Online

Pašreiz BMWPower skatās 125 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
bikeman
26. Sep 2016, 14:29 #39001

Kopš: 13. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1088

Braucu ar: e91 330d


22 Sep 2016, 12:43:52 @bikeman rakstīja:

16 Sep 2016, 17:11:57 @bikeman rakstīja:
Ir vēl palikušas pāris apple earpod austiņas,janas ,oriģinalas,neizpakotas!
Kādi 10 eiro gabalā!


up

up
Offline
Foxijs
26. Sep 2016, 14:51 #39002

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

Vai kāds tirgo motociklu rez daļas? Interesē universālie pagriezienu rādītāji! PM

Kaut kas tml, lai ir pie virsmas skrūvējami nevis uz kātiņa

Offline
Foxijs
26. Sep 2016, 14:51 #39003

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

Vai kāds tirgo motociklu rez daļas? Interesē universālie pagriezienu rādītāji! PM

Kaut kas tml, lai ir pie virsmas skrūvējami nevis uz kātiņa

Offline
Reino
26. Sep 2016, 23:10 #39004

Kopš: 03. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 543

Braucu ar: 87

Pārdodu tikko no Kubas atvestus cigārus - Cohiba Robustos 25 gab smukā koka kastē.

izskatās tāpat kā bildē




PM
Offline
Gmb
27. Sep 2016, 07:43 #39005

Kopš: 11. Jul 2016

Ziņojumi: 146

Braucu ar: ķerru pa dobi

Interesē laptops normālā stāvoklī līdz 300eur. Piedāvājumus uz PM.
Offline
Armo
27. Sep 2016, 12:24 #39006

Kopš: 28. Jan 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1521

Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās

Vajag uztaisīt vizītkartes. Kvalitatīvi, lēti, ātri. Rīgā. Vai kāds var ieteikt kādu labu kantori vai personu pie kā vērsties, kas ar to nodarbojas?
Offline
Kidd
27. Sep 2016, 15:39 #39007

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


27 Sep 2016, 12:24:28 @Armo rakstīja:
Vajag uztaisīt vizītkartes. Kvalitatīvi, lēti, ātri. Rīgā. Vai kāds var ieteikt kādu labu kantori vai personu pie kā vērsties, kas ar to nodarbojas?


Dzirdēju, ka Grandāns labi taisot
Offline
RZZ
27. Sep 2016, 18:28 #39008

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Pārdodu XL izmēra mazlietotu 2016 gada MTB 29''velosipēdu, nobraukums ~700 km.
Rāmja izmērs XL augumam no 185 uz augšu.
Super viegls alumīnija rāmis, velo svars 10.7 kg
Dakša Fox 32 Float Performance Remote, 100mm, 15QR, Taper (3 režīmu lockout)
Rati DT Swiss X1700 Spline 29, Center-Lock, Qr15/x12
Bezkameru riepas Bontager XR0 Team Issue
TX grupas aprīkojums, pārlēdzēji, bremzes, klaņi, zobrati u. c labumi
Melns matēts rāmis

Cena 1350 Poweram




https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/U30KHk5jRlk=.html?1474989783
Offline
labaiss
27. Sep 2016, 18:59 #39009

Kopš: 03. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2794

Braucu ar: A220, 135iS, X5, Z4

I-phone 5 balts, 16gb, ideala stavokli.
Cena 150eur
Atrodas Rīgā.
pm/29476024
Offline
Noname
27. Sep 2016, 19:10 #39010

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju

PC
SS.LV

35 EUR (runājama)

PM
Offline
Ljo6kin
27. Sep 2016, 20:16 #39011

Kopš: 29. Mar 2014

Ziņojumi: 11

Braucu ar:

Nopirkšu ipad air2 64gb, lietotu vai jaunu! PM
Offline
restar79
27. Sep 2016, 22:01 #39012

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Ja kādam ir iedvesma no Dienas snapshot 22 un ir vēlme uztaisīt galdiņu no auto diskiem,tad varu piedāvāt apaļu brūni tonētu 55cm diametra stiklu.
Offline
guntis456
28. Sep 2016, 07:44 #39013

Kopš: 26. Dec 2009

Ziņojumi: 191

Braucu ar:

Varbūt kādam ir lieks Xiaomi Mi Band 2 ko vēlētos pārdot?
Offline
augusts
28. Sep 2016, 08:09 #39014

Kopš: 23. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 3041

Braucu ar:

Tirgoju iPhone 6S plus 64 gb

-> PM
Offline
Purcha
28. Sep 2016, 08:25 #39015

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46

uzņēmumam priekš ražošanas telpām vajag mitruma savācēju un telpas klimatkontroli.

Varbūt kāds no šejienes ar to nodarbojas?

Pārējo, tad apspriestu pa telefonu un epastu.
Offline
Sovis
28. Sep 2016, 08:44 #39016

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Pārdodu Microsoft XBOX 360 (Slim versiju) + Kinect + 2 pultis (1 balta un 1 melna). Pilns komplekts.

Xbox atkodēts - Freebots. Tas nozīme, ka spēles ir iespējams palaist no DVD diska, USB vai Ārēja HDD.

Varu līdzi uzkopēt uz Jūsu datu nesēja daudz Kinect spēles, FIFA, NBA, NHL, PES, FarCry un utt.

Cena - 180,- EUR.

Bildes varu sabildēt un nosūtīt, ja ir interese. Viss, kā jauns.
Offline
SpOrcMeN
28. Sep 2016, 12:02 #39017

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ta ir 2 dienu biljete ??? ir kaut kada konkreta vieta ?? pa 70 vienu njemu

[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 28 Sep 2016, 12:19:42 ]



-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
CP17
28. Sep 2016, 13:36 #39018

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Jūs debīli esat? Vairāk par 7€ maksāt? Kur nu vēl 90... Cik tur būsiet, ilgāk kā uz driftu vai dragu?
Offline
makonis7
28. Sep 2016, 14:15 #39019

Kopš: 04. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 965

Braucu ar: Ko dod


21 Sep 2016, 23:28:49 @makonis7 rakstīja:
Vajag max lētu tv, protams jo lielāks ekrāns jo labāk. Negribētos veco laiku ar lielo aizmuguri. Cenās līdz 60€. (Nevajag nekādus smart,3D utt brīnumus. Der vecā parastā plazzma) pm vai 259 22 7 22
up
Offline
ozo
28. Sep 2016, 14:51 #39020

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


23 Sep 2016, 08:46:44 @ozo rakstīja:

12 Sep 2016, 19:33:36 @ozo rakstīja:



Ir viens lieks sets. PM.



Bez puddles 50Eur

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo