Online

Pašreiz BMWPower skatās 106 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
AF
19. Sep 2015, 08:55 #40421

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!


18 Sep 2015, 10:18:31 AF rakstīja:
tirgoju M57 sprauslas
Nr. 13 53 7 785 573
Der uz visiem vecajiem M57
6 gab, pavasarī ir bijušas sakoptas un saregulētas - smidzina visas vienādi
Strādā teicami, pagaidām atrodas vēl uz auto un var piedarbināt, pārbaudīt, izbraukt

450e ja atradīs labus argumentus, cena runājama, visas, atsevišķi nepārdosies


Pm vai 28833457

ok cik noprotu cena ir par lielu, tātad 400e
Offline
oskars11
19. Sep 2015, 09:05 #40422

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

nopirkšu -
e34 -šofera durvju slēdzeni ar atlēgu.(strādājošu)
e34- sedana aizmugurējos lukturus ar balto pagriezienu.
e91- varbūt kādam aizķēries nochakarēts dubultmasas spararats no 325d? pa nelielām naudām nopirktu.
Offline
vart
19. Sep 2015, 09:28 #40423

Kopš: 24. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 218

Braucu ar:

PĒRKU

E36- ātrumkloķa ādiņu un pašu ātrumkloķi

E39 arējo atpakaļskata spoguļu stikliņu ar pašaptumšošanos pašažiera pusē
Facelift!

PM

[ Šo ziņu laboja vart, 19 Sep 2015, 09:43:44 ]

Offline
kirz14
19. Sep 2015, 10:15 #40424

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 308

Braucu ar: BMW e36 2.8


18 Sep 2015, 08:15:38 kirz14 rakstīja:
Perku prieksejo m-bamperu uz e36. Var but jebkada krasa ka ari kinas un kekavas,galvenais lai nav bojati,saplesti untt. Ja kadam ir ko piedavat tad PM.
Offline
Fashion
19. Sep 2015, 10:19 #40425

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


19 Sep 2015, 10:15:03 kirz14 rakstīja:

18 Sep 2015, 08:15:38 kirz14 rakstīja:
Perku prieksejo m-bamperu uz e36. Var but jebkada krasa ka ari kinas un kekavas,galvenais lai nav bojati,saplesti untt. Ja kadam ir ko piedavat tad PM.


http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=15&t=3828&p=382627#p382627
Offline
couparmis
19. Sep 2015, 11:22 #40426

Kopš: 04. Dec 2010

Ziņojumi: 118

Braucu ar:

Pērku priekš e34 520i tomāta
dzinēja dzesēšanas radiatoru



Pm

[ Šo ziņu laboja couparmis, 19 Sep 2015, 11:23:48 ]

Offline
zubex
19. Sep 2015, 12:13 #40427

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunu oriģinālo sajūga komplektu. 228 mm der E30 E34 E36 E39 cena 140 Eur mob 20012340

Offline
development99
19. Sep 2015, 13:31 #40428

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 889

Braucu ar:

Detaļas no:

330D E90 2008/6

4.4i X5 E53 2003

740i E38 2001
740i E38 1997
740il E38 2001
740D E38 2000
750il E38 2000

2624.6243 / PM

Pēc 1-2nedēļām 750il 2000
Offline
LA
19. Sep 2015, 13:48 #40429

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

E36 sedana aizmugurējo el. logu motoriņi - 20e
E36 touring M moldingi (ar stiprinājuma defektiem un bez spārnu moldingiem) - 20e

22478767
Offline
Jurisppp
19. Sep 2015, 14:00 #40430

Kopš: 19. Sep 2015

No: Liepāja

Ziņojumi: 31

Braucu ar: e38. e36 compact. E36 sedans

Pērku M20B25 dzinēju. Pm vai 29657269.
Offline
zubex
19. Sep 2015, 14:10 #40431

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunu reduktoru X5'E53 3.0D OEM 33107534579 cena Eur 900. Mob 20012340
Offline
seeingman
19. Sep 2015, 14:18 #40432

Kopš: 31. Oct 2010

No: Ogre

Ziņojumi: 1175

Braucu ar: turbo bamsli zem haubes

meklēju -
e36/e34 tds'a intercooleri un trubas PM/28844549
Offline
zubex
19. Sep 2015, 15:01 #40433

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunus bagažnieka amīšus, sedanam. Oriģināli. Cena 2.gab Eur 40. Mob 20012340

[ Šo ziņu laboja zubex, 19 Sep 2015, 15:01:49 ]

Offline
RL90
19. Sep 2015, 15:15 #40434

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 326

Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci

Vajag E46 Touring Recaro tipa salonu!
UN labo eleiktriski nolokāmo spoguli, pilnā zborā!

Offline
MAXixt
19. Sep 2015, 15:53 #40435

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

Loti labs m54b30 motors ,kopa ar karbu un kulise 950eur. 26097304
Offline
DKristaps
19. Sep 2015, 15:53 #40436

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Perku uz e36
Sparns kupejas labais pfl
Lampa labā bosch ar puntiniem
Pasparni abi
Pasparniem trissturi abi
bosh lampu kurpusus ar veseliem stiprinajumiem abus

26179122
Offline
Cocaine
19. Sep 2015, 18:39 #40437

Kopš: 06. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 543

Braucu ar: e38

Perku e38 induvidal comforta salonu.(Melns,peleks,zils,zals) neinterese. PM vai 28866622. Varbut kads zin kur pardodas,ari noderes info.
Offline
wum85
19. Sep 2015, 18:59 #40438

Kopš: 19. Nov 2014

Ziņojumi: 14

Braucu ar:

Nopirksu sturi prieks e30 jebkadu..
Offline
klaipeda
19. Sep 2015, 19:51 #40439

Kopš: 24. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 302

Braucu ar: S212

Nopirkšu e39 radio apakšējo daļu ar veseliem pikseļiem un skaņas regulējumiem, kurus nevajag kruķīt katru reizi pēc ieslēgšanas. Bilde, kā izskatās esošais. Ar piedāvājumiem PM.
Offline
VB540i
19. Sep 2015, 20:15 #40440

Kopš: 25. May 2015

Ziņojumi: 87

Braucu ar:



M62B44 bezVanoss uz tirgu. vēl var izbraukt.


Ir viss auto uz daļām.

28644474

Savāciet motoru lai pārējo var dalīt reizinātājos...



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo