| Autors | Ziņojums |
Digital  | | 02. Jun 2011, 10:29 |
#3901
|
|
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3738
Braucu ar: Elektrību
|
02 Jun 2011, 10:25:00 pljeegurs rakstīja:
Turpinās superbunduļa meklējumi, ja kādam ir ko piedāvāt nekautrējaties 
[QUOTE=pljeegurs;162137]Piedāvājat man m20 izpūtēja pēdējo daļu ar sporta bunduli galā - vēlams DTM stila ar galiem uz augšu
http://www.bimmershop.lv/lv/galvena?page=shop.p...;category_id=156
kko shitadu? |
Offline | |
|
| miicha | | 02. Jun 2011, 10:54 |
#3902
|
|
Kopš: 20. Sep 2006
Ziņojumi: 321
Braucu ar: čipot kūtiņu
|
01 Jun 2011, 20:31:12 St21 rakstīja:
01 Jun 2011, 17:50:58 miicha rakstīja:
Pārdodu SIA, dibināts 1992. gadā; ir PVN maksātājs, nav nodokļu vai citu maksājumu parādu; 2010. gads pabeigts ar peļņu. Cena - 1500 Ls (var diskutēt)
"LABS MATERIĀLS" - zinātāji sapratīs
piedāvājumus un jautājumus uz pm
cena kosmoss 
*** tas tev nav mazbudžeta SIA, kuru atvēris torgaš (iespējams tāds kā tu), noreģistrējis kā PVN maksātāju, un labākajā gadījumā bonusā mākslīgi radījis apgrozījumu, tikai, lai notirgotu!
|
Offline | |
|
| eddyboy | | 02. Jun 2011, 11:11 |
#3903
|
|
 Kopš: 15. Sep 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 941
Braucu ar: Challenger
| ja kāds plāno braukt uz Aerodium,
varu piedāvāt kuponu 20 ls vērtībā,
cena 10 ls.

[ Šo ziņu laboja eddyboy, 02 Jun 2011, 11:12:34 ] |
Offline | |
|
M3RJ  | | 02. Jun 2011, 11:22 |
#3904
|
|
 Kopš: 12. Aug 2007
Ziņojumi: 666
Braucu ar: M3 & Alpina
| Perku kaut kadu mobilo ap 5 Ls, galvenais lai var pazvanit, baterija tur un neliela izmera. PM |
Offline | |
|
| Lauriks | | 02. Jun 2011, 11:45 |
#3905
|
|
 Kopš: 05. Dec 2010
Ziņojumi: 399
Braucu ar: Visu kas kustās :)
| Pārdodu:
Domino interneta rozete 5Ls/gab pieejamas 2gab
Domino TV + Satalīta izeja 6Ls/gab pieejamas 4gab
Domino TV 6Ls/gab pieejami 5gab
Domino pārslēdzis ar 1 pedāli 4Ls/gab pieejami 2gab
Schneider Anya krusta slēdzis 4Ls/gab pieejams 1gab
Manel 220V rozete 2Ls pieejams 1gab
Schneider Sedna akustikas rozetes 2 tumbām 6Ls/gab pieejami 3gab
Varu nogādāt uz Rīgu!
26014197 vai PM |
Offline | |
|
| kapustella | | 02. Jun 2011, 14:04 |
#3906
|
|
 Kopš: 28. Jul 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1933
Braucu ar: VW T6 ABT
| Labprāt nopirktu bērnu velosipēdu ar palīgriteņiem.
Nesaskrāpētu un ar neizdurtām riepām
Izskatīšū visus piedāvājumus. Vairak interesē Specialized / Trek / ZZK / Merida
Līdz 50 ls
PM / 26099606 |
Offline | |
|
| userisbm | | 02. Jun 2011, 14:07 |
#3907
|
|
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
| pārdodu jaunas atmiņas kartes micro sd 8GB=7ls
perkot 8GB 2gab=6ls perkot 3gab=5ls gabala, 2GB=2,5ls 4GB=5ls Sd 8GB=7ls Sd 4GB=4ls sd 2GB=3ls XD 2GB=8ls CF 4GB=10ls, ir ari adapteri no micro sd uz sd, perkot vairakas letak
ir arī viena fleška uz 8GB un 2 uz 4GB attiecigi 8ls un 5ls gabalaa
un Akcija ja pērkat 200-250 gabalas 2GB micro sd ar adapteriem uz sd cena 1,3ls gabalā |
Offline | |
|
| harits | | 02. Jun 2011, 14:10 |
#3908
|
|
Kopš: 05. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 5270
Braucu ar:
|
02 Jun 2011, 14:07:19 userisbm rakstīja:
pārdodu jaunas atmiņas kartes micro sd 8GB=7ls
perkot 8GB 2gab=6ls perkot 3gab=5ls gabala, 2GB=2,5ls 4GB=5ls Sd 8GB=7ls Sd 4GB=4ls sd 2GB=3ls XD 2GB=8ls CF 4GB=10ls, ir ari adapteri no micro sd uz sd, perkot vairakas letak
ir arī viena fleška uz 8GB un 2 uz 4GB attiecigi 8ls un 5ls gabalaa
un Akcija ja pērkat 200-250 gabalas 2GB micro sd ar adapteriem uz sd cena 1,3ls gabalā http://content6-foto.inbox.lv/albums150583202/g...kingston-8gb.jpg http://content22-foto.inbox.lv/albums162154020/...7-zoom.sized.jpg http://content22-foto.inbox.lv/albums155757593/...M-0460.sized.jpg http://content21-foto.inbox.lv/albums139791171/...ngston-flash.jpg
uztaisi vienreiz pirkt/pārdot galeriju un beidz p**t prātu visiem ar savām akcijas kartēm! |
Offline | |
|
|
|
| 7788 | | 02. Jun 2011, 14:12 |
#3909
|
|
 Kopš: 21. Jan 2005
Ziņojumi: 2520
Braucu ar:
|
02 Jun 2011, 10:30:27 7788 rakstīja:
Pārdodu putoplastu EPS-60, 150mm biezu ir arī 100mm un nedaudz 50mm, pa trešdaļu no veikala cenas, t.i 8Ls/kubikmetrs, ja pērk 35kubikmetrus vai vairāk, tad piegāde Rīgā un pieRīgā bez maksas!
PM vai mob 29296067
piedāvājums par bezmaksas piegādi attiecas tikai līdz šai piektdienai![ Šo ziņu laboja 7788, 02 Jun 2011, 14:13:52 ] |
Offline | |
|
| bmwaddict | | 02. Jun 2011, 14:28 |
#3910
|
|
 Kopš: 23. Oct 2002
No: Ogre
Ziņojumi: 8263
Braucu ar: BMW pa Los Angeles
| Vajag laptopa SATA HDD ap 160Gb, bez gljukiem loģiski..
PM vai 29419649 |
Offline | |
|
| Vik9 | | 02. Jun 2011, 16:57 |
#3911
|
|
 Kopš: 15. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 44
Braucu ar: Auto
| Pārdodu:
ASUS M2N-MX mātesplate, AMD Socket AM2 Athlon64/Athlon64 FX/Athlon64 X2/Sempron, 4 x DIMM, DDR2 800/667/533, Integrated GeForce 6100 GPU, 1 x PCIe x16.: vairāk info ražotāja mājas lapā
Cena 19LS
CD plaukts ar stikla durvīm, priekš 120 diskiem.
Cena 14LS
Cenas runājamas, Atrodas Jūrmalā, Ja interesē PM![ Šo ziņu laboja Vik9, 08 Jun 2011, 20:20:45 ] |
Offline | |
|
| LA | | 02. Jun 2011, 19:06 |
#3912
|
|
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| Kādam varbūt uz jaukšanu ir VW T4 buss? vai zin kas jauc?
PM |
Offline | |
|
| Lauriko | | 02. Jun 2011, 19:07 |
#3913
|
|
 Kopš: 25. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4144
Braucu ar: Visādiem VW
| Zvani 29570041 |
Offline | |
|
| Guntijs | | 02. Jun 2011, 19:57 |
#3914
|
|
 Kopš: 02. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 204
Braucu ar: Midnight blue lidmašīna
| Kāds piedāvā hēlija balonus par labām naudām?
Vajadzētu ne daudz - 25 gab. |
Offline | |
|
ilze  | | 02. Jun 2011, 21:31 |
#3915
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
Ziņojumi: 4879
Braucu ar:
| GPS izsekošanas ierīce automašīnai
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=6974
-----------------
|
Offline | |
|
| IndyRock | | 02. Jun 2011, 21:51 |
#3916
|
|
 Kopš: 27. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 468
Braucu ar: mercedes
| Tiek tirgots aktīvais subis 500 w CB300-3A:
SUB
Cena:20 Ls |
Offline | |
|
|
|
stereophonic  | | 02. Jun 2011, 22:25 |
#3917
|
|
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| vaig priekšējās lampas no e46 pirms face lifta piedāvājumus uz PM lūdzu
-----------------
|
Offline | |
|
| Pusplests | | 02. Jun 2011, 22:57 |
#3918
|
|
 Kopš: 09. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 287
Braucu ar: Das auto
|
31 May 2011, 08:56:12 Pusplests rakstīja:
30 May 2011, 11:26:42 Pusplests rakstīja:
Pārdodu automagnetolu JVC KD-G152 (lietota) bet viss strādā. Apraksts un bilde šeit
Mana cena 20ls
Bārdas dzenamā mašīnīte Philips HQ6900 (lietota pāris reizes) Bilde
Cena veikalā no 17ls
Mana cena 10ls
Interesentiem PM!
|
Offline | |
|
| jonyboy | | 02. Jun 2011, 23:05 |
#3919
|
|
 Kopš: 20. Mar 2010
Ziņojumi: 415
Braucu ar:
| Sime Solida 7 čuguna apkures katls.
36kw(apm 150-200m2 apkurinasahnai)
lietots 2 menesus.
steidzami
jaunam cena bij 791(ls) caur firmu tika pirkts
tagad - STIPRI SALDĀKA
Nokia c5-03 lietots 3 meneshus. (garantija)
(cenas virzās no 125ls - 145ls tagad) tika iegādāts bites salona, iet visos tīklos(cena patīkama)
PĒRKU
Opel omega Priekshejo resti/un uzacis kas ir zem priekshejiem lukturiem.
butu labi, ja butu sudraba krasa tie moldingi metala zem lukturiem.
(94 gada nāca) |
Offline | |
|
marihuans  | | 03. Jun 2011, 00:50 |
#3920
|
|
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
| taa,pa sho meenesi interesee daudz celtnieciibas materiaali par labaam cenaam
vajag 40 loksnes zilo ekstrudeto polistirolu 30mm.
vajag laminaatu par labu cenu,daudzumu pateikshu riitaa. Interese arii parastais polistirols 100mm. Izskatiishu piedaavaajumus arii uz jumta logiem 2gab,vienu parasto logu un jumta apdares materiaalus (metaaldakstinji) un veel vajag kamiinu,kaut ko uz sho pusi
[ Šo ziņu laboja marihuans, 03 Jun 2011, 10:48:58 ]
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|