Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 151 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
FR888
19. Oct 2016, 17:28 #39241

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

Lucky 13 kur tev tas nesistais hrono porsš? Es paņemtu))))))
Offline
FR888
19. Oct 2016, 17:30 #39242

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

To kas no zila uz melnu pārkrāsots to gan ne))))
Offline
Bamperis
19. Oct 2016, 17:39 #39243

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

BMW Navigācijas Disks 2016.g

Ir navigaacijas diski prieks X5,X3 ,E39,E38,E46 E65,Range Rover MK4 (DVD) bloka ar jaunakajaam 2016 karteem ..,visi LV celji siki un smalki,POi utt.
Kaa ari ir paradiijushas MK3 bloka 2016 !!! gada kartes
+ arii varu parinstaleet navi bloku,ar jaunaako,aatraako softu.

Cena 10 eur
PM,vai 2934 6 8 6 8

Varu nosutit pa pastu!
Ir pieejams arii professional 2016 navi disks ar LV celjiem prieksh e60/61,e90,e70 CCC -10eur

Un pirms rakstat,izlasat sludinajumu kartgi,neparjautajiet visu,kas jau sludeklii ir mineets,savadak parjautaa un uzzinot info pazuud
Ka arii ir AUDI navigacijas diski!
Offline
skeiters8
19. Oct 2016, 19:40 #39244

Kopš: 21. Feb 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 413

Braucu ar: Kama3

Interse kokmaterjali varbut kadam palika pari vai kads nodarbojas ar to
Vajag bruses vai spares ,labak spares virs 3 m garuma
Vel var piedavat ranilu ( metala jumta segums)
PM
Offline
kasparitto
19. Oct 2016, 20:58 #39245

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Ir te vēl kāds bez Steala, kas piedāvā portatīvos datorus? Vienu vajag!
Offline
Pos1k
19. Oct 2016, 21:35 #39246

Kopš: 27. Mar 2009

Ziņojumi: 34

Braucu ar:

Vajag gāzes balonu 27L vai mazāku. Stāvoklis nav svārīgs.



PM vai 20-515-951

[ Šo ziņu laboja Pos1k, 28 Oct 2016, 13:29:40 ]

Offline
fuuzels
19. Oct 2016, 22:05 #39247

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:


Xbox 360, 20 GB versija, 2 bezvadu pultis, VGA vads, pāris spēles- GTA V, w12, assassins creed 2. 90EUR.

[ Šo ziņu laboja fuuzels, 19 Oct 2016, 22:06:20 ]

Offline
Hercogs
20. Oct 2016, 09:40 #39248

Kopš: 11. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 292

Braucu ar: BMW i4

Pērku PSP (Playstation Portable). Piedāvājumus PM
Offline
sos911
20. Oct 2016, 10:21 #39249

Kopš: 07. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1575

Braucu ar: V40

nopirkšu rakstītas xbox 360 spēles
Offline
Android
20. Oct 2016, 12:18 #39250

Kopš: 16. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 5118

Braucu ar:

Ir šāds tāds hlamiņš uz iztirgošanu:
1. Iesienamais aparāts - maziem iesējumiem der.
Cena - 1kg kafijas pupiņu.




2. A4/A3/A3+/A2/A2+ ploteris, ar uzpildāmajiem kārtridžiem (pielej tinti no pudelītes), drukā gan uz lapām, gan uz ruļļu papīra. Labā stāvoklī, viss gerai. Gribās 400eur.
Modelis Epson Workforce 4450



3. Kicker 10" subis. Gribās 70eur.


4. Pastūzis Kicker 800.4 - 4x200w rms. Gribās 80eur. Bildes nav.

5. Alpine maģīc ar MP3/wma/USB, gerai štovis.
Gribās 80eur


6. 2 gab spooooooooorta stūres. Piedāvājiet ciparu


7. Ir vēl DLS 312 (laikam) subis. Skan ļoti labi, mīksts un sulīgs bass, bandpass kastē. Bildes nav. Gribās 60eur.

Cenas argumentēti apspriežamas.
Offline
GP
20. Oct 2016, 13:09 #39251

Kopš: 29. Jul 2002

Ziņojumi: 173

Braucu ar: MINI un bobiku

Ir liekas 4 eiropaletes (Mārupe). Kāds ir gatavs savākt par mazām naudiņām?
Offline
Siipols
20. Oct 2016, 13:10 #39252

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


16 Oct 2016, 17:08:10 @Mustang rakstīja:
Ir dīzeļdegvielas čeki par apmēram 1500 litriem(2016 gads).Iespējama maiņa pret rumu/viskiju/konjaku vai kādu būvmateriāla veikala dāvanu karti vai degvielu.


Viņi tak grāmatvedibai janodod lidz nakamā meneša 10 datumam apmeram. savadak viņiem man šķiet ir nulles vertiba...

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
SpOrcMeN
20. Oct 2016, 13:45 #39253

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ka kuram pirmkart parskatus ar labot otrkart ir uznjemumi kas atskaitas retak piemerem reizi pusgadaaa

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
zubex
20. Oct 2016, 18:19 #39254

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Petrolejas lukturi. Ražoti PSRS 70-80 os gados. Glabāti padomju armijas noliktavā kara gadījumam. Jauni, nekad nav lietoti. Cena 45 Eur par 1.gab. Pieejami 20. gab. Mob 2001234nulle.

Offline
zubex
20. Oct 2016, 18:21 #39255

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Petrolejas lukturi. Ražoti PSRS 60 os gados. Glabāti padomju armijas noliktavā kara gadījumam. Jauni, nekad nav lietoti. Cena 40 Eur par 1.gab. Pieejami 20. gab. Mob 2001234nulle.

[ Šo ziņu laboja zubex, 20 Oct 2016, 18:22:22 ]

Offline
endorphine
20. Oct 2016, 19:23 #39256

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 146

Braucu ar: 318ti


20 Oct 2016, 18:19:25 @zubex rakstīja:
Petrolejas lukturi. Ražoti PSRS 70-80 os gados. Glabāti padomju armijas noliktavā kara gadījumam. Jauni, nekad nav lietoti. Cena 45 Eur par 1.gab. Pieejami 20. gab. Mob 2001234nulle.





Pa 20 Eur vienu paņemtu
Offline
deadalive
20. Oct 2016, 20:16 #39257

Kopš: 21. Sep 2008

Ziņojumi: 1549

Braucu ar: fiat panda 0,7tdi

klasiski


-----------------
crapwork

JA KĀDAM KAUT KAS NEPATĪK VNK IDITE NAHUJ PLEASE NEZVANIET UN NEKO NEPRASIET @LAKSHMI

Man tik dziļi pohui ka pat netaisos neko dzēst un slēpt :D @valvoline
Offline
Laoshi
20. Oct 2016, 20:25 #39258

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:

Rēzeknē redzēju šos lukturus veikalā. Diez vai autentiski no 60tajiem, bet visuāli tādi pat, maksāja ap 10 eināri laikam.
Offline
Automaniaks
20. Oct 2016, 21:25 #39259

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168

cenu klubaa smukaaki kiinieshi daudz leetaak...
Offline
AV89
20. Oct 2016, 21:38 #39260

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Pērku kanalizācijas caurules, vajag kādus 70 m 11cm diametrā, garums būtībā vienalga, garie lētāki. Var arī principā lietotas normālas piedāvat. Bilde ieskatam..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo