| Autors | Ziņojums |
| RL90 | |
 Kopš: 19. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 326
Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci
| meklēju pa lēto xenon komplektu ar h1 spuldzēm, vēlems slim blokus!
PM. |
Offline | |
|
| arturs06 | |
 Kopš: 07. May 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 65
Braucu ar:
| Pārdodu divus pastiprinātājus ļoti labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, maz lietoti.
1) JBL GTO 4000 ar kopējo jaudu 600w(2x25A drošinātāji). Universāls 2in1 - 4 kanālu pastiprinātājs, teicamā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Var darbināt 4 skaļruņus vai 2 skaļruņus un vienu subu. Ir visi filtri, lai var saregulēt pareizi skanējumu. Jaudas vairāk kā pietiekamas ikdienas lietošanai. Pastiprinātājam ir arī LED apgaismojums, kas mirgo atkarībā no izejas jaudas.
Cena 70euro.
2) Blaupunkt GTA 2 Special ar kopējo jaudu 375w(1x25A drošinātājs), 2 kanālu pastiprinātājs, teicamā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Var darbināt 2 skaļruņus vai vienu subu. Ir visi filtri, lai var saregulēt pareizi skanējumu. Ir arī oriģinālais iepakojums. Pastiprinātājam ir arī RCA izeja otram pastiprinātājam vai aktīvajam subim.
Cena 50euro
Ir iespējams pārbaudīt uz Jūsu sistēmas.
Varu piegādāt pa visu Latviju.
Oriģinālais foto.
Atrodas Rīgā. |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Kur nopirkt piekaramo atslēdziņu kuru jaunlaulātie kabina pie tilta margām, sirsniņformas u.c.? |
Offline | |
|
| wfuk | |
Kopš: 11. Jun 2014
Ziņojumi: 293
Braucu ar:
|
02 Jul 2016, 23:06:24 @CP17 rakstīja:
Kur nopirkt piekaramo atslēdziņu kuru jaunlaulātie kabina pie tilta margām, sirsniņformas u.c.?
Depo (nopietni!) |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|  |
Offline | |
|
| whichwayisright | |
 Kopš: 11. Dec 2012
Ziņojumi: 458
Braucu ar: kawasaki
|
02 Jul 2016, 23:06:24 @CP17 rakstīja:
Kur nopirkt piekaramo atslēdziņu kuru jaunlaulātie kabina pie tilta margām, sirsniņformas u.c.?
30eur sirsniņatslēga ar visu gravējumu. Vienā pusē vārds&vārds, otrā pusē datums. |
Offline | |
|
| mibins | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Salaspils
Ziņojumi: 415
Braucu ar: e30
| Pārdodu jaunu elektronisko ūdenspīpi.
STARBUZZ E-HOSE
Papildus kārtridžus var piepirkt Šeit
35EUR
PM vai 26119-200
[ Šo ziņu laboja mibins, 03 Jul 2016, 10:40:50 ] |
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Pārdodu 29'' velosipēda priekšējo dakšu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/spa...8410907730859898
[ Šo ziņu laboja RZZ, 03 Jul 2016, 11:51:45 ] |
Offline | |
|
|
|
| Varemix | |
 Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 2597
Braucu ar: serkociniem acis
| Mercedes Vito sānu dugas, sliekšņi ar iebūvētām dzeltenām lampiņām. Par abiem 50e.
26533838
Imanta
|
Offline | |
|
| Emulator | |
 Kopš: 07. Feb 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 161
Braucu ar: kuģi pa bruģi
|
19 Jun 2016, 21:58:04 @Emulator rakstīja:
pārdodās labs metāla skapis,ar maināmu plauktu augstumu,slēdzams.
vizuāli un tehniski ideāls.
izmēri - 120*196*46
ir trīs gabali
viena cena 160 eur,nedaudz runājama..
|
Offline | |
|
| Emulator | |
 Kopš: 07. Feb 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 161
Braucu ar: kuģi pa bruģi
|
19 Jun 2016, 21:40:05 @Emulator rakstīja:
tirgoju 3 oriģinālos volvo s60 16''diskus,viena cena 50 eur,
ja ņem visus sarunāsim draudzīgāku cenu..
|
Offline | |
|
| Sovis | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar: AA-3555
| Pārdodu jaunu velo turētāju priekš autiņiem, kam nav jumta reliņu un āķa. Vienlaicīgi var uzlikt virsū 3 velosipēdus uz turētāja.
Modelis - Peruzzo HighBike
Cena - 50 EUR
Bilde ieskatam - http://images.xnet.lv/product_fullsize_image/pr...%20Hi%20Bike.jpg |
Offline | |
|
| glock | |
Kopš: 30. Mar 2013
Ziņojumi: 183
Braucu ar:
| Sveiki celntieki.
Piedāvāju vislabāko cementu (500)
Vislētākais visa Latvijā.
Ir iespēja arī piegādāt.
cements[ Šo ziņu laboja glock, 04 Jul 2016, 10:10:52 ] |
Offline | |
|
| glock | |
Kopš: 30. Mar 2013
Ziņojumi: 183
Braucu ar:
| Ka arī ir piedāvājumā Knauf reģipsis
Reģipsis |
Offline | |
|
| Whisp | |
 Kopš: 28. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 72
Braucu ar: X5
| Sakarā ar apgreidu, pārdodu savu veco datoru:
Asus B85M-G
Intel i5-4460 3.2 GHz
Cooler Master HYPER 103 Cooler
Gygabite GTX950 2GB Windforce OC
A-Data RAM XPG V2 2X4GB 1600MHz CL9
A-Data SSD Premier 240GB 560MB/510MB
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze
NZXT FN v2 140mm intake fan + Arctic F9 92mm output fan.
Čeki, garantija līdz 2017g. beigām. Bez problēmām iet visas jaunas spēles uz FullHD.
Cena 400 Euro!
[ Šo ziņu laboja Whisp, 05 Jul 2016, 09:48:36 ] |
Offline | |
|
| MaarcisM | |
 Kopš: 30. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1679
Braucu ar:
| Pērku PowerBeats2 wireless, PM !
bilde uzmanības pievēršanais
P.S. var piedāvāt arī jaunas 
[ Šo ziņu laboja MaarcisM, 04 Jul 2016, 14:50:54 ] |
Offline | |
|
|
|
| MrT | |
 Kopš: 28. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 152
Braucu ar: e46
|
30 Jun 2016, 19:19:22 @MrT rakstīja:
Pārdodu singlespeed ričuku, vienu sezonu lietots, flip-flop rumba. Pirkts veikalā, ir garantija līdz 2017 gadam, reģistrēts CSDD.
krasa skaista bez defektiem, vis tip top. Līdzi dodu vēl vienu stūri.
cena 170e
28372600 
|
Offline | |
|
stereophonic  | |
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
|
04 Jul 2016, 18:00:47 @MrT rakstīja:
30 Jun 2016, 19:19:22 @MrT rakstīja:
Pārdodu singlespeed ričuku, vienu sezonu lietots, flip-flop rumba. Pirkts veikalā, ir garantija līdz 2017 gadam, reģistrēts CSDD.
krasa skaista bez defektiem, vis tip top. Līdzi dodu vēl vienu stūri.
cena 170e
28372600 
lineal?
-----------------
|
Offline | |
|
| einaars | |
 Kopš: 17. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2277
Braucu ar:
| Pārdodu lietotu batutu, diametrs laikam bija 3 metri. 100 eiro.. pm |
Offline | |
|
| m58 | |
Kopš: 30. Apr 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 821
Braucu ar: 135i un G31
| Links
Apple watch 42mm perfektā stāvoklī, pirkts 06.01.2016, garantija, dokumenti, kaste, pilns komplekts, pirkts Capital veikalā. dodu līdzi melnu silikona siksniņu, ādas siksniņu, metāla siksniņu
Cena 260€
26664445 |
Offline | |
|