| Autors | Ziņojums |
AF  | |
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
|
18 Sep 2015, 10:18:31 AF rakstīja:
tirgoju M57 sprauslas
Nr. 13 53 7 785 573
Der uz visiem vecajiem M57
6 gab, pavasarī ir bijušas sakoptas un saregulētas - smidzina visas vienādi
Strādā teicami, pagaidām atrodas vēl uz auto un var piedarbināt, pārbaudīt, izbraukt 
450e ja atradīs labus argumentus, cena runājama, visas, atsevišķi nepārdosies 
Pm vai 28833457
ok cik noprotu cena ir par lielu, tātad 400e |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| nopirkšu -
e34 -šofera durvju slēdzeni ar atlēgu.(strādājošu)
e34- sedana aizmugurējos lukturus ar balto pagriezienu.
e91- varbūt kādam aizķēries nochakarēts dubultmasas spararats no 325d? pa nelielām naudām nopirktu. |
Offline | |
|
| vart | |
 Kopš: 24. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 218
Braucu ar:
| PĒRKU
E36- ātrumkloķa ādiņu un pašu ātrumkloķi
E39 arējo atpakaļskata spoguļu stikliņu ar pašaptumšošanos pašažiera pusē
Facelift!
PM[ Šo ziņu laboja vart, 19 Sep 2015, 09:43:44 ] |
Offline | |
|
| kirz14 | |
 Kopš: 01. Jul 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 308
Braucu ar: BMW e36 2.8
|
18 Sep 2015, 08:15:38 kirz14 rakstīja:
Perku prieksejo m-bamperu uz e36. Var but jebkada krasa ka ari kinas un kekavas,galvenais lai nav bojati,saplesti untt. Ja kadam ir ko piedavat tad PM.
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
19 Sep 2015, 10:15:03 kirz14 rakstīja:
18 Sep 2015, 08:15:38 kirz14 rakstīja:
Perku prieksejo m-bamperu uz e36. Var but jebkada krasa ka ari kinas un kekavas,galvenais lai nav bojati,saplesti untt. Ja kadam ir ko piedavat tad PM.
http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=15&t=3828&p=382627#p382627  |
Offline | |
|
| couparmis | |
 Kopš: 04. Dec 2010
Ziņojumi: 118
Braucu ar:
| Pērku priekš e34 520i tomāta
dzinēja dzesēšanas radiatoru
Pm[ Šo ziņu laboja couparmis, 19 Sep 2015, 11:23:48 ] |
Offline | |
|
| zubex | |
 Kopš: 18. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1050
Braucu ar: melnu Vitamīnu
| Pārdodu jaunu oriģinālo sajūga komplektu. 228 mm der E30 E34 E36 E39 cena 140 Eur mob 20012340
|
Offline | |
|
| development99 | |
 Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 889
Braucu ar:
| Detaļas no:
330D E90 2008/6
4.4i X5 E53 2003
740i E38 2001
740i E38 1997
740il E38 2001
740D E38 2000
750il E38 2000
2624.6243 / PM
Pēc 1-2nedēļām 750il 2000
|
Offline | |
|
|
|
| LA | |
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| E36 sedana aizmugurējo el. logu motoriņi - 20e
E36 touring M moldingi (ar stiprinājuma defektiem un bez spārnu moldingiem) - 20e
22478767 |
Offline | |
|
| Jurisppp | |
Kopš: 19. Sep 2015
No: Liepāja
Ziņojumi: 31
Braucu ar: e38. e36 compact. E36 sedans
| Pērku M20B25 dzinēju. Pm vai 29657269. |
Offline | |
|
| zubex | |
 Kopš: 18. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1050
Braucu ar: melnu Vitamīnu
| Pārdodu jaunu reduktoru X5'E53 3.0D OEM 33107534579 cena Eur 900. Mob 20012340
|
Offline | |
|
| seeingman | |
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Ogre
Ziņojumi: 1175
Braucu ar: turbo bamsli zem haubes
| meklēju -
e36/e34 tds'a intercooleri un trubas PM/28844549 |
Offline | |
|
| zubex | |
 Kopš: 18. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1050
Braucu ar: melnu Vitamīnu
| Pārdodu jaunus bagažnieka amīšus, sedanam. Oriģināli. Cena 2.gab Eur 40. Mob 20012340 [ Šo ziņu laboja zubex, 19 Sep 2015, 15:01:49 ] |
Offline | |
|
| RL90 | |
 Kopš: 19. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 326
Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci
| Vajag E46 Touring Recaro tipa salonu!
UN labo eleiktriski nolokāmo spoguli, pilnā zborā!
|
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Loti labs m54b30 motors ,kopa ar karbu un kulise 950eur. 26097304 |
Offline | |
|
| DKristaps | |
 Kopš: 04. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: Kājām
| Perku uz e36
Sparns kupejas labais pfl
Lampa labā bosch ar puntiniem
Pasparni abi
Pasparniem trissturi abi
bosh lampu kurpusus ar veseliem stiprinajumiem abus
26179122 |
Offline | |
|
|
|
| Cocaine | |
 Kopš: 06. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 543
Braucu ar: e38
| Perku e38 induvidal comforta salonu.(Melns,peleks,zils,zals) neinterese. PM vai 28866622. Varbut kads zin kur pardodas,ari noderes info.  |
Offline | |
|
| wum85 | |
Kopš: 19. Nov 2014
Ziņojumi: 14
Braucu ar:
| Nopirksu sturi prieks e30 jebkadu.. |
Offline | |
|
| klaipeda | |
 Kopš: 24. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 302
Braucu ar: S212
| Nopirkšu e39 radio apakšējo daļu ar veseliem pikseļiem un skaņas regulējumiem, kurus nevajag kruķīt katru reizi pēc ieslēgšanas. Bilde, kā izskatās esošais. Ar piedāvājumiem PM.
|
Offline | |
|
| VB540i | |
Kopš: 25. May 2015
Ziņojumi: 87
Braucu ar:
|
M62B44 bezVanoss uz tirgu. vēl var izbraukt.
Ir viss auto uz daļām.
28644474
Savāciet motoru lai pārējo var dalīt reizinātājos...
|
Offline | |
|