Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 11 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Marcciks1988
15. Aug 2016, 16:40 #38501

Kopš: 21. Jun 2013

Ziņojumi: 108

Braucu ar:

Lielisks piedāvājums jautrai dienai kopā ar bērniem Līvu akvaparkā!

Pārdodu ielūgumu uz līvu akvaparku ģimenes biļeti! Divi pieaugušie un viens bērns- saucamā ģimenes biļete.

Līvu akvaparkā cena šai biļetei ir virs 50 euro!

Pārdošu par 35 Euro!


PM
Offline
Shpahtels
15. Aug 2016, 18:45 #38502

Kopš: 18. Jan 2009

No: Ogre

Ziņojumi: 322

Braucu ar: Leon

Pārdod atstradāto eļļu (atrabotku) bez ūdens un tosola. 30eur muca. Kopā pieejamas 10, 200l mucas. pašizvešana. Ogre. 29sešipieci8236

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/petrol...-fuel/fccni.html

[ Šo ziņu laboja Shpahtels, 15 Aug 2016, 19:02:22 ]

Offline
MMMax
15. Aug 2016, 20:15 #38503

Kopš: 24. Jul 2015

No: Dobele

Ziņojumi: 920

Braucu ar: 4 pa 4

Varbūt kāds pārdomāja braukt ar Tallinku 26.08. - 17:30, un vēlās pārdot biļetes, labrāt iegādātos
Rakstīt labāk uz 28855445.

[ Šo ziņu laboja MMMax, 16 Aug 2016, 15:01:34 ]

Offline
labaiss
15. Aug 2016, 21:09 #38504

Kopš: 03. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2794

Braucu ar: A220, 135iS, X5, Z4

Apple Iphone 5 balts, 16gb, ideala stavokli, nav saskrapets, lietots saudzigi, visos tiklos strada.
150EUR , Rīgā.
PM/29476024
Offline
meiris
15. Aug 2016, 22:42 #38505

Kopš: 17. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar: Sportinieku

Mekleju shadu lūpu . Ja kadam ir kadi piedavajumi tad PM./22328640

[ Šo ziņu laboja meiris, 15 Aug 2016, 22:44:13 ]

Offline
RicardsP
15. Aug 2016, 22:51 #38506

Kopš: 23. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: X5 m40d, Audi 80 b4

Meklēju Jotul krāsniņu - lētāk kā veikalā.
Offline
Delerium
15. Aug 2016, 22:56 #38507

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio


15 Aug 2016, 22:42:21 @meiris rakstīja:
Mekleju shadu lūpu . Ja kadam ir kadi piedavajumi tad PM./22328640


taa tak b3 pasteetes luupa
Offline
Speedy626
16. Aug 2016, 00:13 #38508

Kopš: 03. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 117

Braucu ar: e30

Varbūt kādam ir pieejama benzīnbāka, ideāli. ja kopā ar sūkni. Mazda 626 98-2002.g. Bilde ieskatam. Tel.29759324
Offline
kaadzis
16. Aug 2016, 00:18 #38509

Kopš: 20. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 495

Braucu ar: 530da


14 Aug 2016, 13:40:28 @wfuk rakstīja:

14 Aug 2016, 10:54:14 @Maa rakstīja:

14 Aug 2016, 09:32:25 @arnijs_e39 rakstīja:
Kādam varbūt ir piedāvājumā bruģis 100-150m2 ?? PM

Dobelē brikers var uz vietas nedaudz brāķētu iepirkt par labu cenu


apmeram kada ir taa labaa cena ja zini?
ari intereseja

standarta cena ir ap 6 eiro m2 brāķētais ap 3.5e m2
Offline
janzi
16. Aug 2016, 07:17 #38510

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Kādam nemētājas mājās lieka mugursoma? Pa simbolisku cenu nopirkšu.
Bilde ieskatam.

PM

[ Šo ziņu laboja janzi, 16 Aug 2016, 07:18:43 ]

Offline
sani4-325
16. Aug 2016, 08:01 #38511

Kopš: 15. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 393

Braucu ar: 330d

Varbut kadam ir aaizkeries audi caupe s2 vai 2.6_2.8 bampers prieksejais
Offline
Alexisonfire
16. Aug 2016, 09:06 #38512

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


16 Aug 2016, 07:17:58 @janzi rakstīja:
Kādam nemētājas mājās lieka mugursoma? Pa simbolisku cenu nopirkšu.
Bilde ieskatam.

PM


Jelgava uz skolu arī iet?
Offline
pelu_junkurs
16. Aug 2016, 10:13 #38513

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


16 Aug 2016, 07:17:58 @janzi rakstīja:
Kādam nemētājas mājās lieka mugursoma? Pa simbolisku cenu nopirkšu.
Bilde ieskatam.

PM


Ir Rīgas maratona mugurene pa 5e
Offline
erwinn
16. Aug 2016, 10:43 #38514

Kopš: 07. Aug 2006

Ziņojumi: 919

Braucu ar:

Garāžas tīrīšana.
Pārdodu vai mainu vienu kaudzi ar diskiem.
Sludinājums ŠEIT
Cenas runājamas.
Vai mainu visus pret kautkādiem (20-22" vai R15 offroad tipa) ar skruvju attālumu 5x120
Offline
brembis
16. Aug 2016, 11:02 #38515

Kopš: 14. Aug 2012

Ziņojumi: 478

Braucu ar: BMW

Mainu iespēju peldēties ķīpsalas peldbaseinā 5x pa 1.5h, jāizpeldas līdz 14sep.
Pretīm gribu Vīnu J.P.CHENET rozā
Offline
Araajz
16. Aug 2016, 11:47 #38516

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Varbūt kāds grib tikt vaļā no bembja priekš sīkajiem?


Offline
Reyno
16. Aug 2016, 13:57 #38517

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d

Iphone 4S smuks, kopts, LV telefons.
Bet nobloķējies.
45eur
Ideāls donors
Offline
MMMax
16. Aug 2016, 15:02 #38518

Kopš: 24. Jul 2015

No: Dobele

Ziņojumi: 920

Braucu ar: 4 pa 4


15 Aug 2016, 20:15:21 @MMMax rakstīja:
Varbūt kāds pārdomāja braukt ar Tallinku 26.08. vai arī 19.08 - 17:30, un vēlās pārdot biļetes, labrāt iegādātos
Rakstīt labāk uz 28855445.



UP
Offline
HORNET
16. Aug 2016, 15:59 #38519

Kopš: 11. May 2015

Ziņojumi: 54

Braucu ar: BMW

Varbūt kāds var piedāvāt adapteri no microsd uz memory stick duo lai var ielikt psp?
Offline
ATB
16. Aug 2016, 16:02 #38520

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛

Lietotas EUR paletes mekleju
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo