakaas no slidinaashanaas pa kartodromu

AIzej un apskaties uz driftu! Tur visi auto ar dugām! Tapēc nevajag man stāstīt par ielas auto!
Offline
plakanais
19. May 2009, 11:24 #423

Kopš: 02. Jul 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 25816

Braucu ar: Individual


19 May 2009, 11:23:05 se7en rakstīja:

19 May 2009, 11:21:27 Bute rakstīja:

es nevienu briidi neesmu iestaajies par to, ka buutu jaamaina konkreeti shii pasaakuma buutiiba. Runa bija par liidziiga pasaakuma riikoshanu, bet ar ar gonkas piegarshu. Pateica nee, nu i viss, jautaajums izsmelts.





Offline
DoubleD
19. May 2009, 11:24 #424

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Tam OPentrack sudiga reklama, ka 1o reizi tikai dzirdu

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Puce
19. May 2009, 11:25 #425

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

Braukšana uz laiku šo pasākumu tikai papildinātu ar e46 gadījumiem. Drīzāk vajag vairāk tādos pasākumos instruktorus, kas pastāstītu kā labāk kurā trases vietā braukt. Kad domāt par bremzēšanu, kad par pedal to ze metal utt.

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
DoubleD
19. May 2009, 11:26 #426

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325


19 May 2009, 11:24:08 Marco rakstīja:
AIzej un apskaties uz driftu! Tur visi auto ar dugām! Tapēc nevajag man stāstīt par ielas auto!

Mārci dugas ir tikai dažiem. uz pirkstiem skaitāmiem auto.

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
plakanais
19. May 2009, 11:26 #427

Kopš: 02. Jul 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 25816

Braucu ar: Individual


19 May 2009, 11:24:08 Marco rakstīja:

19 May 2009, 10:51:49 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:45:12 Mr-Scorpion rakstīja:

19 May 2009, 10:27:56 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:25:02 Marco rakstīja:

18 May 2009, 23:32:12 Bute rakstīja:

18 May 2009, 22:24:27 ninja636 rakstīja:
Ielas auto laika kontroli nevajag, lai brauc tā pat
nu redz, visi nav tik turiigi, lai vareetu atljauties sagatavot sporta auto un veel speet vinju uztureet, tachu tas nenoziimee to, ka shiem cilveekiem nav veelmes sacensties. Visaa pasaulee notiek dazhaadas sveetdienas gonkas, time attack'i u.c. pasaakumi ar standarta ielas mashiinaam lielajaas trasees. Tajaa pashaa Nirburgringaa samaksaa pikji, panjem laika kontroles chipu un mauc, beigaas sanjem lapu ar savu aplja laiku.

Tad jāmeklē cits organizators! Mēs tādu atbildību uz sevi neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!


To jau arii gribeeju dzirdeet - ''jaa'' vai ''nee''

domāju, ka tur līdz kaut kādu "gonku" rīkošanai vēl ir ļooooti tālu. jo šis jau bij tads plezīrs un izpriecu brauciens un no reālām sacīkstēm tur bija tālu


Nu tas viss ir saprotams, vnk kaadeelj gan vienkaarsha pavizinaashanaas nevareetu pamazaam kljuut par kaut ko nopietnaaku. Taapat arii tagadeejais drifts aizsaakaas no slidinaashanaas pa kartodromu

AIzej un apskaties uz driftu! Tur visi auto ar dugām! Tapēc nevajag man stāstīt par ielas auto!


kaads visi?

Visi 3 no ~ 40 mashiinaam?

2/3 no visiem pat ar parastu ielas kuutskjebli, 3punktu jostaam un ar platmasas hamutiem pietiitu bugatieri brauc
Offline
RAPID944
19. May 2009, 11:28 #428

Kopš: 28. Mar 2009

Ziņojumi: 7

Braucu ar:


19 May 2009, 11:24:38 DoubleD rakstīja:
Tam OPentrack sudiga reklama, ka 1o reizi tikai dzirdu
Tur ir ierobežots dalībnieku skaits.
Offline
Marco
19. May 2009, 11:31 #429

Kopš: 15. May 2002

Ziņojumi: 2029

Braucu ar:


19 May 2009, 11:26:36 Bute rakstīja:

19 May 2009, 11:24:08 Marco rakstīja:

19 May 2009, 10:51:49 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:45:12 Mr-Scorpion rakstīja:

19 May 2009, 10:27:56 Bute rakstīja:

19 May 2009, 10:25:02 Marco rakstīja:

18 May 2009, 23:32:12 Bute rakstīja:

18 May 2009, 22:24:27 ninja636 rakstīja:
Ielas auto laika kontroli nevajag, lai brauc tā pat
nu redz, visi nav tik turiigi, lai vareetu atljauties sagatavot sporta auto un veel speet vinju uztureet, tachu tas nenoziimee to, ka shiem cilveekiem nav veelmes sacensties. Visaa pasaulee notiek dazhaadas sveetdienas gonkas, time attack'i u.c. pasaakumi ar standarta ielas mashiinaam lielajaas trasees. Tajaa pashaa Nirburgringaa samaksaa pikji, panjem laika kontroles chipu un mauc, beigaas sanjem lapu ar savu aplja laiku.

Tad jāmeklē cits organizators! Mēs tādu atbildību uz sevi neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!


To jau arii gribeeju dzirdeet - ''jaa'' vai ''nee''

domāju, ka tur līdz kaut kādu "gonku" rīkošanai vēl ir ļooooti tālu. jo šis jau bij tads plezīrs un izpriecu brauciens un no reālām sacīkstēm tur bija tālu


Nu tas viss ir saprotams, vnk kaadeelj gan vienkaarsha pavizinaashanaas nevareetu pamazaam kljuut par kaut ko nopietnaaku. Taapat arii tagadeejais drifts aizsaakaas no slidinaashanaas pa kartodromu

AIzej un apskaties uz driftu! Tur visi auto ar dugām! Tapēc nevajag man stāstīt par ielas auto!


kaads visi?

Visi 3 no ~ 40 mashiinaam?

2/3 no visiem pat ar parastu ielas kuutskjebli, 3punktu jostaam un ar platmasas hamutiem pietiitu bugatieri brauc

OK! OK! Bet kāds tur ir vidējais ātrums??? Labi ,bez stresa. Vienkārši esi reāls 97% to braucēju, kas brauca piektdien tam nav gatavi un tur nav ko apspriest! Katrs kurš grib braukt uz laiku nosākuma iziet skolu pie kāda kurš jau ir braucis nopietni un dabū parakstu uz anketas, kuras varu sagatavot un tad varam tiem cilvēkiem taisīt Time Attak vai kā tu viņu sauc! Pretējā gadījumā tas ir taspats, kas pateikt: Džeki nāk es ļauju jums nošķilt autiņu pret bortu!
Offline
plakanais
19. May 2009, 11:37 #430

Kopš: 02. Jul 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 25816

Braucu ar: Individual


19 May 2009, 11:31:24 Marco rakstīja:


OK! OK! Bet kāds tur ir vidējais ātrums??? Labi ,bez stresa. Vienkārši esi reāls 97% to braucēju, kas brauca piektdien tam nav gatavi un tur nav ko apspriest! Katrs kurš grib braukt uz laiku nosākuma iziet skolu pie kāda kurš jau ir braucis nopietni un dabū parakstu uz anketas, kuras varu sagatavot un tad varam tiem cilvēkiem taisīt Time Attak vai kā tu viņu sauc! Pretējā gadījumā tas ir taspats, kas pateikt: Džeki nāk es ļauju jums nošķilt autiņu pret bortu!



stresa nav

par trifteriem - 333 ovaalaa snaak ar saanu iekshaa naakt virs 100km/h, protams, ka trases vidusdaljaa aatrums ir saliidzinoshi neliels.

par licenceeshanu arii piekriitu, tachu ja buus kaads, kas uznjemsies to visu organizeet, tici man, gribeetaaji buus

Offline
6500
19. May 2009, 11:47 #431

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

noorganizeet nebutu gruti...bet organizators iebrauktu minusos...tur ir problema...
diemzel Atra palidziba maksa naudu
ugunsdzeseji(diemzel bez viniem ari nevar)tas pieradijas
trases tiesnesi..
trases ire...
utt...
vel visadi sikumi...

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
plakanais
19. May 2009, 11:51 #432

Kopš: 02. Jul 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 25816

Braucu ar: Individual

TimeAttack Stage 2 2007.08.18 Ryga - Bikerni


http://videos.streetfire.net/video/per4m-TimeAt...age-2_129834.htm

Offline
KM
19. May 2009, 11:58 #433

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

kad bus nakamais pasakums?
Offline
ozolins
19. May 2009, 12:05 #434

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1564

Braucu ar: ///3+5

Jāpagaida lai tauta nopērk jaunas riepiņas un sataisa bremzītes pēc šī brauciena...
Offline
Staris
19. May 2009, 12:10 #435

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

Marco: tad, kad e46 nošķīlās - kā izpaudās jūsu atbildība?
No offence, cenšos tik saprast
Offline
ozolins
19. May 2009, 12:17 #436

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1564

Braucu ar: ///3+5

To Staris: un kā tu domā, kam būtu jāskaidrojās, ja būtu cietušie trasē ar policiju, ātrajiem, LAFu, trasi un pārējiem?
Mēs uzņemamies nodrošināt kārtību, mums jāveic instruktāža, mums vajadzības gadījumā jāsniedz palīdzība. Un vēlreiz atgādināšu, ka tas ir pasākums ko rīkoja "BMW Klubs Latvia" droša autosporta popularizēšanai un aktīvai atpūtai, nevis BSK apļa rekordu labošanai ar ielas autiņiem.

P.S. Atgādināšu, ka Māris Zirnis (GSR) apmāca un izīrē savu sporta bolīdu treniņiem trasē. 29206397
Offline
ozolins
19. May 2009, 12:24 #437

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1564

Braucu ar: ///3+5

Šovakar 18.30-19.30 autošosejas treniņš BSK.
Varēs braukt arī ar ielas mašīnām, līdzi jābūt ķiverēm.
Sīkāks info A.Meilands 28644446
Offline
GunchaM
19. May 2009, 12:34 #438

Kopš: 18. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 500

Braucu ar: licenzi, visādu tehniku


19 May 2009, 12:17:46 ozolins rakstīja:
To Staris: un kā tu domā, kam būtu jāskaidrojās, ja būtu cietušie trasē ar policiju, ātrajiem, LAFu, trasi un pārējiem?
Mēs uzņemamies nodrošināt kārtību, mums jāveic instruktāža, mums vajadzības gadījumā jāsniedz palīdzība. Un vēlreiz atgādināšu, ka tas ir pasākums ko rīkoja "BMW Klubs Latvia" droša autosporta popularizēšanai un aktīvai atpūtai, nevis BSK apļa rekordu labošanai ar ielas autiņiem.

P.S. Atgādināšu, ka Māris Zirnis (GSR) apmāca un izīrē savu sporta bolīdu treniņiem trasē. 29206397

bet parakstītā vienošanās tak ir spēkā!
protams ja aatrie tad gan stulbi priekš pasākuma reputācijas
Offline
Bude
19. May 2009, 12:36 #439

Kopš: 18. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3170

Braucu ar:


19 May 2009, 11:51:54 Bute rakstīja:
TimeAttack Stage 2 2007.08.18 Ryga - Bikerni
http://videos.streetfire.net/video/per4m-TimeAt...age-2_129834.htm


19 May 2009, 11:25:39 Puce rakstīja:
Braukšana uz laiku šo pasākumu tikai papildinātu ar e46 gadījumiem. Drīzāk vajag vairāk tādos pasākumos instruktorus, kas pastāstītu kā labāk kurā trases vietā braukt. Kad domāt par bremzēšanu, kad par pedal to ze metal utt.


+1 par tiem instruktoriem

Un, piemēram, man pirms braukšanas būtu interesanti pavērot tādu video kā Bute ievietoja kāda autosportista izpildījumā pa pareizām trajektorijām ar papildus kamerām uz pedāļiem, atzīmēm kurā robā atrodas un komentāriem no paša sportista, kas piemēram pastāstītu, ka lūk šis līkums ir ļoti viltīgs un forsēt nevajag, bet lūk šis ir samērā vienkāršs un jāatceras tik par trajektoriju un ieejas/izejas ātrumiem.. utt.
+ tādu videopamācību varētu izplatīt arī i-netā, kas ļautu galīgi negataviem cilvēciņiem izprast, kas viņus sagaida

Tāpat vairākos braucienos varētu organizēt trases izbraukšanu aiz kāda autosportista un tādejādi vislabāk mācoties pareizās trajektorijas

PS. uz trases dienām nebiju un tās ir tikai manas pārdomas par tēmu kā šads pasākums varētu kļūt vienlīdz ātrāks, interesantāks un drošaks + dalībnieki tiešām kko varētu mācīties

No offence ja kkas tāds jau tika organizēts

[ Šo ziņu laboja Bude, 19 May 2009, 12:37:40 ]

Offline
plakanais
19. May 2009, 12:50 #440

Kopš: 02. Jul 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 25816

Braucu ar: Individual


19 May 2009, 12:36:08 Bude rakstīja:

19 May 2009, 11:51:54 Bute rakstīja:
TimeAttack Stage 2 2007.08.18 Ryga - Bikerni
http://videos.streetfire.net/video/per4m-TimeAt...age-2_129834.htm


19 May 2009, 11:25:39 Puce rakstīja:
Braukšana uz laiku šo pasākumu tikai papildinātu ar e46 gadījumiem. Drīzāk vajag vairāk tādos pasākumos instruktorus, kas pastāstītu kā labāk kurā trases vietā braukt. Kad domāt par bremzēšanu, kad par pedal to ze metal utt.


+1 par tiem instruktoriem

Un, piemēram, man pirms braukšanas būtu interesanti pavērot tādu video kā Bute ievietoja kāda autosportista izpildījumā pa pareizām trajektorijām ar papildus kamerām uz pedāļiem, atzīmēm kurā robā atrodas un komentāriem no paša sportista, kas piemēram pastāstītu, ka lūk šis līkums ir ļoti viltīgs un forsēt nevajag, bet lūk šis ir samērā vienkāršs un jāatceras tik par trajektoriju un ieejas/izejas ātrumiem.. utt.
+ tādu videopamācību varētu izplatīt arī i-netā, kas ļautu galīgi negataviem cilvēciņiem izprast, kas viņus sagaida

Tāpat vairākos braucienos varētu organizēt trases izbraukšanu aiz kāda autosportista un tādejādi vislabāk mācoties pareizās trajektorijas

PS. uz trases dienām nebiju un tās ir tikai manas pārdomas par tēmu kā šads pasākums varētu kļūt vienlīdz ātrāks, interesantāks un drošaks + dalībnieki tiešām kko varētu mācīties

No offence ja kkas tāds jau tika organizēts


Cik zinu, neviens sportists nekad nav bijis pret kaadam iesaaceejam paliidzeet ar padomu, ja tas interesee, var tak sarunaat trenninjos pabraukt astee un papeetiit trajektorijas, bremzeeshanas vietas u.t.t.

Pasham ir jaaizraada iniciatiiva, neviens ar karoti to mutee nelies
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo