Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 155 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
werto
01. Oct 2016, 10:47 #39041

Kopš: 30. Oct 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 3001

Braucu ar: Golfu

http://www.kiilto.lv/2677?product_group=55508&prod=57320 palika pāri no remonta viena 5l kanna,pirku pa 90 EUR,atdošu pa 50 EUR.
Offline
Provento
01. Oct 2016, 11:30 #39042

Kopš: 04. Jul 2011

No: Limbaži

Ziņojumi: 360

Braucu ar: E61 535d


Pārdodu Coca-Cola leduskapi divvietīgo
Varbūt kāds grib garāžā/pirtī jeb savā bodē
cena 200eur
tehniski un vizuāli ok stāvoklī, visi plaukti vietā.
tieši kā bildē


modelis FVS-1200
ВхШхГ (мм): 2030х1295х815
Полезный объем: 1120 л
Количество полок: 8
Тип крепления полок: металлические скобы
Температурный режим: +1...+10
Тип открытия дверей: купе, стекло
Подсветка камеры: есть, двухсторонняя
Подсветка логотипа: есть
Терморегулятор: механический
Компрессор: Danfoss (Дания)
Хладагент: R134a
Система "No Frost" зима-летo
Механизм закрытия дверей.
Отдельное включение подсветки и логотипа.
Возможность установки снаружи и внутри помещения.
Offline
Pacha
01. Oct 2016, 11:36 #39043

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo

Kads var piedavat Richmond kirsu?
PM
Offline
zalajs
01. Oct 2016, 16:22 #39044

Kopš: 06. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 30

Braucu ar: ar tavu mammu

Pārdodu xbox one ar pulti un barokli nav hdmi vada 200€ šodien PM
Offline
RicardsP
01. Oct 2016, 16:45 #39045

Kopš: 23. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: X5 m40d, Audi 80 b4

Pārdod saules paneļus. 50 w, lietoti no Vācijas. 15 eur gabalā.

Pārdod 2 Bosch akumulatorus. 12 V 800 A 105 Ah

https://failiem.lv/u/nejupd24
Offline
Reinholds
01. Oct 2016, 16:48 #39046

Kopš: 07. Dec 2014

Ziņojumi: 453

Braucu ar:


01 Oct 2016, 16:22:20 @zalajs rakstīja:
Pārdodu xbox one ar pulti un barokli nav hdmi vada 200€ šodien PM

Tas ir kaut kāds mega offers un visiem jāmīž karsts, laikā kad jauns maksā ap €230?

Pa €100 paņemšu, ja nu netīšām pirmo ciparu sajauci.

[ Šo ziņu laboja Reinholds, 01 Oct 2016, 16:48:54 ]

Offline
zalajs
01. Oct 2016, 17:00 #39047

Kopš: 06. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 30

Braucu ar: ar tavu mammu


01 Oct 2016, 16:48:13 @Reinholds rakstīja:

01 Oct 2016, 16:22:20 @zalajs rakstīja:
Pārdodu xbox one ar pulti un barokli nav hdmi vada 200€ šodien PM

Tas ir kaut kāds mega offers un visiem jāmīž karsts, laikā kad jauns maksā ap €230?
Parādi kur var pa 230€ jaunu xbox one panjemt?

Pa €100 paņemšu, ja nu netīšām pirmo ciparu sajauci.
Offline
Marteens
01. Oct 2016, 18:00 #39048

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:

Gribu paspeleties.....ir kadam drons ar kameru????? Leta gala. Gribu saprast vai man tadu vajag.

P.s. shodien

[ Šo ziņu laboja Marteens, 01 Oct 2016, 18:01:55 ]

Offline
restar79
01. Oct 2016, 18:03 #39049

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

kādam mājās nemētājas kāds vecs salausts spēļu auto?? meklēju vienu riepu 8cm diametrā
Offline
Reinholds
01. Oct 2016, 21:00 #39050

Kopš: 07. Dec 2014

Ziņojumi: 453

Braucu ar:


01 Oct 2016, 17:00:10 @zalajs rakstīja:

01 Oct 2016, 16:48:13 @Reinholds rakstīja:

01 Oct 2016, 16:22:20 @zalajs rakstīja:
Pārdodu xbox one ar pulti un barokli nav hdmi vada 200€ šodien PM

Tas ir kaut kāds mega offers un visiem jāmīž karsts, laikā kad jauns maksā ap €230?
Parādi kur var pa 230€ jaunu xbox one panjemt?

Pa €100 paņemšu, ja nu netīšām pirmo ciparu sajauci.


http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=Xbox+one+500gb
Atbildot uz PM, nē, neko nejaucu.
Offline
terihards
01. Oct 2016, 22:52 #39051

Kopš: 04. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar: katlu

Sachs izpiedējgultnis priekš EJ9 Honda civic 1.4 - 20 eur.


Offline
Magnum
01. Oct 2016, 22:53 #39052

Kopš: 26. Jul 2013

No: Salaspils

Ziņojumi: 600

Braucu ar: VW

nopirkšu iphone 6s plus vai 7plus lētāk nekā veikalā.
Offline
ASG
02. Oct 2016, 08:37 #39053

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:

Pardodu jaunu neatvertu iphone 7 128gb black (matets)
Vai mainu pret 7+
PM
Offline
xjs_4
02. Oct 2016, 11:22 #39054

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Kāds nemet pakaļ pa lēto ārējo usb3 cieto ? Vēlams 500gb

[ Šo ziņu laboja xjs_4, 02 Oct 2016, 11:23:14 ]



-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Marteens
02. Oct 2016, 11:49 #39055

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


02 Oct 2016, 11:22:33 @xjs_4 rakstīja:
Kāds nemet pakaļ pa lēto ārējo usb3 cieto ? Vēlams 500gb


Nav kur pornikus kachat?

Brokastis uz hesiti jau biji? Cezera salati vel bija?
Offline
gustavsM
02. Oct 2016, 13:20 #39056

Kopš: 19. Nov 2015

Ziņojumi: 178

Braucu ar:

Pērku mazlietotu labu kalnu velosipēdu ar palielu rāmi līdz 200e
Offline
Bamperis
03. Oct 2016, 12:00 #39057

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

BMW Navigācijas Disks 2016.g

Ir navigaacijas diski prieks X5,X3 ,E39,E38,E46 E65,Range Rover MK4 (DVD) bloka ar jaunakajaam 2016 karteem ..,visi LV celji siki un smalki,POi utt.
Kaa ari ir paradiijushas MK3 bloka 2016 !!! gada kartes
+ arii varu parinstaleet navi bloku,ar jaunaako,aatraako softu.

Cena 10 eur
PM,vai 2934 6 8 6 8

Varu nosutit pa pastu ~2-2.50eur klaat
Ir pieejams arii professional 2016 navi disks ar LV celjiem prieksh e60/61,e90,e70 CCC -10eur

Un pirms rakstat,izlasat sludinajumu kartgi,neparjautajiet visu,kas jau sludeklii ir mineets,savadak parjautaa un uzzinot info pazuud
Ka arii ir AUDI navigacijas diski!
Offline
restar79
03. Oct 2016, 21:31 #39058

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Varbūt kādam servisā strādājošam pēc zobsiksnu maiņas vw,škoda,audi 1,9 d pumduža metājas mierinātāji vai kā citi sauc parazītrullīši?
Labprāt ieķertu 5 gb. Kuldīgā vai Valmierā
Offline
DZEKPOT
03. Oct 2016, 22:05 #39059

Kopš: 17. Apr 2014

Ziņojumi: 53

Braucu ar:

Nopirksu iphone 4s vai 5s.
Liidz 180eiro.
PM vai 25328737
Offline
Jods
03. Oct 2016, 22:50 #39060

Kopš: 29. Jan 2007

No: Varakļāni

Ziņojumi: 1210

Braucu ar: 600

Interesē Led Prožektori par labām cenām! Ja kādam ir kādi kontakti, PM!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo